چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد

چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد

در این مقاله، به این موضوع می پردازیم که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد؟ همراه ما بمانید.

انسان ها با اهداف مختلفی(یا برای زیبایی و یا به علت بیماری های تنفسی) بینی خود را عمل می کنند. برای عمل بینی، باید تمامی جوانب را بررسی کنید و از مهارت جراح و کیفیت بیمارستان آگاه باشید.

قبل و بعد از عمل باید نکاتی را رعایت کنید تا بهتر نتیجه ببینید و  عدم رعایت آن ها به ضرر شما است. یکی از موارد مهم این است که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد؟ در ادامه این مقاله، با جراحی بینی و آزمایش های قبل از آن به طور کامل آَشنا می شویم.

در این راستا می توانید با خانم دکتر جمشیدی در ارتباط باشید. خانم دکتر جمشیدی، معتبرترین متخصص در این حوزه پزشکی به شمار می آیند. همراه ما باشید.

پیشنهاد می کنیم از پست آب کرفس برای کاهش ورم بینی دیدن کنید.

مشاوره با جراح قبل از عمل بینی

مشاوره با جراح قبل از عمل بینی
مشاوره با جراح قبل از عمل بینی

جراحی بینی اگر به طور اصولی انجام نشود، تاثیر بدی روی چهره افراد می گذارد و اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد. در نتیجه افرادی که قصد عمل بینی را دارند، باید برای انتخاب جراح، با احتیاط عمل کنند.

بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که در زمینه عمل بینی مشهور است زیرا این افراد تجربه بالاتری دارند. قبل از عمل، بیمار باید با پزشک جلسه مشاوره داشته باشد و همه نکات مهم را از او بشنود. در این جلسه، جراح در مورد سابقه بیماری و مصرف داروهای خاص و دخانیات از بیمار سوال می پرسد.

در جلسه مشاوره، بیمار باید با صداقت تمام به جراح پاسخ دهد تا به خوبی شرایط او در نظر گرفته شود. یکی از مواردی که در این جلسه به بیمار گفته می شود، این است که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد؟ در این راستا، سرکار خانم دکتر جمشیدی، بهترین گزینه می باشد.

نکات مهم قبل از عمل بینی

قبل از این که عمل بینی را انجام دهید، باید مواردی را رعایت کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

جراحان تمامی مراحل قبل از عمل را به خوبی برای بیمار بازگو می کنند که در این قسمت از مقاله، با آن ها آشنا می شویم.

 • رژیم غذایی

تغذیه مناسب، تاثیر بسیار مناسبی روی روند بهبود بیماری های مختلف دارد. به همین علت، از چند هفته قبل از عمل باید مواد مغذی مصرف کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

در هفته های منتهی به عمل باید بیشتر از قبل پروتئین، میوه و غلات مصرف کنید. ممکن است با توجه به شرایط بدنی بیمار، پزشک مکمل هایی مانند ویتامین a، ویتامین c و دیگر ویتامین ها را برای او تجویز کند.

البته برخی از مکمل ها سبب کند شدن روند بهبودی بیمار می شوند که باید از مصرف آن ها جلوگیری کرد. به طور مثال ویتامین e برای افرادی که قصد عمل بینی دارند، مفید نیست. همچنین نوشیدن الکل در هفته های قبل از عمل بینی، برای بیمار مشکل ایجاد می کند.

 • داروها

برخی از داروها می توانند عوارض بعد از عمل جراحی را بیشتر کرده و به بیمار آسیب وارد کنند. به همین دلیل بیماران باید قبل از انجام این عمل، تمامی داروهایی که مصرف می کنند را به پزشک معرفی کنند.

مصرف آسپرین و رقیق کننده های خون باید چند هفته قبل از عمل قطع شود و ممکن است پزشک، داروهای جایگزین برای بیمار تجویز کند.

 • سیگار کشیدن

تنباکو سبب کاهش جریان خون در بدن می شود و برای بیمار مشکل ایجاد می کند. زیرا با کاهش جریان خون، اکسیژن کمتری به بافت های بدن می رسد. به همین علت بیمار برای بهبودی کامل، باید دوره نقاهت طولانی تری را پشت سر بگذارد.

در این صورت احتمال ابتلا به عفونت بیشتر می شود و خطرات بیشتری، بیمار را تهدید می کند. به همین علت پزشکان توصیه می کنند که تا دو هفته قبل از عمل، از مصرف سیگار و دیگر دخانیات خودداری کنید.

 • آمادگی برای بهبود

بیمار باید شرایطی را برای خود فراهم کند که هر چه زودتر بهبود پیدا کند. پس از عمل، بیمار باید دو هفته استراحت کند و کارهای سنگین انجام ندهد.

پس از انجام عمل بینی، جویدن برای بیمار کار مشکلی خواهد بود و باید غذاهای نرم میل شود. علاوه بر این، بیمار باید قبل از عمل به اندازه کافی خوابیده و استراحت کرده باشد. شب قبل از عمل، بیمار نباید  چیزی بخورد و حین عمل نباید آرایش داشته باشد.

 • اهمیت جراح در عمل بینی

قبل از توضیح این موضوع که با چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد؟ آشنا شویم، بهتر است به اهمیت جراح بینی بپردازیم.

یکی از با اهمیت ترین مراحل انجام جراحی بینی این است که شما چه پزشکی را انتخاب کنید. بهتر است از میان دوستان و آشنایان خود، افرادی که بینی خود را جراحی کرده اند را پیدا کنید.

سپس لازم است نظر هر یک را در مورد جراح و نحوه عملکرد او بپرسید. دکتر جمشیدی یکی از بهترین جراحان بینی در کشور است و به بهترین نحو ممکن، این عمل را انجام می دهد.

این روش می تواند به انتخاب جراح بینی ماهر به شما کمک کند اما باید بیشتر از این موارد تحقیق کنید. به طور مثال می توانید اسم جراح را در فضای مجازی جست و جو کنید تا صفحه مربوط به ایشان را پیدا کنید.

همچنین می توانید نمونه بینی هایی که توسط پزشک جراحی شده اند را بررسی کنید. این که شما بدانید چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد اما به جراح ماهری مراجعه نکرده باشید، هیچ فایده ای ندارد. برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه کار جراح، می توانید به مطب او مراجعه کنید.

دکتر جمشیدی در جلسات مشاوره، به خوبی بیماران خود را راهنمایی می کند و استرس آن ها را از بین می برد. با مراجعه به دکتر جمشیدی، نیازی به نگرانی و حساسیت در مورد عمل بینی نیست؛ زیرا این جراح، مهارت و تجربه خوبی دارد.

 • معاینه فیزیکی قبل از عمل بینی

در پاسخ به این سوال که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، باید بگوییم که یکی از این آزمایش ها، معاینه فیزیکی است. در واقع معاینه فیزیکی به عنوان یکی از مهم ترین آزمایش های قبل از عمل بینی شناخته می شود.

در این معاینه، جراح از وضعیت دریچه های بینی و همچنین اختلالات استخوانی و غضروفی و غدد چربی آگاه می شود. همچنین نحوه تنفس بیمار را چک می کند تا در مورد او، اطلاعات بیشتری کسب کند. این معاینات به پزشک کمک می کنند تا برای چگونگی انجام عمل، اطلاعات بهتری در اختیار داشته باشد.

جراح به کمک این معاینه ها و به کمک جواب عکس برداری ها می تواند تصمیم درستی برای بیمار بگیرد. در واقع زمانی که از جراح بینی سوال می پرسیم که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به معاینه فیزیکی اشاره می کند.

 • عکس برداری قبل از عمل بینی

عکس برداری قبل از عمل بینی می تواند نشاندهنده کیفیت یا عدم کیفیت کار جراح باشد. در واقع زمانی که از بینی بیمار عکس گرفته می شود، می تواند قبل و بعد از عمل را با هم مقایسه کرد.

به همین علت برای پاسخ به سوال چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به عکسبرداری اشاره می کنیم.

برای ارزیابی صحیح جراح بینی، باید از هشت زاویه مختلف از بیمار عکس گرفت: سه رخ راست، سه رخ چپ، زاویه تمام رخ، زاویه تمام رخ در حال خنده، زاویه بالای سر، زاویه زیر بینی، نیمرخ راست، نیمرخ چپ.

هنگام عکسبرداری از بینی، بیمار نباید آرایش داشته باشد تا عکس درستی از او گرفته شود.

آشنایی با این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به بیمار کمک می کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. به طور مثال بیمار با گرفتن این عکس و صحبت با پزشک، می  تواند فرم دلخواه بینی  خود را به او نشان دهد.

 • آزمایش بیماری ایدز قبل از عمل بینی

آزمایش بیماری ایدز قبل از عمل بینی
آزمایش بیماری ایدز قبل از عمل بینی

همان طور که می دانید، بیماری ایدز یکی از خطرناک ترین بیماری ها است و در حال حاضر هیچ درمانی برای آن وجود ندارد.

به همین علت به عنوان یکی از اولین پاسخ های پرسش چه آزمایش هایی قبل از عمل باید انجام داد، آزمایش ایدز را معرفی می کنیم. همان طور که می دانید، ایدز از طریق خون انتقال پیدا می کند و ممکن است برای بقیه خطر ایجاد کند.

به همین علت باید پرسنل بیمارستان و همچنین پزشک ها از وجود این بیماری آگاهی داشته باشند. با دانستن این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به سلامت همه کمک می شود.

 • آزمایش انعقاد خون قبل از عمل بینی

آزمایش انعقاد خون قبل از عمل بینی
آزمایش انعقاد خون قبل از عمل بینی

مهم ترین پاسخ به این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، آزمایش خون cbc  است. در واقع پزشکان این آزمایش را مهم ترین آزمایش قبل از عمل بینی می دانند.

در آزمایش cbc شرایط بدنی بیمار مورد بررسی قرار گرفته می شود تا آگاهی های لازم در مورد انعقاد خون او به دست بیاید. انعقاد خون موارد مختلفی دارد که برای پاسخ به این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، با آن ها آشنا می شویم.

فاکتور hbs:

این  فاکتور میزان قند خون ناشتای بیماران را نشان می  دهد. اگر سطح قند خون بیمار هیچ مشکلی نداشته باشد، حین عمل مشکلاتی برای او ایجاد نمی شود. به همین علت باید میزان قند خون قبل از عمل بینی کنترل شده باشد.

فاکتور ptt, pt:

این دو فاکتور به انعقاد خون مربوط می شوند و می توانند خونریزی را قطع کنند. یعنی هر گاه قسمتی از بدن زخم شود، این دو فاکتور لخته خون ایجاد می کنند تا خونریزی بند بیاید. مقدار انعقاد خون باید کاملا نرمال باشد تا هیچ مشکلی برای بیمار پیش نیاید.

کم یا زیادتر بودن آن یک مشکل در انعقاد خون است که باید با مصرف دارو آن را برطرف کرد. آگاهی از این که  چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به حفظ سلامت بیمار کمک می کند. زیرا حین جراحی، مویرگ ها پاره می شوند و اگر جوش نخورند، مشکلات زیادی برای بیمار ایجاد می شود.

بررسی این آزمایش بر اساس سن افراد انجام می شود و محدوده طبیعی میزان انعقاد خون، به سن افراد بستگی دارد.

 • تست بارداری قبل از عمل بینی

تست بارداری قبل از عمل بینی
تست بارداری قبل از عمل بینی

برای پاسخ به این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به تست بارداری اشاره می کنیم. حتما باید قبل از عمل از باردار نبودن بیمار مطمئن بود زیرا عمل بینی برای افراد باردار خطرناک است.

در واقع مسکن ها و داروهای بیهوشی تاثیر بسیار بدی روی جنین می گذارند.

 • آزمایش CBC قبل از عمل بینی

آزمایش cbc یکی از مهم ترین آزمایش های قبل از عمل بینی است که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم. این آزمایش، تعداد سلول های خونی (تعداد گلبول های سفید و گلبول های قرمز، پلاکت ها و هموگلوبین) را نشان می دهد.

جراحان با بررسی این آزمایش، به اطلاعات مفیدی در مورد بیمار می رسند. مشکلاتی مانند کم خونی و یا عفونت در این آزمایش نشان داده می شوند و متخصص، بهتر برای بیمار تصمیم می گیرد. عفونت باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن می شود و ممکن است که پزشک، عمل را برای این فرد خطرناک بداند.

کم خونی هایی که شدت بالایی داشته باشند، ممکن است برای بیمار مشکلات جدی ایجاد کنند. همان طور که گفتیم، پلاکت ها که مسئول انعقاد خون هستند، باید  به اندازه کافی در بدن وجود داشته باشند.

در غیر این صورت، خونریزی بیمار قطع نمی شود و سلامت او به خطر می افتد. اگر در آزمایش بیمار مشکلی وجود داشته باشد، پزشک برای او دارو تجویز می کند.

اگر کسی از شما پرسید که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، اول از همه آزمایش CBC  را به او معرفی کنید. اطلاعات تکمیلی را از دکتر جمشیدی کسب نمایید.

 • آزمایش سطح هموگلوبین قبل از عمل بینی

آزمایش سطح هموگلوبین قبل از عمل بینی
آزمایش سطح هموگلوبین قبل از عمل بینی

یکی دیگر  از آزمایش هایی که باید قبل از عمل انجام شود، آزمایش سطح هموگلوبین است. هموگلوبین یک نوع پروتئین است و کمبود آن به عنوان کمبود آهن شناخته می شود.

در واقع هموگلوبین، اکسیژن را از ریه ها به بافت ها و اندام های بدن انتقال می دهد. زمانی که میزان هموگلوبین در خون کم می شود، مشکلاتی مانند نارسایی قلبی و ریوی و کبدی ایجاد می شود.

عملکرد کبد نیز یکی از مهم ترین فاکتورها برای انجام جراحی بینی است. پس آزمایش کبد یکی از پاسخ های پرسش چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به شمار می آید.

 • آزمایش کبد قبل از عمل بینی

خون همیشه در بدن در حال گردش است و مواد لازم را به سلول های بدن می رساند و مواد زائد را از آن ها می گیرد. سپس کبد وارد عمل می شود و با جدا کردن این مواد زائد، خون را تصفیه می کند.

کبد، وظیفه تجزیه مواد شیمیایی در بدن را دارد و عملکرد آن دارای اهمیت فراوانی است. به همین علت اگر کبد دچار اختلال شود و عملکرد خود را به خوبی انجام ندهد، سایر اندام ها نیز مختل می شوند.

افرادی که به دنبال آگاهی از این موضوع که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد هستند، لازم است از اهمیت این آزمایش مطلع باشند. زیرا همان طور که گفتیم، کبد وظیفه تجزیه مواد شیمیایی را در بدن دارد و اگر دچار مشکل شود، نمی تواند مواد شیمیایی را تجزیه کند.

به همین علت در بدن این افراد، داروی بیهوشی تجزیه نمی شود و آن ها برای بیهوشی، به مشکل می خورند. به همین علت، بررسی عملکرد کبد به عنوان یکی از مهم ترین آزمایش های قبل از عمل بینی است. آزمایش کبد شامل موارد مختلفی می شود که با آن ها آشنا می شویم.

 • آزمایش HBsAg قبل از عمل بینی

آزمایش  HBsAg برای تشخیص بیماری هپاتیت انجام می شود و حتما باید قبل از عمل انجام شود. اگر آزمایش نشان دهد که در بدن بیمار HBs وجود دارد، یعنی او به هپاتیت نوع ب مبتلا شده است. بیماری هپاتیت نشاندهنده عفونت در کبد است و از راه خون انتقال پیدا می کند.

برای پاسخ به پرسش چه  آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، لازم است از این آزمایش نام ببریم. زیرا یک بیماری جدی است و ممکن است منجر به سرطان کبد و یا سیروز کبدی بشود. اگر فردی به این بیماری مبتلا بود، کادر جراحی باید حتما از آن مطلع باشند.

 • آزمایش HCV Ab قبل از عمل بینی

برای بررسی این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، نیاز است تا  HCV Ab را هم بررسی کنیم. این آزمایش که به عنوان یکی از مهم ترین آزمایش ها شناخته می شود، به تشخیص هپاتیت سی کمک می کند.

هپاتیت سی سبب بروز نارسایی و یا آسیب های شدید و یا حتی سرطان کبد می شود. بررسی این آزمایش بسیار ضروری است زیرا در غیر این صورت ممکن است سلامت سایر افراد بیمارستان هم تهدید شود.

پس برای پاسخ به چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، از این آزمایش به عنوان یکی از مهم ترین آزمایش ها یاد می شود.

 • آزمایش کلیه قبل از عمل بینی

آزمایش کلیه قبل از عمل بینی
آزمایش کلیه قبل از عمل بینی

تا این قسمت از مقاله، به بررسی این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، پرداختیم. اما هنوز همه آزمایش های مربوط به سلامت کلیه ها را بررسی نکرده ایم.

کلیه ها موجب دفع مواد زائد از بدن می شوند و یا به بیانی دیگر، وظیفه تصفیه خون را بر عهده دارند. قبل از این که هر عمل جراحی انجام شود، باید پزشک سلامت کلیه های بیمار را بررسی کرده باشد.

تصور کنید کلیه فردی که جراحی بینی انجام داده، مشکل دارد؛ اما به علت مشکل کلیوی، مواد بیهوشی از بدن او دفع نمی شود. در این صورت مشکلات زیادی برای بیمار به وجود می آید و سلامت او را به خطر می اندازد.

برای بررسی عملکرد کلیه، آزمایش خون و آزمایش ادرار از بیمار گرفته شود. پس برای پاسخ به چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، لازم است آزمایش خون و ادرار را عنوان کنیم. با بررسی این آزمایش ها، جراح متوجه می شود که آیا کلیه عملکرد مناسبی دارد یا خیر. در صورتی که کلیه مواد ضروری را نگه دارد و مواد مضر را دفع کند، می توانیم بگوییم که عملکرد مناسبی دارد.

 • آزمایش خون قبل از عمل بینی

آزمایش خون قبل از عمل بینی
آزمایش خون قبل از عمل بینی

برای توضیح در مورد این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به اهمیت آزمایش خون قبل از عمل بینی می پردازیم.

آزمایش خون بیمار گویای عملکرد کلیه شخص است و میزان کراتینین و اوره را در خون نشان می دهد. با سوخت و ساز ماهیچه ها در بدن، ماده ای به نام کراتینین ایجاد می شود که کلیه باید آن را دفع کند.

بالا بودن میزان کراتینین در خون یعنی کلیه نتوانسته عملکرد مناسبی از خود نشان دهد. همان طور که می دانید، اوره برای بدن مضر است و کلیه ها باید آن را از بدن دفع کنند.

اگر آزمایش نشاندهنده اوره در بدن باشد، یعنی کلیه ها دچار مشکل شده اند. البته میزان اوره و کراتینین در بدن افراد با سنین مختلف متفاوت است و تنها پزشک می تواند به خوبی این مورد را بررسی کند.

مراقبت های بعد از عمل بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی
مراقبت های بعد از عمل بینی

اکنون که موضوع چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد را برای شما شرح دادیم،  به  توضیح مراقبت های بعد از عمل می پردازیم. سخت ترین لحظات عمل بینی، 24 ساعت اولیه است و بیمار بیشتر اذیت می شود.

در این مدت، اثر داروی بیهوشی تا حدودی در بدن بیمار وجود دارد و  باید سردرد و خونریزی و ورم را تحمل کند.

نکته مهم بعد از عمل، نحوه زدن چسب بینی است که تاثیر زیادی روی کاهش تورم دارد و سبب چسبیدن پوست بینی به استخوان می شود. پس قبل از هر چیزی، از درست بودن چسب روی بینی خود مطلع باشید تا نتیجه بهتری ببینید.

از بین رفتن ورم و چسبیدن پوست به استخوان کمی طول می کشد

البته از بین رفتن ورم و چسبیدن پوست به استخوان کمی طول می کشد و باید صبر به خرج دهید. در هفته های ابتدایی بعد از عمل، نباید اجسام سنگین را بلند کنید تا فشاری به شما وارد نشود.

همچنین خم کردن سر در این دوران کار درستی نیست و می تواند موجب خونریزی شود. هنگام خواب باید چند بالش زیر سر خود بگذارید تا سر شما بالاتر از بدنتان قرار بگیرد. تا دو ماه بعد از عمل، بیمار نباید از عینک های طبی یا آفتابی استفاده کند. در دوران نقاهت نباید زیاد بخندید و یا حرف بزنید و بهتر است با مسواک های نرم دهان خود را مسواک کنید.

نمک، تورم را زیاد می کند و مصرف آن ممنوع است و باید خوراکی های مفید برای کاهش ورم را مصرف کنید. خوراکی هایی مانند کرفس و آلوئه ورا و آناناس سبب کاهش تورم می شوند و در این دوران مفید هستند.

اگر طعم کرفس را دوست ندارید، باید به آن هویج اضافه کنید تا خوشمزه تر شود. در این مدت باید با دهان باز سرفه و عطسه کرد تا به بینی فشار وارد نشود. همچنین فین کردن در این دوران خطرناک است زیرا سبب خونریزی می شود.

باید تا 24 ساعت بعد از عمل، از کمپرس سرد استفاده کرد که کبودی و تورم کاهش پیدا کند. در روزهای اولیه بعد از عمل نباید حمام بروید و یا با هواپیما سفر کنید.

اهمیت آزمایش های قبل از عمل بینی

اهمیت آزمایش های قبل از عمل بینی
اهمیت آزمایش های قبل از عمل بینی

بررسی این که چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد، به داشتن عملی آسان و بهبودی سریع تر کمک می کند. البته این آزمایش ها را 3 هفته قبل از تاریخ عمل انجام دهید که در صورت لزوم، فرآیند درمان قبل از جراحی تمام شود.

هرگز برای شرکت در جلسه مشاوره با دکتر و در انجام این آزمایش ها کوتاهی نکنید تا مشکلات احتمالی بدن خود را درمان کنید. در این زمینه، حتما با خانم دکتر جمشیدی در ارتباط باشید.

در این مقاله، موضوع چه آزمایش هایی قبل از عمل بینی باید انجام داد را بررسی کردیم و نکات مهم در این خصوص را برای شما بازگو کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.