آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد

آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد

در این مقاله، به این موضوع می پردازیم که آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد؟ همراه شما هستیم.

جراحی نوک بینی، یکی از محبوب ترین انواع جراحی زیبایی بینی است. این عمل که به آن تیپ پلاستی می گویند، با ایجاد تغییراتی در بخش سوم تحتانی بین، انجام می گیرد.

عملی که روی نوک بینی انجام می شود، عملی بسیار ظریف است که نیاز به مهارت و تجربه بالای جراح زیبایی دارد.

در این خصوص می توانید از تجربیات خانم دکتر جمشیدی بهره مند شوید.

در مقاله ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” بیشتر به بررسی جوانب مختلف این عمل جراحی زیبایی خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می کنیم از پست ورم بینی بعد از تیپ پلاستی دیدن کنید.

علل انجام عمل زیبایی بینی

علل انجام عمل زیبایی بینی
علل انجام عمل زیبایی بینی

یکی از پرطرفدارترین انواع عمل جراحی زیبایی در ایران و دیگر نقاط جهان، عمل زیبایی بینی است. علل اصلی آن، توجه افراد به صورت، بیش از هر بخش دیگری از بدن است و در این میان، مهم ترین فاکتور نشاندهنده تقارن و زیبایی صورت، بینی می باشد.

بینی، یک عضو برجسته در مرکز صورت است که در صورت داشتن هر گونه ایراد و یا ناهماهنگی با دیگر اعضای چهره، بیش از هر قسمت دیگری از صورت، خودنمایی می کند.

هرگونه بدشکلی در بینی مانند بلند بودن ناهمگون آن، کج بودن و یا افتادگی شدید نوک بینی، داشتن قوز بلند، بلند و بزرگ بودن نوک بینی، پره های بزرگ بینی و دیگر موارد، همگی ضربه ای بر زیبایی چهره به شمار می روند.

با برطرف شدن هر یک از این نواقص، زیبایی چهره نمایان تر می گردد.

یکی از علت های پذیرش انجام عمل زیبایی بینی، به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته است

یکی از علت های پذیرش انجام عمل زیبایی بینی، به دست آوردن اعتماد به نفس از دست رفته است. زیرا ظاهری زیبا و خوشایند باعث ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در انجام فعالیت های اجتماعی می شود.

بینی های بلند و قوز دار و نیز بینی هایی با نوک افتاده، باعث بیشتر نشان دادن سن فرد می شوند که این خود از نظر روحی، ضربه بزرگی محسوب می شود. پس از انجام عمل نوک بینی و قرار دادن آن در جهت صحیح، ظاهر افراد، چندین سال جوان تر به نظر می آید.

همچنین بینی های قوس دار و یا بینی هایی که نوک آن ها زاویه دار است نیز در زیبایی چهره، تاثیرات منفی شدید می گذارند. عمل بینی، چنان چه به دست جراح خبره و با تجربهدکتر جمشیدی انجام شود، می تواند در کنار حفظ سلامت، ظاهری زیبا به چهره فرد ببخشد.

با توجه به متنوع بودن مشکلات مربوط به بینی، جراح متخصص با صلاحدید خود، بهترین روش را انتخاب می نماید. چنان چه جراح تشخیص دهد که تنها با ایجاد تغییراتی در بخش نوک بینی توازن ایجاد می گردد، اقدام به اندام جراحی زیبایی نوک بینی یا تیپ پلاستی می نماید.

با توجه به ظرافت بسیار این عمل جراحی، انجام آن تنها توسط جراحان زیبایی با تجربه ای همچون دکتر جمشیدی امکانپذیر می گردد. دکتر جمشیدی، با سال ها تجربه درخشان در انجام جراحی زیبایی بینی، گزینه ای برتر برای انجام عمل زیبایی نوک بینی به شمار می رود.

علل انجام جراحی نوک بینی

علل انجام جراحی نوک بینی
علل انجام جراحی نوک بینی

در موارد متعددی، مشاهده می شود که تنها بخش ناهماهنگ و آزاردهنده بینی که زیبایی فرد را به چالش کشیده است، بخش نوک بینی است. بسیاری از افراد، دارای بینی با نوک پهن و بزرگ می باشند که هیچ تقارنی بین سوراخ های آن وجود ندارد.

همچنین، یکی دیگر از مشکلات عدیده نوک بینی، افتادگی آن است که بیشتر به علت افزایش سن و افتادگی چهره ایجاد می گردد که این امر، باعث بالا نشان دادن سن می گردد.

دکتر جمشیدی، با بررسی دقیق بینی، چنان چه تنها عامل ناهمگون را در بخش نوک بینی ببیند، اقدام به انجام عمل زیبایی تیپ پلاستی روی بینی بیمار می نماید.

مواردی که بینی فرد، هم در قسمت نوک و هم در تیغه مشکل داشته باشد

شایان ذکر است که در مواردی که بینی فرد، هم در قسمت نوک و هم در تیغه مشکل داشته باشد، عمل تیپ پلاستی، همزمان با عمل رینوپلاستی انجام می گیرد و در آن، متخصص، به رفع تمامی نواقص بینی اقدام می کند.

از همین رو، می توان عمل نوک بینی را جزوی از عمل بینی در نظر گرفت. لذا در پاسخ به سؤال ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” باید گفت بله، این امکان وجود دارد.

اگر جراح تشخیص دهد که عضو ناهمگون بینی، تنها قسمت نوک آن است، اقدام به انجام عمل نوک بینی یا تیپ پلاستی می نماید. در واقع در موارد بسیار خاص که بینی کج نبوده و قسمت استخوانی هیچ مشکلی نداشته باشد، این عمل صورت می پذیرد.

دکتر جمشیدی، هدف اصلی از انجام عمل نوک بینی را، بهبود ظاهر بینی، تغییر در اندازه نوک بینی، برطرف نمودن افتادگی و یا برآمدگی نوک بینی بیان می نمایند.

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی نوک بینی

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی نوک بینی
کاندیدای مناسب برای انجام جراحی نوک بینی

بنا بر نظر دکتر جمشیدی معتبرترین جراح زیبایی بینی با سال ها تجربه درخشان در این زمینه، عمل نوک بینی می بایست با در نظر گرفتن ساختار کلی بینی انجام گیرد. پزشک با در نظر گرفتن شرایط، با صلاحدید خود و به هدف بهتر شدن درصد زیبایی فرد، انجام عمل نوک بینی را می پذیرد.

لذا نمی توان همگان را کاندیدای مناسب انجام این جراحی زیبایی در نظر گرفت. در بسیاری از موارد، دیده می شود که فرد، درخواست انجام عمل نوک بینی را دارد. اما پس از انجام بررسی های دقیق توسط جراح، ایرادات کلی دیگری نیز مانند کجی بینی، انحراف بینی و … مشاهده می شود.

از همین رو، تشخیص صحیح امکان و یا عدم امکان انجام عمل تیپ پلاستی، بر عهده جراح می باشد.

در این راستا، می توان افراد مناسب برای انجام این جراحی را به صورت زیر در نظر گرفت:

 • افرادی که نوک بینی بسیار بزرگ و یا بسیار کوچکی دارند که ناهماهنگی بسیاری با دیگر بخش های چهره و بینی دارد.
 • افرادی که نوک بینی ایشان دچار افتادگی شدید است. افتادگی بینی می تواند به علل مختلفی رخ دهد که یکی از شایع ترین علل آن، افزایش و کهولت سن است.
 • عدم تقارن بین سوراخ های بینی
 • افرادی که نوک بینی ایشان، بیش از حد، پهن و گرد می باشد.
 • کسانی که نوک بینی ایشان، متقارن نیست. بدین معنا که برجستگی های یک سمت آن از دیگری بیشتر است.
 • نوک بینی حالت آویزان دارد.
 • بزرگ بودن بیش از حد سوراخ های بینی
 • کلیه افرادی که از ظاهر نوک بینی خود ناراضی هستند و به جز در ناحیه نوک بینی، هیچ گونه مشکل و ناهماهنگی در بینی ایشان مشاهده نمی شود و با در نظر گرفتن این امر که ایجاد تغییر در نوک بینی، در ظاهر فرد، اثرات مثبتی را به همراه خواهد داشت.

دکتر جمشیدی، افراد فوق الذکر را کاندیدای مناسبی برای انجام عمل زیبایی نوک بینی در نظر می گیرند. لازم به ذکر است که تشخیص نهایی انجام و یا عدم انجام این عمل جراحی، بر عهده جراح می باشد.

دکتر جمشیدی، پس از انجام معاینات و بررسی های دقیق روی بینی افراد، در صورت نیاز، انجام عمل تیپ پلاستی را جایز می دانند.

در دنباله مقاله ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” به روش انجام عمل نوک بینی، اشاره ای کوتاه خواهیم نمود. چنان چه شما نیز از علاقه مندان به انجام عمل تیپ پلاستی می باشید، با ما تا انتهای این مقاله، همراه شوید.

چگونگی انجام عمل نوک بینی

چگونگی انجام عمل نوک بینی
چگونگی انجام عمل نوک بینی

جراحی بینی، به صورت کلی به دو روش باز و بسته است. هر یک از این روش ها، در شرایط خاص و با صلاحدید جراح انجام می شوند. جراحی زیبایی نوک بینی، به روش باز انجام می گیرد و در بیشتر موارد، بیمار در حالت بیهوشی عمومی قرار دارد.

علت انجام جراحی بینی به روش باز، داشتن دید وسیع تر و بهتر جراح، به ساختار کلی نوک بینی است. این روش، امکان مشاهده جزئیات کامل نوک بینی را برای جراح فراهم می آورد. در این روش، روی پوست و در میان سوراخ های بینی، برشی زده و پوست نوک بینی بالا داده می شود.

بالا دادن پوست، تا ظاهر شدن ساختار کلی نوک بینی و غضروف ها ادامه می یابد و جراح در حین عمل جراحی، تغییرات لازم را در نوک بینی فرد ایجاد می نماید.

جراحی نوک بینی، بیشتر در افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند و در قسمت استخوان مشکل دارند، انجام می شود. غضروف نوک بینی این گروه از افراد، از استحکام کمتری نسبت به سایر انواع بینی برخوردار است. از همین رو، در جریان عمل نوک بینی، احتمال انجام عمل پیوند غضروف وجود خواهد داشت.

تفاوت نوک بینی های استخوانی و گوشتی

تفاوت نوک بینی های استخوانی و گوشتی
تفاوت نوک بینی های استخوانی و گوشتی

در دنباله مبحث ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” نگاهی بر تفاوت های میان بینی های گوشتی و استخوانی می اندازیم. بزرگترین تفاوت میان جراحی این دو نوع بینی، جنس پوست آن ها است.

بینی های استخوانی دارای پوستی نازک و معمولی هستند. عموماً نتیجه عمل نوک بینی در این نوع از بینی ها، بسیار مطلوب بوده و نهایتاً به همان فرم دلخواه، مبدل می گردد.

به صورت کلی، بهترین نوع بینی برای انجام هر نوع عمل جراحی زیبایی، اعم از رینو پلاستی یا تیپ پلاستی، بینی استخوانی می باشد که در آن نوک بینی، می تواند به اندازه دلخواه و متناسب با سایر بخش های بینی و چهره، کوچک شود.

این در حالی است که پوست بینی گوشتی، چرب و ضخیم است. در بینی های گوشتی، بخش وسیعی از بینی، از پوست و چربی زیر آن شکل گرفته و در عین حال، غضروف و استخوان، حجم کمتری را به خود اختصاص داده اند.

بیشترین میزان ایرادات ظاهری این قبیل بینی ها، در قسمت نوک آن است

بیشترین میزان ایرادات ظاهری این قبیل بینی ها، در قسمت نوک آن است. در این نوع از بینی، نوک بینی پهن و بزرگ بوده و دارای پره های بینی بسیار کلفت می باشد. به همین دلیل، قاعده بینی های گوشتی، بسیار پهن است.

به دلیل کلفتی بیش از حد پوست در ناحیه نوک بینی و ضخامت زیاد چربی زیر پوست در این قسمت، لایه های غضروفی بسیار نازک و ضعیف هستند. بیشترین افرادی که ابراز نارضایتی از نوک بینی خود داشته و متمایل به ایجاد تغییراتی در آن هستند، افراد دارای بینی گوشتی می باشند.

دکتر جمشیدی، پس از معاینات و بررسی های دقیق روی بخش های ناهماهنگ بینی، در صورتی که تنها مشکل بینی در قسمت نوک آن باشد، اقدام به انجام عمل تیپ پلاستی یا همان عمل نوک بینی می نمایند.

دستیابی به نتیجه مطلوب

نکته مهمی که دکتر جمشیدی به عنوان برترین جراح متخصص و با تجربه در انجام جراحی بینی،به آن اشاره می نمایند، اشاره به دستیابی به نتیجه مطلوب، در نتیجه انجام عمل جراحی نوک بینی می باشد.

به گفته ایشان، نتیجه عمل زیبایی در بینی های گوشتی به نسبت بینی های استخوانی کمتر است. دلیل این امر، وجود پوست ضخیم و توده چربی زیر آن در بینی های گوشتی است.

در انجام عمل نوک بینی و با ایجاد تغییرات در بخش نوک آن، غضروف تغییر شکل پیدا کرده و حالت طبیعی می گیرد. اما پوست، جمع و کوچک نمی شود. لذا سایز بینی به میزان دلخواه، کوچک نخواهد شد.

مقاله ای که پیش روی شماست، در ارتباط با موضوع ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” می باشد.

چنان چه شما از علاقه مندان به این مبحث می باشید، با ما تا پایان آن همراه شوید.

تفاوت در هزینه عمل تیپ پلاستی و رینو پلاستی

تفاوت در هزینه عمل تیپ پلاستی و رینو پلاستی
تفاوت در هزینه عمل تیپ پلاستی و رینو پلاستی

به صورت کلی، در عمل نوک بینی به نسبت کل بینی، تغییرات کمتری روی بینی اعمال می شود. اما این امر، دلیلی بر کمتر بودن هزینه انجام آن نیست. فاکتورهای فراوانی بر هزینه های ناشی از انجام عمل جراحی بینی دخالت دارند.

از جمله این هزینه ها، می توان به میزان تغییرات انجام شده بر نوک بینی توسط جراح، دستمزد جراح، نوع عمل جراحی از جمله ترمیمی یا اولیه، هزینه های مربوط به امکانات بیمارستان و نیز هزینه های مربوط به آزمایش های قبل و بعد از عمل بینی اشاره کرد.

علاوه بر این، عمل نوک بینی های گوشتی به علت نیاز به پیوند غضروف، هزینه بیشتری نسبت به بینی هایی که نیاز به این کار را ندارند، بر بیمار تحمیل می نمایند. از همین رو، نمی توان هزینه عمل نوک بینی را کمتر از رینو پلاستی در نظر گرفت.

تفاوت های کلی عمل رینو پلاستی و تیپ پلاستی

تفاوت های کلی عمل رینو پلاستی و تیپ پلاستی
تفاوت های کلی عمل رینو پلاستی و تیپ پلاستی

در دنباله مبحث ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” به بخشی از تفاوت های میان عمل زیبایی نوک بینی و عمل بینی اشاره خواهیم نمود. با توجه به این امر که در زمان انجام جراحی نوک بینی، تنها قسمتی از بینی دستخوش تغییر می گردد، مدت زمان انجام این عمل زیبایی، به نسبت عمل رینوپلاستی کوتاه تر می باشد.

به صورتی که کل عمل در کمتر از 45 دقیقه تا 60 دقیقه انجام می شود. لازم به ذکر است که این زمان، در شرایطی که نیاز به پیوند غضروف باشد، طولانی تر خواهد شد. در طی انجام عمل تیپ پلاستی، تغییری روی استخوان های بینی ایجاد نمی گردد.

این امر باعث می شود که کبودی، تورم و خونریزی پس از انجام این عمل زیبایی، به نسبت عمل رینوپلاستی کمتر باشد. همچنین، به دلیل آن که تغییرات تنها در قسمت نوک بینی می باشد، بیمار دوره نقاهت کوتاه تری را تجربه خواهد کرد.

پس از انجام عمل رینو پلاستی، استفاده از آتل و یا گچ بینی، امری ضروری است

پس از انجام عمل رینو پلاستی، استفاده از آتل و یا گچ بینی، امری ضروری است. اما پس از عمل تیپ پلاستی، عموماً کمتر از آتل استفاده می گردد.

لازم به ذکر است که پس از انجام برخی از جراحی های تیپ پلاستی، بسته به شرایط بیمار و نوع جراحی، از آتل های سیلیکونی به هدف جلوگیری از ضربه و حمایت از نوک بینی و بخیه ها استفاده می گردد که آن را می توان پس از گذشت 3 تا 7 روز بعد از عمل تیپ پلاستی، از روی بینی برداشت.

بهبودی پس از عمل نوک بینی، در مدت کوتاه تری انجام می گیرد. به صورتی که پس از گذشت یک هفته تا نهایتاً دو هفته، فرد می تواند به انجام فعالیت های عادی و روزمره خود بازگردد. البته لازم به ذکر است که دکتر جمشیدی، رعایت مراقبت های پس از انجام عمل تیپ پلاستی را در بهبودی سریع تر و گرفتن بهترین نتیجه ممکن، بسیار پر اهمیت بیان می نمایند.

مراقبت های پس از عمل نوک بینی

دکتر جمشیدی، رعایت برخی از نکات را پس از انجام عمل نوک بینی، ضروری عنوان می کنند. از این رو، در دنباله مبحث ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” به ذکر برخی از مهم ترین این موارد، اشاره خواهیم کرد:

 • برای کاهش تورم و ورم پس از انجام عمل، می توان از کمپرس یخ استفاده کرد.
 • بلند کردن هر نوع جسم سنگین به علت وارد کردن فشار زیاد بر قسمت نوک بینی، ممنوع می باشد.
 • سر می بایست به سمت بالا بوده و از پایین نگه داشتن سر، خودداری شود.
 • قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، مجاز نمی باشد.
 • فین کردن و تخلیه بینی با فشار زیاد، ممنوع است.
 • تنفس شدید پس از انجام عمل نوک بینی، می تواند باعث بسته شدن سوراخ های بینی شود. از همین رو، توصیه می شود از انجام آن خودداری شود.
 • مصرف هر گونه مشروبات الکلی و دخانیات پس از عمل تیپ پلاستی مجاز نیست.
 • بهتر است که پس از عمل از غذاهای نرم که حاوی فیبر می باشند، استفاده شود.
 • نوشیدن آب و مایعات فراوان نظیر انواع آب میوه های طبیعی و بدون گاز، پس از عمل الزامی است.

ویژگی های یک بینی زیبا از نظر دکتر جمشیدی

دکتر جمشیدی، با تکیه بر علم زیبایی شناسی، یک بینی زیبا را، یک بینی بدون قوز با پل صاف و قوسی 2 الی 3 میلیمتری در نظر می گیرند. به صورتی که طول بینی، تناسبی منطقی با طول صورت داشته باشد و نوک بینی ظریف بوده و اندکی زاویه چرخش آن، به سمت بالا باشد.

پره های یک بینی نرمال و زیبا، می بایست کاملاً قرینه بوده و طول آن ها با سایر بخش های بینی و چهره، تعادل منطقی داشته باشد. همچنین، پهنای یک بینی زیبا در قسمت قاعده بینی یا همان پره های آن، می بایست دقیقاً به اندازه فاصله بین گوشه داخلی چشم ها باشد.

دکتر جمشیدی، با در نظر گرفتن تمامی قوانین مربوط به زیبایی شناسی، در مرحله نخست، به بررسی میزان تناسب بینی با دیگر اجزای چهره می نمایند. در مرحله بعد، لازم است که بینی از نظر نوع آن، گوشتی و یا استخوانی بودن، مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

از دیگر موارد بسیار مهم در انجام جراحی زیبایی بینی، جنسیت بیمار می باشد. جنسیت بیمار، تاثیر بسیار زیادی بر انجام تصمیم گیری های لازم و ایجاد تغییر بر بینی خواهد داشت.

قوس پل بینی در بانوان، 2 تا 3 میلیمتر و زاویه نوک بینی می بایست 95 الی 115 درجه در نظر گرفته شود

قوس پل بینی در بانوان، 2 تا 3 میلیمتر و زاویه نوک بینی می بایست 95 الی 115 درجه در نظر گرفته شود. این در حالی است که برای آقایان، این زاویه می بایست 90 تا 95 بوده و پل بینی، کاملاً صاف در نظر گرفته شود.

دکتر جمشیدی، در کنار تمامی موارد مربوط به زیبایی، خواست بیمار را نیز در صورت معقولانه بودن آن در نظر می گیرد. به صورتی که ایجاد تغییراتی جزئی و نزدیک به قوانین زیبایی شناسی بینی با رضایت شخص، بلامانع می باشد.

با اهمیت ترین گام پیش از انجام عمل زیبایی نوک بینی، انتخاب جراح با تجربه و قابل اعتماد می باشد که در بخش بعدی مبحث ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” به آن پرداخته شده است.

انتخاب جراح، مهم ترین قدم

انتخاب جراح، مهم ترین قدم
انتخاب جراح، مهم ترین قدم

پیش از اقدام به انجام عمل جراحی تیپ پلاستی، لازم است که در انتخاب جراح، دقت بسیار داشت. عمل تیپ پلاستی همانند عمل رینوپلاستی، از انواع جراحی های زیبایی بوده و به دلیل اهمیت بالای بینی در چهره، مهارت و تجربه جراح در انجام این عمل، بسیار مهم است.

مهارت جراح، به میزان دانش تئوری وی در زمینه عمل زیبایی بینی، تجربیاتش در انجام جراحی های متعدد جراحی بینی، گذراندن دوره های آموزشی متعدد مرتبط با عمل زیبایی بینی و نیز میزان توانایی وی در برقراری ارتباط با بیمار بستگی دارد.

دکتر جمشیدی

دکتر جمشیدی، با سال ها تجربه در انجام جراحی زیبایی بینی و طی نمودن دوره های متعدد آموزشی زیر نظر بهترین اساتید داخلی و خارجی، گزینه ای برتر برای انجام عمل جراحی تیپ پلاستی به شمار می روند.

ایشان، با انجام جراحی های متعدد زیبایی بینی روی انواع بینی های استخوانی و گوشتی، بینی های کج و شکسته و بینی هایی با بیشترین ایراد، با تمامی چالش های این عمل زیبایی آشنایی لازم و کافی دارند.

ایشان پس از مشاوره با بیمار و بررسی خواسته های وی از انجام عمل جراحی زیبایی، با توجه به شرایط بینی و چهره، راهنمایی های لازم را به منظور انتخاب بهترین گزینه برای انجام عمل زیبایی بینی، به بیمار می دهند. چنان چه دکتر جمشیدی، جز در ناحیه نوک بینی، ایراد دیگری در بینی فرد مشاهده نکنند، اقدام به انجام عمل تیپ پلاستی می نمایند.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

عمل زیبایی نوک بینی، از انواع عمل های جراحی زیبایی می باشد که در آن، بخش سوم انتهایی بینی دستخوش تغییراتی مثبت در راستای بهتر نمودن ظاهر چهره می شوند. این عمل زیبایی، یک عمل بسیار ظریف می باشد که نیاز به مهارت بالای جراح و تجربه لازم و آشنایی با علم زیبایی شناسی دارد.

همچنین جراح، می بایست درک کامل و گسترده ای را در زمینه آناتومی بینی داشته باشد. در شرایطی که فرد با مشکلات تنفسی در ناحیه نوک بینی مواجه شود، دیگر این عمل جنبه زیبایی نخواهد داشت.

انتخاب جراح مناسب برای انجام این عمل، از اهمیت ویژه ای برخوردار است

انتخاب جراح مناسب برای انجام این عمل، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دکتر جمشیدی با سال ها تجربه و انجام عمل های جراحی زیبایی بینی متعدد و آشنایی با تمامی چالش های موجود در انواع بینی ها اعم از گوشتی و استخوانی، بهترین انتخاب برای انجام عمل تیپ پلاستی و رینوپلاستی به شمار می روند.

لذا در پاسخ به سؤال ” آیا می شود فقط نوک بینی را عمل کرد ” باید گفت، بله این امکان وجود داشته و انجام آن، با صلاحدید جراحی حاذق در انجام انواع جراحی زیبایی بینی، امری امکانپذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.