بهترین جراح بینی مردانه در تهران

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

در این مقاله به معرفی بهترین جراح بینی مردانه در تهران می پردازیم. همراه ما بمانید.

بینی یکی از اصلی ترین اعضای حیاتی در بدن انسان می باشد. این عضو حیاتی علاوه بر نقش مهمی که در سلامتی انسان دارد، تاثیر بسیار زیادی هم بر چهره و زیبایی انسان می گذارد.

ممکن است تاثیر بینی در زیبایی انسان مثبت و یا منفی باشد و به دلیل اهمیت این عضو در زیبایی چهره افراد، روش های مختلفی برای فرم دادن به بینی برای افزودن بر زیبایی به وجود آمده است.

اگر بحث قیمت همواره برای شما موضوع مطرحی است حتما قبل از مطالعه این مقاله، مقاله هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی را بخوانید.

فهرست مطالب

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

با توجه به تعداد عمل و همچنین موفقیت آمیز بودن این جراحی ها توصیه ما دکتر خدیجه جمشیدی به عنوان بهترین جراح بینی مردانه است.

شما می توانید با کلینیک ایشان در تماس باشید.

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

 

اینفوگرافیک بهترین جراح بینی مردانه در تهران

اینفوگرافیک بهترین جراح بینی مردانه در تهران
اینفوگرافیک بهترین جراح بینی مردانه در تهران

زمانی که بحث از جراحی بینی پیش می آید، معمولا بیشتر افراد چنین می پندارند که خانم ها تنها کسانی هستند که برای جراحی زیبایی بینی اقدام می کنند. اما این باور اشتباه است و ممکن است مردان بسیاری برای انجام جراحی بینی پیش قدم شوند.

جراحی بینی در مردان ممکن است از ابتدا به قصد زیبایی باشد

جراحی بینی در مردان ممکن است از ابتدا به قصد زیبایی باشد و در عین حال این عمل زیبایی می تواند در امتداد یک عمل دیگر باشد.

مثلا فردی که دچار مشکلی تنفسی شده است، می تواند برای رفع مشکل تنفسی خود از طریق جراحی اقدام کند و در کنار آن از پزشک جراح بخواهد تا فرم بینی وی نیز تا حدودی اصلاح شود.

ویدئو بهترین جراح بینی مردانه در تهران

دکتر خدیجه جمشیدی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در تهران به شمار می آید. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات عمل جراحی بینی در مردان و بهترین پزشک جراح برای انجام جراحی های مختلف به خصوص بهترین جراح بینی مردانه در تهران آشنا شوید.

فهرست:

انواع فرم های رایج بینی در بین مردان کدام فرم ها می باشند؟

منظور از جراحی بینی چیست و این جراحی چه تاثیراتی بر بینی می گذارد؟

چه تفاوت هایی در عمل جراحی بینی مردانه با زنانه وجود دارد؟

چه عواملی موجب می شود تا مردان اقدام به انجام جراحی بینی نمایند؟

آیا انجام جراحی بینی در مردان عوارض جانبی دارد؟

 

انواع فرم های رایج بینی در بین مردان کدام فرم ها می باشند؟

انواع فرم های رایج بینی در بین مردان کدام فرم ها می باشند؟
انواع فرم های رایج بینی در بین مردان کدام فرم ها می باشند؟

قبل از معرفی بهترین جراح بینی مردانه در تهران، باید با انواع فرم بینی مردان آشنا شویم. استخوان بندی و عضلات مردان به نسبت زنان از ساختارهای محکم و پیوسته تری تشکیل یافته است که این امر موجب می شود تا عضلات بدن در مرد بزرگتر از زن به چشم بیاید. علت این مساله وجود برخی تفاوت های ژنتیکی در بین مردان و زنان است.

این تفاوت های ژنتیکی در عضوی به نام بینی هم قابل درک خواهد بود. بینی اکثریت مردان نسبت به زنان از حجم بیشتر و استخوان بندی درشت تری تشکیل یافته است.

اگر بخواهیم انواع مدل های فرم یافتن بینی را تقسیم بندی کنیم، این تقسیم بندی به دو شاخه تبدیل خواهد شد. بینی استخوانی و گوشتی. مدل های متنوع و گوناگونی برای شکل گیری فرم بینی وجود دارد

اما تمامی این مدل ها در یکی از دسته های بینی گوشتی و یا استخوانی جای خواهد داشت. نوع شکل گیری طبیعی بینی در صورت وابسته به ژنتیک  خواهد بود

اما ممکن است برخی از عوامل موجب شود تا بینی افراد از حالت طبیعی رشد خود خارج شود. اتفاقاتی مثل ضربات شدید به خصوص در سنین پایین و یا برخی از بیماری ها مثل سینوزیت می تواند سبب شود تا بینی فرد از حالت رشد طبیعی خود خارج شده و رشدی نابهنجار را در پی داشته باشد.

تحلیل علل و عوامل مختلف تاثیرگذار بر رشد بینی مساله ای بسیار مهم و پیچیده می باشد

تحلیل علل و عوامل مختلف تاثیرگذار بر رشد بینی مساله ای بسیار مهم و پیچیده می باشد اما هر نوع عامل تاثیرگذار بر رشد بینی، نمی تواند بینی فرد را از حالت استخوانی بودن و یا گوشتی بودن خارج کند. اما می خواهیم به بررسی دو نوع رایج بینی در بین مردان یعنی بینی گوشتی و استخوانی بپردازیم.

پیشنهاد می کنیم از مقاله جراح بینی دیدن کنید.

بینی گوشتی:

بینی گوشتی:
بینی گوشتی:

ضخیم و یا چرب بودن پوست، مشخصه اصلی این سری از بینی ها است. البته اشخاصی که دارای بینی گوشتی هستند، پوست بقیه بخش های صورت آن ها هم از همین خصوصیت برخوردار است و حتی جوش های مختلفی در صورت آن ها مشاهده می شود.

اگر دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که غدد زیر پوستی و پوست، بیشترین درصد حجم بینی های گوشتی را تشکیل می دهند. کمترین حجم هم در این نوع از بینی ها به استخوان و غضروف اختصاص دارد.

از نظر جراحان متخصص زیبایی، افرادی که با بینی های گوشتی مواجه هستند، بیشترین مشکل در قسمت نوک بینی آن ها ایجاد می شود. پره های بینی ضخیم، نوک بینی مسطح و بزرگ از ویژگی های بارز Fleshy nose است که انجام جراحی آن به دقت و مهارت بسیار جراح متخصص زیبایی بستگی دارد.

به طور کلی عمل جراحی که روی این نوع از بینی ها انجام می شود، برای تغییر فرم ابعاد و در نتیجه زیبایی بیشتر بینی روی بیمار توسط مجرب ترین جراحان متخصص انجام می گیرد.

معمولا نتیجه عمل زیبایی در این نوع از بینی ها در مقایسه با Bone nose (بینی استخوانی) کمتر است. به این علت که اثر جمع شدن در پوست های چرب و ضخیم امکانپذیر نیست.

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه پزشکی و بهره مندی از متدهای متعدد، تغییرات بسیاری روی این نوع از بینی ها بعد از انجام جراحی زیبایی مشاهده می شود.

داشتن بینی گوشتی، گاهی اوقات در زیبایی چهره نیز تاثیرگذار می باشد

داشتن بینی گوشتی، گاهی اوقات در زیبایی چهره نیز تاثیرگذار می باشد. در برخی موارد ممکن است به دلیل سطح پوشش گوشت روی بینی فرد، شاهد یک بینی گسترده همراه با تجمع فراوان گوشت در نوک بینی باشیم.

این مدل از بینی ها تاثیر زیادی در زیبایی افراد می گذارند و از آنجایی که تجمع چربی در نوک بینی مردان بیشتر به چشم می خورد، توصیه می شود افرادی که با این مشکل مواجه هستند، برای رفع مشکل خود اقدام به جراحی کنند.

در مورد بینی گوشتی، برخی از مشکلات وجود دارد که اکثرا برای خانم ها پیش می آید چرا که استخوان بندی بینی خانم ها معمولا نازک و ضعیف می باشد ولی در مورد مردان چنین مشکلاتی به دلیل استخوان بندی قوی کمتر به چشم می خورد.

اما در مقابل، این امر موجب می شود تا حجم بینی گوشتی مردان بسیار بیشتر از خانم ها به نظر بیاید. در صورتی که شما هم از داشتن بینی گوشتی رنج می برید و آن را اختلالی برای تقارن صورت و زیبایی خود می دانید، بهتر است با یک پزشک متخصص در امور جراحی انواع بینی مشورت نمائید.

توصیه می کنیم برای رفع مشکل خود از خانم دکتر جمشیدی کمک بخواهید و فرم بینی مد نظر و ایده آل خودتان را برای انجام جراحی بیان کنید تا از راهنمایی های این پزشک باتجربه بهره مند شوید.

بینی استخوانی:

بینی استخوانی:
بینی استخوانی:

اشخاصی که در نیمه پایانی بینی با کمترین ضخامت پوست همراه هستند را بینی استخوانی می گویند. در حقیقت ضخامت پوست، تعیین کننده نوع بینی شخص است، به طوری که پوست های نازک و معمولی بیانگر بینی استخوانی هستند.

بافت استخوانی محکم و پوست نازک قابل لمس در قسمت استخوان بینی از ویژگی های مهم این نوع از بینی های استخوانی است. سه فرم کلی در این نوع از بینی ها در نتیجه عمل جراحی برای بیمار که بهترین راندمان را به دنبال دارد، مشاهده می شود که شامل

1)    بینی فانتزی 2) طبیعی 3) نیمه فانتزی است.

بهترین قالب و یا شکل بینی که جراح برای شخص در نظر می گیرد، بایستی بیشترین هماهنگی را با چهره و سایر اجزای دیگر صورت شخص داشته باشد.

از نظر جراح متخصص، بینی استخوانی به منظور انجام عمل زیبایی بینی، مناسب ترین به شمار می آید زیرا قوانین زیبایی شناسی و علمی صورت و بینی در آن کاملاً لحاظ می گردد.

بیش از نود درصد افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، دچار قوز بینی نیز شده اند

بیش از نود درصد افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، دچار قوز بینی نیز شده اند و این امر در آقایان مشهودتر است. شاید بتوان گفت که یکی از اصلی ترین عللی که مردان را به انجام جراحی بینی ترغیب می کند، وجود قوز استخوانی در بینی می باشد.

وجود و ظهور این قوز در بینی ممکن است علل مختلفی مثل شکستگی و ضربه داشته باشد اما در حالت کلی، مدل بینی استخوانی بیشتر با قوز همراه است که دماغ را به شکل عقابی درمی آورد.

در مورد انجام جراحی روی بینی های استخوانی باید احتیاط های لازم را به جای آورد و از تصمیم گیری های عجولانه و به دور از مشورت اجتناب کرد.

ممکن است انجام نادرست چنین جراحی حساسی، شما را با مشکلات مختلف تنفسی روبرو سازد

ممکن است انجام نادرست چنین جراحی حساسی، شما را با مشکلات مختلف تنفسی روبرو سازد که باید توجه داشته باشید که اولویت شما در انجام هرگونه جراحی بینی سلامتی می باشد.

از پزشکان متبحر و باتجربه در این عرصه که سلامتی بیمار را به عنوان اولویت و خط قرمز جراحی در نظر دارد، می توان به خانم دکتر جمشیدی اشاره کرد.

کارنامه درخشان دکتر جمشیدی در امر جراحی های بینی مردانه نشاندهنده این است که ایشان ارزش زیادی برای سلامتی مراجعین خود قائل هستند و در کنار انجام یک جراحی به دور از عیب و نقص در پی حفظ سلامتی های تنفسی بیمار نیز می باشند. خانم دکتر جمشیدی در حال حاضر بهترین جراح بینی مردانه در تهران محسوب می شوند.

منظور از جراحی بینی چیست و این جراحی چه تاثیراتی بر بینی می گذارد؟

منظور از جراحی بینی چیست و این جراحی چه تاثیراتی بر بینی می گذارد؟
منظور از جراحی بینی چیست و این جراحی چه تاثیراتی بر بینی می گذارد؟

جراحی بینی مفهومی کلی است که انواع جراحی های مرتبط با بینی را شامل می شود. ممکن است جراحی صورت گرفته روی بینی به منظور رفع مشکلات تنفسی، درمان شکستگی، تغییر فرم به منظور زیبایی و … باشد.

در حال حاضر منظور از جراحی بینی، اعمال برخی تغییرات به منظور ایجاد فرمی مناسب برای بینی می باشد. افراد برای انجام جراحی بینی مختارند اما نکته ای که باید به آن توجه شود، اهمیت بینی در زیبایی انسان است.

بینی دقیقا در مرکز تقارن صورت قرار گرفته است و به همین دلیل نقش بسیار بالایی در زیبایی انسان دارد. کوچکترین انحراف و ناهنجاری در بینی ممکن است در زیبایی فرد اخلال وارد کند که این امر ممکن است پیامدهای ناگواری چون افسردگی و کاهش اعتماد به نفس را در پی داشته باشد.

پس اینجاست که تاثیر بینی بر جسم و حتی روان انسان آشکار می شود و باید توجه های لازم را به این عضو حیاتی منعطف کرد. در واقع انجام جراحی بینی بدین سبب است که فرد متقاضی بتواند فرم و مدل مناسبی را برای بینی به منظور قرار گرفتن در چهره خود انتخاب کند.

مشورت با پزشکان و متخصصان

اگر فردی قصد انجام جراحی بینی را داشته باشد، باید در این زمینه با پزشکان و متخصصان مشورت های لازم را به جا آورد. چرا که با راهنمایی متخصصین این عرصه می تواند مدل بینی مناسب را برای صورت خود انتخاب کند تا تغییرات لازم روی بینی اعمال شود.

همچنین مشورت با پزشک بدین منظور صورت می گیرد تا فرد متقاضی شرایط خود را برای انجام جراحی بینی بسنجد.

گاها ممکن است انجام جراحی بینی برای برخی از افراد خطرناک باشد و به عنوان عاملی اخلالگر در سلامتی شناخته شود که در این گونه موارد با توصیه و راهنمایی پزشک، باید روش مناسبی برای جراحی و فرم دهی بینی انتخاب شود تا مشکل خاصی برای بیمار و سیستم تنفسی او پیش نیاید.

برخی اوقات ممکن است بعضی از افراد با مشکلات تنفسی درگیر باشند و یا دچار شکستگی بینی شده باشند

برخی اوقات ممکن است بعضی از افراد با مشکلات تنفسی درگیر باشند و یا دچار شکستگی بینی شده باشند. این افراد می توانند با یک تیر دو نشان بزنند، بدین صورت که با انجام جراحی بینی برای درمان مشکل تنفسی و یا رفع شکستگی، همزمان اقدام به جراحی زیبایی بینی توسط متخصصان کنند.

در این حالت نیاز است تا با افراد باتجربه و پزشکان کاربلد در این زمینه مشورت شود تا در راستای رفع مشکل بینی بیمار، جراحی های مورد نیاز برای انجام زیبایی و فرم دهی روی بینی بیمار اعمال شود.

در اینگونه موارد اهمیت پزشک جراح دوچندان به چشم می آید. یکی از بهترین جراحان باتجربه و ماهر در انجام انواع جراحی های بینی، خانم دکتر خدیجه جمشیدی می باشند.

ایشان با دارا بودن سوابق درخشان در امر جراحی بینی و مهارت های مورد نیاز برای انجام انواع جراحی های بینی، این تضمین را به مراجعین خود می دهند که عملی به دور از استرس و عوارض را برای متقاضی رقم بزنند تا فرد شاهد زیبایی هر چه بیشتر بینی در صورت خود باشد.

در حال حاضر می توان گفت یکی از بهترین جراح بینی مردانه در تهران، خانم دکتر جمشیدی می باشند.

چه تفاوت هایی در عمل جراحی بینی مردانه با زنانه وجود دارد؟

چه تفاوت هایی در عمل جراحی بینی مردانه با زنانه وجود دارد؟
چه تفاوت هایی در عمل جراحی بینی مردانه با زنانه وجود دارد؟

همان گونه که بیان شد، بینی های مردانه به دلایل مختلف ژنتیکی در بسیاری از موارد پر حجم تر و بزرگتر از بینی های زنانه هستند. استخوان بندی درشت و عضلات سفت و فراوان موجب متمایز شدن بینی های مردانه از نظر حجم می شود.

علل و عوامل مختلف دیگری هم وجود دارد که موجب چنین تمایزاتی می شود.

وجود برخی از تفاوت ها در بینی های مردانه و زنانه موجب شده است تا انجام جراحی بینی مردانه با جراحی بینی زنانه کمی متمایز باشد چرا که اعمال تغییراتی یکسان روی دو نوع مختلف بینی نتایج خوبی را در پی نخواهد داشت.

اولین توصیه پزشکان در مورد تفاوت های جراحی بینی مردانه و زنانه، زاویه چرخش نوک بینی می باشد. شاید متوجه شده باشید که اکثر خانم هایی که اقدام به جراحی بینی می کنند، داشتن زاویه چرخش بالا را برای نوک بینی خود انتخاب می کنند که انتخاب چنین مدلی برای انجام جراحی بینی مردانه خیلی توصیه نمی شود.

متخصصان توصیه می کنند نهایت زاویه چرخش نوک بینی در مردان نود درجه باشد.

متخصصان توصیه می کنند نهایت زاویه چرخش نوک بینی در مردان نود درجه باشد. در صورتی که میزان چرخش نوک بینی بیش از این مقدار باشد، ممکن است سوراخ های بینی مردان بیش از حد بزرگ به نظر برسد.

چرا که قبلا هم گفتیم که حجم بینی مردان نسبت به زنان بیشتر است و چرخش بیش از حد نوک بینی موجب آشکار شدن حجم زیاد بینی در مردان خواهد شد.

البته در این مورد با نظر پزشک می توان چرخش مورد نظر را اعمال کرد چرا که ممکن است حجم بینی یک متقاضی مرد در بین سایر مردها نسبتا کم به حساب بیاید که در این صورت می توان زاویه چرخش نوک بینی را بیش از میزان متوسط چرخش در مردان افزایش داد.

نکته دیگری که به عنوان تفاوت در جراحی بینی مردانه مطرح می شود، این است که پل بینی رر ردان صاف بوده و یا درحد 2تا 3 میلی متر قوس دارد.

در خانم ها زاویه چرخش نوک بینی بیشتر بوده و همچنین پل بینی قوس بیشتری دارد.

این تفاوت ها صرفا بر اساس آناتومی کلی طرح صورت مرد و زن می باشد و شاید مواردی پیش بیاید که برخی از افراد از وجود چنین طرحی روی چهره خود راضی نباشند.

در این گونه موارد توصیه می کنیم مشورت های لازم با پزشکان متخصص صورت بگیرد

در این گونه موارد توصیه می کنیم مشورت های لازم با پزشکان متخصص صورت بگیرد تا مدلی مناسب برای فرم بینی فرد روی صورت انتخاب شود. یکی از ماهرترین پزشکان شهر تهران در انتخاب فرم مناسب بینی و انجام جراحی بینی خانم دکتر خدیجه جمشیدی می باشند.

ایشان سوابق زیادی در انجام جراحی های مرتبط با بینی و انتخاب فرم های مناسب برای اعمال روی بینی افراد با قومیت های مختلف داشته اند که این امر موجب کسب تجربه در زمینه انتخاب فرم متناسب با صورت افراد مختلف شده است. چرا که قومیت نیز نقش مهمی در انتخاب فرم شکل گیری بینی و نوع جراحی آن خواهد داشت.

برای انجام جراحی بینی مردانه و انتخاب فرم متناسب با صورت خودتان به منظور انجام جراحی در شهر تهران می توانید از تجربیات خانم دکتر جمشیدی در این زمینه استفاده کنید.

چه عواملی موجب می شود تا مردان اقدام به انجام جراحی بینی بکنند؟

چه عواملی موجب می شود تا مردان اقدام به انجام جراحی بینی بکنند؟
چه عواملی موجب می شود تا مردان اقدام به انجام جراحی بینی بکنند؟

علت انجام جراحی بینی با توجه به شرایط افراد ممکن است متفاوت باشد. گاهی اوقات شاید پدید آمدن حادثه ای موجب شود تا فردی برای انجام جراحی بینی اقدام کند.

مواردی دیده شده که فردی به دلیل آسیب دیدگی بینی خود در تصادف برای انجام جراحی بینی پیش قدم شده است و در کنار انجام جراحی بینی برای رفع شکستگی، جراحی زیبایی را هم به بهترین نحو به پایان رسانده است.

چنین مواردی بسیار ممکن است پیش بیاید و همان طور که قبلا هم بیان شد، انتخاب پزشک جراح در این گونه مصادیق اهمیت فراوانی دارد.

عامل دیگری که موجب می شود تا آقایان برای انجام جراحی بینی اقدام کنند، وجود مشکلات تنفسی می باشد. این امر کاملا بدیهی است که اگر فردی خواستار سلامت خود باشد، باید در راستای به دست آوردن سلامتی خود بکوشد.

برخی از بیماری های تنفسی ممکن است ریشه در کودکی داشته باشند ولی برخی از بیماری ها بعدها به وجود می آید. چنین بیماری هایی ممکن است با انجام جراحی مناسب رفع شوند.

از جمله بهترین جراح بینی مردانه در تهران می توان به خانم دکتر خدیجه جمشیدی اشاره کرد. رزومه درخشان دکتر جمشیدی در امر جراحی مهر تاییدی بر توانایی ایشان در انجام انواع جراحی های بینی می باشد. در صورتی که قصد انجام جراحی بینی خود را دارید، می توانید برای مشورت و انجام جراحی با دکتر جمشیدی در ارتباط باشید.

آیا انجام جراحی بینی در مردان عوارض جانبی دارد؟

آیا انجام جراحی بینی در مردان عوارض جانبی دارد؟
آیا انجام جراحی بینی در مردان عوارض جانبی دارد؟

انجام جراحی بینی می تواند عاملی برای رفع بسیاری از مشکلات تنفسی و همچنین ارتقای زیبایی صورت باشد. اما جراحی بینی هم مانند سایر جراحی های بدن ممکن است برخی پیامدها را پس از عمل داشته باشد.

علل مختلفی می تواند موجب شود تا عمل جراحی بینی پیامدهایی را پس از عمل در پی داشته باشد. این پیامدها ممکن است موقت و یا دائم باشند. عوارض و پیامدهای موقت خیلی نگران کننده نیستند و تقریبا پس از تمامی جراحی ها ممکن است برای برخی افراد چنین پیامدهایی پیش بیاید.

اما عوارض دائمی پس از عمل در صورتی که مشکلی را برای فرد پیش بیاورند، ممکن است خطرناک و مخرب باشند. در این صورت باید علت وجود این عارضه و مشکل ریشه یابی شده و سپس باید به دنبال درمان آن بود.

عوارض پس از عمل، علل مختلفی می تواند داشته باشد. اولین علت بروز برخی از عوارض بعد از انجام جراحی بینی، سیستم آناتومی بدن می باشد. مطمئنا بدن انسان در برابر تغییرات اعمال شده برخی واکنش ها را از خود نشان خواهد داد که با توجه به آناتومی مختلف افراد، ممکن است این واکنش ها متنوع باشد.

دومین علت بروز عوارض پس از عمل نیز، شیوه جراحی پزشک جراح می باشد

دومین علت بروز عوارض پس از عمل نیز، شیوه جراحی پزشک جراح می باشد. پزشک جراح نقش بسیار بالایی در این مرحله دارد و توانایی پزشک جراح در انجام جراحی بینی ممکن است عوارض این عمل را به حداقل برساند و یا موجب بروز برخی عوارض بیشتر و مخرب تر شود.

پس سعی کنید تا جراحی بینی خود را به دست هر کسی نسپارید و از افراد باتجربه در انجام چنین جراحی هایی مشورت بخواهید. خانم دکتر جمشیدی جزو پزشکان متخصص و باتجربه در امر جراحی بینی می باشند که با خیال راحت می توانید انجام جراحی بینی خودتان را به دست ایشان بسپارید. در ادامه قصد داریم تا چندی از شایع ترین عوارض پس از عمل جراحی بینی را متذکر شویم.

آسیب دیدن عصب های بویایی 

آسیب دیدن عصب های بینی:
آسیب دیدن عصب های بویایی

بیشترین مواردی که به عنوان عارضه پس از عمل برای جراحی بینی مطرح می شوند، مربوط به سیستم تنفسی هستند. طبیعی است که انجام جراحی روی بینی که از اجزای اصلی سیستم تنفسی بدن انسان است، موجب شود تا شاهد بروز برخی از عوارض روی این سیستم شویم. یکی از رایج ترین عوارض انجام جراحی بینی، ایجاد آسیب در عصب های بینی می باشد.

عصب های داخلی بینی برخی از وظایف مهم را بر عهده دارند. از جمله این وظایف مهم می توان به بویایی اشاره کرد و ممکن است به دلیل جراحی نامناسب پزشک، عصب های بویایی دچار آسیب شوند.

آسیب در عصب های بویایی اگر به مدت طولانی ادامه پیدا کند، ممکن است موجب از بین رفتن عصب ها و تضعیف قوه بویایی انسان شود.

بهتر است پس از انجام جراحی بینی، وجود هرگونه مشکل در سیستم تنفسی خود را به اطلاع پزشک جراح برسانید

بهتر است پس از انجام جراحی بینی، وجود هرگونه مشکل در سیستم تنفسی خود را به اطلاع پزشک جراح برسانید چرا که آسیب های وارده به عصب که ناشی از جراحی بینی می باشد، در همه افراد یکسان نیست. در چنین مواردی باید یک متخصص، عصب های آسیب دیده بینی را شناسایی ک

توصیه می کنیم برای داشتن یک جراحی به دور از حاشیه و استرس از پزشکان باتجربه امر جراحی بینی بهره مند شوید. خانم دکتر خدیجه جمشیدی جزو مشهورترین پزشکان کشوری در امر جراحی بینی می باشند.

خونریزی مداوم بینی:

خونریزی مداوم بینی:
خونریزی مداوم بینی:

مشکل دیگری که ممکن است پس از انجام جراحی بینی برای افراد پیش بیاید، خونریزی بینی می باشد. خونریزی بینی در حالت عادی ممکن است علل مختلفی داشته باشد که باید پیگیری شود اما پس از انجام جراحی بینی، خونریزی بینی با شدت پایین و بالا امری نگران کننده نیست.

البته به شرطی که این خونریزی دوره ای باشد چرا که در بیشتر موارد مشاهده شده است که پس از انجام جراحی بینی و خونریزی های بینی، مشکل خونریزی بینی به مرور کاهش یافته و پس از مدتی از بین می رود. مشکل اصلی زمانی پیش می آید که خونریزی های پس از جراحی بینی نه تنها قطع نشود، بلکه روز به روز بیشتر شود.

گاهی اوقات ممکن است افزایش این خونریزی ها نشاندهنده وجود برخی اشکالات در سیستم تنفسی باشد که این امر ممکن است ناشی از جراحی نامناسب پزشک جراح باشد که حتی مرور زمان شاید این اشکال را گسترش دهد. به گونه ای که ایرادی جدی به سیستم تنفسی وارد شود.

 

برخی عوارض جزئی:

برخی عوارض جزئی:
برخی عوارض جزئی:

دو مورد ذکر شده جزو رایج ترین مشکلات پس از جراحی بینی می باشد اما ممکن است برخی عوارض بسیار جزئی هم پس از انجام جراحی بینی دیده شود.

یکی از این عوارض پیدایش اسکارهای پوستی می باشد که به دلیل جراحی بینی چنین اسکارهایی روی پوست بینی و اطراف بینی پیدا می شود و معمولا پس از حدود دو الی سه هفته خود به خود از روی پوست ناپدید می شوند.

مشکل دیگری که ممکن است پس از جراحی بینی پیش بیاید، عفونت است. عفونت پس از انجام هر نوع عمل جراحی ممکن است برای افراد پیش بیاید و این امر اختصاص به جراحی بینی ندارد.

در صورتی که مصرف آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک به صورت مقرر و منظم صورت پذیرد، کمتر شاهد بروز عفونت های پس از عمل خواهیم بود. برای انجام جراحی بینی بهتر است از پزشکان کاربلد جراح در این زمینه کمک بخواهید.

خانم دکتر خدیجه جمشیدی جزو پزشکان باتجربه و متخصص در امر جراحی بینی می باشند که اولویت ایشان حفظ سلامتی مراجعین در کنار ارتقای زیبایی می باشد.

در حال حاضر می توان از خانم دکتر جمشیدی به عنوان بهترین جراح بینی مردانه در تهران نام برد. با سپردن جراحی بینی خود به دکتر جمشیدی می توانید عوارض پس از عمل جراحی بینی را تا حد چشمگیری کاهش دهید.

نتیجه گیری

به انتهای نوشتار بهترین جراح بینی مردانه در تهران رسیدیم. جراحی بینی را می توان یکی از مهمترین و حساس ترین جراحی های مرتبط با سیستم تنفسی دانست.

انجام انواع جراحی های بینی ممکن است انگیزه و اهداف مختلفی داشته باشد. از آنجایی که بینی یکی از اعضای اصلی صورت می باشد و نقش بسیار پررنگی در زیبایی افراد دارد، می توان گفت که یکی از معیارهای سنجش زیبایی صورت افراد، فرم شکل گیری بینی می باشد.

پزشکان برای انجام جراحی زیبایی بینی توصیه می کنند تا مردان از کوچک کردن بیش از حد بینی خودداری کنند چرا که استخوان بندی صورت مرد به گونه ای است که کوچک بودن بیش از حد بینی موجب یک تقارن ناهماهنگ در صورت خواهد شد.

کسانی که قصد انجام جراحی بینی را دارند، بهتر است برای انتخاب فرمی مناسب با صورت خود، با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنند. خانم دکتر خدیجه جمشیدی جزو بهترین جراحان بینی مردانه در تهران هستند که آماده ارائه مشاوره و انجام جراحی های مرتبط با بینی می باشند.

در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید، توصیه می کنیم از راهنمایی های این پزشک باتجربه در این زمینه بهره مند شوید.

https://bit.ly/37fhbtX

https://cutt.ly/IAWmhAQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.