بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است

بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است

آیا می دانید که بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ؟ برای دانستن این موضوع، تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

جراحی بینی جزو جراحی هایی است که در چندین سال اخیر با استقبال فراوانی مواجه شده است. نقش منحصر به فردی که بینی در صورت ایفا می کند، غیر قابل انکار است.

قبل از این باید بدانید که آیا عمل شما با روش های معمول انجام میشود یا رینوپلاستی التراسونیک ؟

 

اینفوگرافیک بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است

اینفوگرافیک بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است
اینفوگرافیک بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است

این عضو حیاتی علاوه بر تاثیرات مهمی که بر سلامتی افراد دارد، نقش ویژه ای هم در زیبایی انسان ایفا می کند و بینی افراد موجب تمایزات بسیار فراوانی در افراد مختلف می شود.

ویدئو بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است

اگر قصد جراحی بینی داشته و نگرانید که بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ، با خانم دکتر خدیجه جمشیدی بهترین جراح بینی مردانه در تهران در ارتباط باشید. در مقاله بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ، قصد داریم تا با جزئیات عمل های جراحی مرتبط با بینی آشنا شویم تا تصمیمات درستی در مورد اعمال هرگونه جراحی بر بینی خود بگیریم.

فهرست:

فرم های متنوع شکل گیری بینی در افراد مختلف

انواع روش های مختلف برای جراحی بینی کدام روش ها می باشد؟

جراحی بینی چه مدت طول می کشد و بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است؟

جمع بندی

 

فرم های متنوع شکل گیری بینی در افراد مختلف

فرم های متنوع شکل گیری بینی در افراد مختلف
فرم های متنوع شکل گیری بینی در افراد مختلف

پیش از پرداختن به این موضوع که بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ، ابتدا بایستی با انواع فرم بینی آشنا شویم. نوع شکل گیری بینی توسط عوامل مختلفی ممکن است معین شود.

ژنتیک، مهم ترین عامل تعیین کننده  رشد بینی در افراد می باشد. همچنین ممکن است عوامل خارجی مانند ضربات وارده به بینی و شکستگی ها باعث تغییر فرم بینی شوند.

یکی دیگر از عوامل شکل گیری فرم بینی، نژاد می باشد. حجم و فرم بینی در نژادهای مختلف متفات است.. در ادامه نوشتار بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ، با فرم های مختلف بینی در بین اکثریت افراد آشنا می شویم.

بینی های استخوانی:

بینی های استخوانی:
بینی های استخوانی:

یکی از انواع تیپ های بینی که برای عمل جراحی معمولاً بسیار مناسب هستند بینی های استخوانی می باشد. بینی های  استخوانی معمولاً بعد از عمل نتایج بسیار بهتری نسبت به بینی های گوشتی دارند.

علت این تفاوت را می‌توان در نوع پوست بینی های گوشتی و استخوانی یافت. بینی های استخوانی  دارای پوست نازک هستند. همان طور که از اسم بینی استخوانی پیداست درصد زیادی  از بافت بینی استخوانی از غضروف و استخوان تشکیل شده است.

به همین دلیل این بینی ها را بینی های استخوانی می نامند. معمولاً درصد تجمع چربی در زیر پوست قسمت  نوک بینی های استخوانی بسیار کمتر از بینی های گوشتی می باشد.

به همین دلیل نتایج عمل جراحی در بینی های استخوانی بسیار بهتر است. در حقیقت فردی که دارای بینی استخوانی می باشد بعد از عمل جراحی بینی می تواند بینی دلخواهی را که قبل از عمل انتظارش را داشته است ببیند.

به طورکلی بینی های استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک و کم بودن چربی موجود در زیر پوست شکل پذیری بالاتری دارند  و به راحتی می توان آن ها را تحت عمل جراحی به فرم های مختلف در آورد.

بینی های گوشتی:

بینی های گوشتی:
بینی های گوشتی:

یکی دیگر از انواع مختلف بینی ها بینی گوشتی می باشد. بینی های گوشتی معمولاً دارای پوست ضخیم با درصد چربی بالا در زیر پوست هستند.

به همین دلیل برخلاف بینی های استخوانی امکان شکل پذیری کمتری دارند.

اگر بخواهیم ساده تر توضیح بدهیم باید بگوییم که امکان شکل‌گیری و حالت پذیری گوشت و یا بافت گوشتی نسبت به بافت استخوانی و غضروفی بسیار کمتر است و به همین دلیل میزان شکل پذیری و تغییر بافت بینی های گوشتی طی عمل جراحی بینی کمتر از بینی های استخوانی می باشد.

اما با وجود همه این محدودیت ها باز هم جراحان با سابقه می توانند طی عمل جراحی بینی با اصلاح تیغه استخوانی بینی های گوشتی وهمچنین  نوک آنها تغییرات بسیاری را در این گونه بینی ها پدید آورند.

بینی های گوشتی معمولاً دارای نوک پهن و پره های ضخیم می باشند. همچنین در بافت بینی های گوشتی میزان بسیار کم غضروف و استخوان به کار رفته است.

در واقع مشکل اصلی در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند معمولاً به نوک بینی شان مربوط می شود. یک پزشک متخصص و باسابقه در زمینه جراحی بینی می تواند با تکنیک مناسب این نوع  بینی ها را به فرم مناسبی تغییر دهد.

یکی دیگر از علت هایی که بینی های گوشتی معمولا شکل پذیری کمتری دارند تجمع بافت چربی در زیر پوست ضخیم این  نوع بینی ها می باشد.

توصیه می کنیم با مشورت پزشکان متخصص اقدام به جراحی کنید

از آنجایی که جراحی بینی گوشتی نیاز به مهارت فراوان دارد، توصیه می کنیم با مشورت پزشکان متخصص اقدام به جراحی کنید.

چرا که در برخی موارد مشاهده شده است که پس از انجام جراحی بینی در افراد دارای بینی گوشتی، غضروف بینی دوباره تحت فشار پوست قرار گرفته است و این امر عاملی برای انحراف دوباره غضروف شده است که در واقع جراحی اعمال شده روی بینی را بی اثر می کند.

دکتر خدیجه جمشیدی جزو جراحان با تجربه و با سابقه در امر جراحی انواع فرم های بینی می باشد. مراجعین دکتر جمشیدی تجربه عملی به دور از هرگونه مشکل و عوارض را داشته اند که این امر موجب شهرت فراوان خانم دکتر جمشیدی در بحث انواع جراحی بینی شده است. شما هم برای دریافت مشاوره در مورد عمل جراحی بینی می توانید به ایشان مراجعه نمائید.

بینی های قوزدار:

بینی های قوزدار:
بینی های قوزدار:

انواع بینی های قوزدار هم جزو فرم های غالب در سطح جهان می باشد. کمتر از پانزده درصد مردم در کل دنیا دارای فرم بینی قوزدار می باشند. علت به وجود آمدن بینی قوز دار در بین افراد، در درجه اول ژنتیک ورش دوران بلوغ ودر درجه دوم ضربات وارده به بینی می باشد .

گاهی ممکن است کوچکترین ضربه به بینی درکودک کمتر از یک سال موجب شود تا بینی او پس از گذشت چندین سال دچار انحراف خاصی شود که جزو انواع بینی های قوزدار به حساب بیاید.

بیش از نود درصد افرادی که دارای بینی قوزدار هستند، به دلیل انحرافاتی که در بینی به وجود آمده است، دارای مشکلات مختلف تنفسی هم می باشند که پزشکان در این گونه موارد توصیه می کنند تا فرد علاوه بر جراحی زیبایی، مشکل انحراف بینی را نیز در حین جراحی از بین ببرد. شما نیز برای داشتن عمل جراحی زیبایی و درمانی می توانید به دکتر خدیجه جمشیدی مراجعه کنید.

موارد ذکر شده جزو اکثر فرم های شکل گرفته بینی در بین افراد مختلف جهان و به خصوص ایرانیان می باشد. ممکن است غیر از موارد مذکور، فرم های مختلفی هم برای بینی افراد عارض شود که در کل سه عامل استخوان، غضروف و پوست بر فرم ایجاد شده تاثیر خواهد داشت.

فرم بینی هر فرد بر زیبایی و تنفس تاثیرگذار است

فرم بینی هر فرد بر زیبایی و تنفس تاثیرگذار است و به همین دلیل اهمیت این عضو حیاتی باید جدی گرفته شود. دکتر خدیجه جمشیدی با دارا بودن سابقه ای طولانی مدت در امر جراحی بینی، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد انواع مختلف عمل های بینی می باشد.

دکتر جمشیدی آماده است تا یک جراحی کامل همراه با بیهوشی بی نقص را برای بیمار فراهم کند تا بر زیبایی چهره و سلامت فرد افزوده شود.

پیشنهاد می کنیم از مقاله جراح بینی دیدن کنید.

انواع روش های مختلف برای جراحی بینی کدام روش ها می باشد؟

انواع روش های مختلف برای جراحی بینی کدام روش ها می باشد؟
انواع روش های مختلف برای جراحی بینی کدام روش ها می باشد؟

روش های عمل جراحی برروی بینی مختلف است و تشخیص مدل جراحی باید همراه با مشورت پزشک باشد. اما معمول ترین روش های جراحی دو مدل جراحی باز بینی و جراحی بسته بینی می باشد.

هر یک از این دو روش، برخی مزایا و معایب مختص به خود را دارند که با توجه به تشخیص پزشک باید روشی مناسب برای انجام عمل بینی انتخاب شود.

اولین جلسه دیدار پزشک و بیمار به این امر اختصاص می یابد که آیا بیمار توانایی قبول برخی مضرات و معایب را دارد یا خیر.

در این جلسه، پزشک معالج مزایا و معایب این دو مدل جراحی را برای بیمار تشریح می کند

در این جلسه، پزشک معالج مزایا و معایب این دو مدل جراحی را برای بیمار تشریح می کند و سپس با سنجش نظر بیمار، روش پیشنهادی خود را برای عمل جراحی روی بینی بیمار اعلام می کند.

پذیرش روش جراحی و قبول عواقب یا عوارض این عمل بر عهده بیمار می باشد. به دلیل برخی از مواردی که ممکن است پس از جراحی بینی به عنوان عارضه بعد از عمل برای بیمار پیش بیاید، شدیدا توصیه می کنیم برای انجام عمل ها و جراحی های مهم از پزشکان با تجربه و با سابقه در امر جراحی کمک بگیرید.

یکی از پزشکان با تجربه و به نام کشور در امر جراحی بینی دکتر خدیجه جمشیدی می باشند. ایشان با داشتن جراحی های فراوان بینی تجربه لازم را برای انجام جراحی بینی با کیفیت بالا کسب کرده اند.

برای انجام جراحی های مختلف بینی می توانید به مطب دکتر جمشیدی مراجعه فرمایید

برای انجام جراحی های مختلف بینی می توانید به مطب دکتر جمشیدی مراجعه فرمایید تا از راهنمایی های ایشان استفاده لازم را ببرید.

دکتر خدیجه جمشیدی در جلسه مشاوره، به شما توضیح می دهند که معمولا بیهوشی بین 2 تا 4 ساعت طول می کشد.هرچه مشکلات بینی بیشتر وپیچیده تر باشد اصلاح ان نیز به تکنیک های پیچیده تر نیاز داشته و بنابراین ساعت عمل و بیهوشی طولانی تر خواهد بود.

در ادامه مبحث بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است ، قصد داریم تا با دو روش جراحی باز و بسته بینی آشنا شویم. همان طور که گفتیم، روش های مختلفی برای انواع عمل های بینی وجود دارد

ولی برخی از این روش ها در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که با استفاده از روش جراحی باز و یا بسته امکان اصلاح بینی وجود ندارد.

به عنوان مثال در برخی موارد که بینی فرد دچار سوختگی شده است، عمل های جراحی طولانی مدت همراه با حضور پزشک متخصص پوست و پزشک جراح بینی صورت می پذیرد. اما از آنجایی که چنین مواردی نادر می باشند، در این مقاله صرفا به بررسی دو روش جراحی بسته بینی و جراحی باز بینی خواهیم پرداخت.

روش جراحی بسته بینی:

روش جراحی بسته بینی:
روش جراحی بسته بینی:

در این نوع جراحی همه برش ها از درون بینی انجام می شود  و برشی بر پوست تیغه وسط بینی زده نمیشود. عمل بسته بینی خیلی ساده می باشد و بعد از انجام عمل شخص مورد نظر بعد از سه یا چهار ساعت در کلینیک می ماند تا هوشیاری خودش را بدست بیاورد و بعد از آن مرخص می شود.

در این حالت پزشک جراح از طریق حفره های بینی می تواند کل محدوده بینی بیمار را زیر تیغ جراحی خود قرار دهد و مشکلات مربوط به بینی مثل انحراف بینی و یا قوز بینی را اصلاح کند.

همچنین از طریق روش جراحی بسته، پزشک می تواند برخی از مشکلات تنفسی مربوط به مجاری بینی را نیز رفع کند. در این حالت پزشک می تواند غضروف بینی را در حالت دلخواه قرار دهد و انحراف رااصلاح نماید.

عدم دسترسی کامل پزشک جراح به نوک بینی

یکی از مهمترین محدودیت های این نوع جراحی، عدم دسترسی کامل پزشک جراح به نوک بینی می باشد که این امر گاهی موجب بد فرم شدن ناحیه نوک بینی پس از انجام این عمل می شود.

روش جراحی بسته بینی مدت زمان کوتاهی طول خواهد کشید اما ممکن است به دلیل عدم دسترسی پزشک جراح به نوک بینی، برخی از منویات پزشک و بیمار به طورکامل اعمال نشود.

مزیتی که این روش نسبت به مدل جراحی باز دارد، این است که در جراحی بسته بینی، آسیبی به پوست روی بینی وارد نمی شود چرا که این روش جراحی نیازی به برش پوستی روی بینی ندارد و این امر موجب می شود تا پوست از حالت طبیعی شکل گیری خود خارج نشود.

برخی از افراد به دلیل مدت زمان کوتاه انجام این جراحی، مدل عمل خود را با روش جراحی بسته انتخاب می کنند. چرا که ممکن است گاهی اوقات شکل و فرم ایجاد شده روی نوک بینی اهمیتی برای بیمار نداشته باشد.

در برخی موارد که مشکلات بینی به خصوص در ناحیه نوک بینی کم باشد می توان ازجراحی بسته بینی استفاه کرد.

بنابراین همانطور که گفته شد اگر مشکلات بینی بیمار به خصوص در ناحیه نوک بینی کم باشد،بینی کج نباشد

روش جراحی بسته به دلیل کاربرد کم در انواع جراحی های بینی، چندین سال است که منسوخ شده است و کمتر از ده درصد افراد از این روش برای انجام عمل های بینی استفاده می کنند و اکثر افراد برای انجام جراحی های بینی از روش باز جراحی استفاده می کنند.

چرا که مزیت های جراحی باز بینی بیشتر از جراحی بسته بینی می باشد. شما هم در صورت نیاز به انواع عمل های جراحی بینی می توانید به دکتر خدیجه جمشیدی مراجعه نمائید.

روش جراحی باز بینی:

روش جراحی باز بینی:
روش جراحی باز بینی:

عمل بینی باز برخلاف عمل بینی بسته یک برش بر روی پوست تیغه وسط بینی زده می شود و با بلند شدن پوست بینی عمل انجام میشود و بعد از اتمام کار پوست دوخته می شود . این نوع روش نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد چون یک عمل پیچیده می باشد.

در این روش جراحی، پزشک جراح احاطه کاملی بر تمامی قسمت های بینی دارد و امکان تغییرات بسیار جزئی برای پزشک فراهم می باشد و این امر اصلی ترین مزیت جراحی باز بینی نسبت به روش جراحی بسته می باشد.

برش ایجاد شده  برروی قسمت وسط و جلوی بینی هیچ اثری به جا نگذاشته و خیلی مواقع قادر به دیدن ان نخواهید بود

روش جراحی باز را می توانیم به عنوان روشی جامع برای جراحی بینی بدانیم

روش جراحی باز را می توانیم به عنوان روشی جامع برای جراحی بینی بدانیم و در حال حاضر هم بیش از نود درصد جراحی های بینی به روش باز انجام می شود. چرا که کاملترین حد دسترسی به تمامی اجزای بینی در این روش ممکن می باشد.

به کمک جراحی بینی با روش باز می توان زاویه قرارگیری بینی و فرم نوک بینی را اصلاح کرد و یا مشکلات مربوط به استخوان بینی مانند قوز بینی را رفع کرد. روش جراحی باز نیاز به تجربه و علم کافی برای اعمال جراحی دارد.

دکتر خدیجه جمشیدی جزو برترین پزشکان جراح بینی در سطح کشور می باشد که به دلیل انجام عمل های مختلف موفقیت آمیز برای اصلاح و ترمیم بیماری های مرتبط با بینی و جراحی های مختلف زیبایی بینی، در این حرفه به عنوان یکی از جراحان برتر کشوری شناخته شده اند.

شما هم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی و انجام هر یک از انواع جراحی بینی می توانید به مطب دکتر جمشیدی مراجعه نمائید.

جراحی بینی چه مدت طول می کشد و بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است؟

جراحی بینی چه مدت طول می کشد و بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است؟
جراحی بینی چه مدت طول می کشد و بیهوشی جراحی بینی چند ساعت است؟

جراحی بینی با توجه به فرم بینی و یا هدف جراح ممکن است از دو تا پنج ساعت طول بکشد. عوامل مختلفی ممکن است بر مدت زمان جراحی تاثیر بگذارند اما جراحی های زیبایی بینی نهایتا چهار الی پنج ساعت ممکن است طول بکشد.

همچنین عامل دیگری نیز در مدت زمان جراحی تاثیر گذار است و این عامل میزان تسلط جراح و تجربه او برای انجام جراحی بینی می باشد. گاهی اوقات برخی از جراحی های بینی که مربوط به سوختگی و یا ضربه در اثر تصادفات شدید می باشد، ممکن است تا هشت ساعت هم طول بکشد.

در جراحی های زیبایی بینی ممکن است فرم بینی مدت زمان عمل را کوتاه و یا طولانی مدت بکند. بیهوشی در زمان انجام عمل جراحی هم از جمله مواردی است که برای برخی از افراد به عنوان سوال مطرح می شود.

پیش از انجام عمل جراحی، بیمار بیهوش می شود

پیش از انجام عمل جراحی، بیمار بیهوش می شود و مدت زمان بیهوش ماندن بیمار بین دو الی چهار ساعت می باشد. در حین بیهوشی بیمار در اتاق عمل، علائم حیاتی و مواردی چون نبض و تپش قلب به صورت منظم چک می شود تا عمل جراحی در حالت نرمال و بدون مشکل پیش برود.

پس از اتمام عمل، بیمار ظرف چند دقیقه به هوش می آید و سپس در اتاق ریکاوری برای منتقل شدن به بخش آماده می شود.

توصیه می کنیم برای انجام عمل های مختلف بینی به پزشکان متخصص در این زمینه مراجعه فرمایید. دکتر خدیجه جمشیدی جزو حاذق ترین پزشکان در امر جراحی بینی می باشد.

معمولا مدت زمان بیهوش بودن بیمار در حین عمل های جراحی دکتر جمشیدی حدود سه ساعت می باشد

معمولا مدت زمان بیهوش بودن بیمار در حین عمل های جراحی دکتر جمشیدی حدود سه ساعت می باشد. همچنین مدت زمان انجام جراحی برای بیماران دکتر جمشیدی در حالت میانگین برابر مدت زمان بیهوشی بیمار یعنی سه ساعت می باشد.

از آنجایی که بینی جزو حیاتی ترین اعضای بدن می باشد، توصیه می کنیم پیش از انجام عمل جراحی در مورد جزئیات این عمل و مشخصات پزشک جراح، تحقیقات کافی را به عمل بیاورید.

چرا که کوچکترین قصور در چنین حالتی ممکن است شما را با مشکلات فراوانی در زمینه زیبایی و درمانی مواجه سازد. دکتر خدیجه جمشیدی جزو برترین پزشکان جراحی بینی در سطح کشور می باشد که انجام عمل جراحی بینی تحت نظر چنین پزشکی، تضمین سلامتی و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توصیه های بعد از عمل

پس از اتمام جراحی بینی با توجه به وضعیت بیمار و عمل انجام شده، ممکن است بیمار مدت زمانی را در بیمارستان بستری باشد که این مدت زمان در مقایسه با عمل های مختلف جراحی ممکن است متفاوت باشد.

به عنوان مثال بعد از انجام عمل شکستگی بینی، پزشکان توصیه می کنند تا بیمار به مدت حداقل سه روز در بیمارستان بستری باشد تا آثار و عوارض جراحی شکستگی بررسی شود و در صورت وجود مشکل، هر چه سریعتر توسط پزشکان متخصص، این مشکل رفع گردد.

اما در مواردی مانند عمل های زیبایی و جراحی های مرتبط با اصلاح انحرافات بینی و غضروف، نیاز به بستری شدن طولانی مدت وجود ندارد چرا که عوارض خیلی مهمی پس از این عمل ها برای فرد پیش نمی آید و صرف باقی ماندن پانسمان بینی تا زمان تجزیه شدن نخ های بخیه برای اطمینان از صحت عمل و موفقیت آمیز بودن آن کافی است.

شما هم در صورتی که برای انجام عمل های زیبایی بینی به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنید، عملی به دور از حاشیه و همراه با موفقیت خواهید داشت.

دکتر خدیجه جمشیدی جزو پزشکان متخصص و با تجربه در امر جراحی بینی می باشد

دکتر خدیجه جمشیدی جزو پزشکان متخصص و با تجربه در امر جراحی بینی می باشد و نگاه به کارنامه موفقیت آمیز این دکتر توانمند در انجام عمل های مختلف زیبایی، تضمینی برای موفقیت ایشان در انجام عمل های مرتبط با بینی و کسب رضایت بیمار می باشد. یادتان نرود که زیبایی و سلامتی شما در اولویت انجام جراحی های مختلف قرار دارد.

جمع بندی

مساله جراحی بینی جزو مواردی است که در چندین سال اخیر اهمیت فراوانی یافته است. بحث جراحی زیبایی بینی جزو مواردی است که افراد زیادی تقاضای انجام این عمل را دارند ولی عمل جراحی بینی با توجه به ویژگی های بینی و فرم بینی افراد، ممکن است متفاوت باشد.

روش های مختلفی برای انجام جراحی بینی وجود دارد که غالبترین روش ها در بین جراحان کنونی، عمل جراحی باز و یا بسته بینی می باشد که که معمولا بیشتر پزشکان به دلیل مزیت های عمل جراحی باز، از این روش برای انجام عمل جراحی استفاده می کنند.

همان طور که گفته شد، مدت زمان بیهوشی در عمل جراحی بینی بین دو الی چهار ساعت می باشد.

این مدت زمان برای انجام عمل و بخیه زدن روی بینی بیمار کافی است

این مدت زمان برای انجام عمل و بخیه زدن روی بینی بیمار کافی است. دکتر خدیجه جمشیدی جزو برترین پزشکان جراح بینی با سابقه ای درخشان آماده انجام جراحی های مختلف بینی می باشند.

مدت زمان بیهوشی بیماران دکتر جمشیدی در حین عمل حدود سه ساعت می باشد و چندین ساعت پس از عمل نیز بیمار امکان ترخیص از بیمارستان را دارد.

کارنامه درخشان دکتر جمشیدی در زمینه جراحی های زیبایی موجب شده است تا افراد زیادی اطمینان لازم برای انجام عمل زیبایی بینی را به ایشان داشته باشند.

شما هم در صورت نیاز به انجام هرگونه عمل جراحی بینی می توانید به دکتر خدیجه جمشیدی مراجعه فرمایید و در صورت لزوم، از راهنمایی های ایشان بهره مند شوید.

در پایان توصیه میکنیم جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در تهران را مطالعه نمایید.

https://cutt.ly/YAWmP0P

https://bit.ly/3HWXzra

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.