هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی

در این مقاله، به بررسی هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی می پردازیم. با ما همراه باشید.

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد علاقه مند به انجام عمل پولیپ بینی، هزینه های مربوط به انجام این عمل جراحی است. پولیپ بینی، در واقع یک توده نرم و غیر سرطانی می باشد که به علت التهابات بافت پوششی بینی و سینوس ها به وجود می آید.

پولیپ، انواع متفاوتی دارد. اگر کوچک باشد، بدون ایجاد هیچ مشکلی برای فرد و تنها با مصرف برخی از داروهای تجویز شده توسط پزشک، قابل درمان است. در حالی که پولیپ اگر بزرگ باشد و یا یک مجموعه از پولیپ های کوچک باشد، می تواند باعث بروز اختلالات تنفسی و مسدود شدن راه هوا شود.

لازم به ذکر است که کلیه بیمه های درمانی اعم از بیمه تامین اجتماعی، تنها هزینه های مربوط به اصلاح عملکرد بینی را شامل می شوند. به بیان دیگر، بیمه تامین اجتماعی، تنها جراحی های درمانی بینی را تحت پوشش خود قرار می دهد و هیچ گونه جراحی زیبایی بینی، تحت پوشش این بیمه قرار نمی گیرد.

دکتر جمشیدی، جراح متخصص زیبایی بینی و آشنا به تمامی چالش های انجام عمل جراحی بینی، عمل پولیپ بینی را در رده عمل های درمانی بینی به شمار می آورند و آن را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی عنوان می نمایند.

در دنباله مبحث ” هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی ” بیشتر به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می کنیم از پست از کجا بفهمیم پولیپ بینی داریم دیدن کنید.

هزینه های عمل پولیپ بینی

هزینه های عمل پولیپ بینی
هزینه های عمل پولیپ بینی

هزینه های مربوط به عمل پولیپ بینی، بسته به نوع جراحی که باز باشد یا بسته، متفاوت است. همچنین، این عمل جراحی در بینی های مختلف از جمله استخوانی یا گوشتی نیز مختلف می باشد. هزینه عمل پولیپ بینی، انحراف بینی یا سینوزیت چنان چه با عمل زیبایی همراه شود نیز متغیر بوده و افزایش خواهد یافت.

همچنین اگر در هنگام عمل جراحی، نیاز به پیوند غضروف باشد نیز هزینه عمل تغییر می نماید. از موارد تاثیرگذار بر عمل پولیپ بینی، دستمزد جراح و شهری که عمل جراحی در آن انجام می گیرد، می باشد.

چنان چه عمل بینی، هدف درمانی داشته باشد، بیمه بخشی از هزینه های مربوط به آن را متقبل می شود که در دنباله مبحث ” هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی ” به آن پرداخته ایم.

فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه عمل پولیپ بینی

فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه عمل پولیپ بینی
فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه عمل پولیپ بینی

دکتر جمشیدی، جراح با سابقه و مجرب در امر جراحی زیبایی و درمانی بینی، هزینه های مرتبط با عمل بینی اعم از درمانی یا زیبایی را، بسته به فاکتورهای مختلفی بیان می دارند.

در این میان، برخی از فاکتورها نظیر سابقه و میزان تجربه جراح بینی، از نظر ایشان بیشترین تاثیر را بر هزینه عمل بینی خواهد داشت.

از دیگر موارد تاثیرگذار روی هزینه های عمل بینی، نوع بینی فرد، امکانات مرکز درمانی که جراحی در آن انجام می گیرد، منطقه جغرافیایی و تکنیک های مختلفی می باشد که در هنگام انجام عمل جراحی، از آن ها استفاده می شود.

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه درمانی

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه درمانی
هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه درمانی

به صورت کلی، در ایران دو نوع بیمه وجود دارد که اقدام به پرداخت هزینه های مختلف درمانی، جراحی، ویزیت و دارو می نمایند.

نوع اول، شامل بیمه های درمان پایه است. این نوع از بیمه، شامل انواع بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی یا همان بیمه سلامت، بیمه نیروهای مسلح و کارکنان دولت و در آخر بیمه کمیته امداد است.

این نوع از بیمه، به وسیله دولت در اختیار افراد قرار می گیرد و بخش وسیعی از ایرانیان را شامل می شود. اما باید در نظر داشت که سقف تعهدات بیمه درمان پایه، بسیار محدود است.

از همین رو، بسیاری از افراد برای بهره مندی بیشتر از مزایای بیمه، اقدام به دریافت بیمه تکمیلی در کنار بیمه درمان پایه می نمایند.

بیمه درمان تکمیلی، دیگر نوع بیمه درمانی می باشد

بیمه درمان تکمیلی، دیگر نوع بیمه درمانی می باشد. شرکت های ارائه دهنده بیمه تکمیلی بسیارند که از آن جمله می توان به آتیه سازان حافظ، بیمه ایران، ملت و بیمه دانا و غیره اشاره کرد.

در حالت عمومی، بیمه های درمانی از نوع پایه، عموماً تنها قادر به پرداخت 30 درصد از هزینه های درمانی می باشند. بیمه تکمیلی، سایر هزینه های درمانی فرد را که شامل 70 درصد مابقی می باشند، پرداخت می کنند.

از همین رو، داشتن بیمه درمانی پایه و بیمه تکمیلی در کنار یکدیگر، می تواند تمامی هزینه های درمانی را پوشش دهند و فرد لازم به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

نکته بسیار مهمی که می بایست در زمینه دریافت بیمه تکمیلی به خاطر سپرد، این است که داشتن بیمه تکمیلی تنها در صورت داشتن بیمه درمانی پایه امکانپذیر می باشد.

شرایط پذیرش هزینه های عمل بینی توسط بیمه

شرایط پذیرش هزینه های عمل بینی توسط بیمه
شرایط پذیرش هزینه های عمل بینی توسط بیمه

لازم به ذکر است که، امکان بهره گیری از خدمات بیمه برای عمل بینی، تنها هنگامی امکانپذیر می باشد که این هزینه ها، برای درمان مشکلات اساسی بینی باشد.

از جمله مواردی که عموماً تحت پوشش بیمه قرار می گیرند، می توان به انحراف بینی، پولیپ بینی و داشتن سینوزیت و نیز شکستگی بینی به دلیل حادثه و یا ضربه اشاره کرد.

هزینه های مربوط به جراحی تمامی این موارد، در شرایطی که این عوارض، زندگی را برای فرد بسیار دشوار و یا غیر ممکن نموده باشد، توسط بیمه پرداخت می گردد.

هزینه عمل شکستگی بینی تا یک ماه بعد از حادثه، به وسیله بیمه پرداخت می گردد

در مورد شکستگی بینی، لازم به ذکر است که هزینه عمل شکستگی بینی تا یک ماه بعد از حادثه، به وسیله بیمه پرداخت می گردد. چنان چه زمان درخواست فرد برای دریافت هزینه جراحی، بیش از یک ماه از زمان حادثه گذشته باشد، به دلیل آن که دیگر جراحی زیبایی به شمار می رود، هیچ مبلغی از طرف بیمه، برای درمان پرداخت نمی شود.

به صورت کلی، هر نوع عمل جراحی زیبایی بینی، شامل بیمه نمی شود. لذا هر گونه عمل درمانی، اگر همراه با عمل زیبایی باشد، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند.

از همین رو، چنان چه عمل درمانی پولیپ بینی با عمل زیبایی همراه شود، دیگر بیمه هیچ مبلغی را بابت پوشش دادن هزینه ها شامل نمی شود. باید دقت شود که در این شرایط، بیمه، تنها هزینه های مربوط به بخش درمانی را پرداخت نموده و بخش مربوط به زیبایی، می بایست همگی توسط خود فرد پرداخت گردد.

عمل پولیپ بینی در بیمارستان دولتی

عمل پولیپ بینی در بیمارستان دولتی
عمل پولیپ بینی در بیمارستان دولتی

امکان بستری شدن و انجام عمل جراحی بینی در بیمارستان های دولتی و بیمارستان های مربوط به تامین اجتماعی به منظور پوشش دادن بخش وسیعی از هزینه ها وجود دارد.

اما به این شرط که جراح فرد، در یک بیمارستان دولتی و یا یکی از بیمارستان های تامین اجتماعی، اقدام به انجام عمل جراحی نماید.

از همین رو، لازم است که در همان جلسات اولیه مشاوره، از پزشک در مورد این موضوع سؤال شود. داشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه، در پوشش دادن هزینه های عمل پولیپ بینی، بسیار مؤثر خواهد بود.

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان دولتی
هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان دولتی

اولین شرط برای پذیرفته شدن در یکی از بیمارستان های دولتی با بیمه تامین اجتماعی، این است که عمل جراحی، جزو عمل های درمانی بوده و به هیچ عنوان در دسته عمل های زیبایی بینی قرار نداشته باشد.

لذا همان طور که به آن اشاره شد، تنها در صورتی که عمل جراحی، عمل پولیپ بینی، انحراف بینی، سینوس و یا شکستگی بینی در اثر حادثه باشد و هیچ نوع عمل زیبایی روی بینی انجام نگیرد، فرد می تواند از شرایط مطلوب بستری و جراحی شدن در بیمارستان های دولتی و استفاده از بیمه تامین اجتماعی بهره مند شود.

لازم به ذکر است که جراحی بینی در تمامی بیمارستان هایی که طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی می باشند، به صورت کاملا رایگان انجام می گیرد.

این در حالی است که با بستری شدن در بیمارستان دولتی که طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی باشد، در حدود 10 الی 30 درصد از هزینه های جراحی پولیپ بینی، به عنوان فرانشیز درمان می بایست توسط فرد، پرداخت گردد.

لازم به ذکر است که چنان چه فرد در یکی از بیمارستان هایی که طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی نباشند، اقدام به انجام عمل جراحی پولیپ بینی بنماید، می توان با ارائه اسناد و مدارک مورد نظر بیمه، درصدی از هزینه های عمل جراحی بینی را دریافت نمود. دقت شود که این درصد، با توجه به نوع عمل جراحی و هزینه های انجام آن متفاوت است.

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان خصوصی

هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان خصوصی
هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان خصوصی

هزینه های مربوط به انجام عمل جراحی بینی در بیمارستان های خصوصی و در کلینیک ها به نسبت بیمارستان های دولتی، بسیار بالاتر می باشد. لازم به ذکر است که هزینه عمل بینی در بیمارستان های خصوصی توسط بیمه تامین اجتماعی، بر اساس تعرفه دولتی به فرد پرداخت خواهد شد.

بدین معنا که بدون در نظر گرفتن هزینه هایی که فرد در بیمارستان خصوصی پرداخت کرده است، هزینه انجام همان عمل جراحی در یک بیمارستان دولتی توسط بیمه تامین اجتماعی در نظر گرفته می شود و بنا بر تعرفه دولتی، بخشی از هزینه ها به فرد برگردانده می شود.

چگونگی بهره گیری از خدمات بیمه تامین اجتماعی

چگونگی بهره گیری از خدمات بیمه تامین اجتماعی
چگونگی بهره گیری از خدمات بیمه تامین اجتماعی

به منظور استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی برای پوشش دادن همه یا بخشی از هزینه های مربوط به انجام عمل درمانی بینی، لازم است که پس از انجام جلسه مشاوره و پیش از انجام عمل جراحی بینی، مدارک پزشکی را به پزشک خود ارائه کرده و تاییدیه وی را دریافت نمود.

دکتر جمشیدی، این مدارک و اسناد را شامل همگی آزمایشات مربوط به انجام جراحی بینی نظیر MRI، سی تی اسکن و رادیولوژی در نظر می گیرند. دقت شود که بهتر است حتماً دریافت این تاییدیه، پیش از انجام عمل پولیپ بینی انجام شود.

زیرا دریافت آن پس از انجام عمل جراحی، کاری دشوار خواهد بود. دقت شود که تمامی مدارک، شامل پرونده بستری و جراحی به همراه تمامی اسناد مربوط به انجام آزمایشات لازمه برای انجام عمل درمانی بینی و نیز عکس های قبل و بعد از انجام عمل جراحی بینی، می بایست به مراکز اسناد پزشکی شهر فرد ارائه شود.

در مرکز اسناد پزشکی، تمامی مدارک درمانی به وسیله شورای پزشکی مورد بررسی قرار می گیرند و سپس با تشخیص درمانی بودن عمل جراحی، هزینه های مربوط به انجام عمل پولیپ بینی، به فرد پرداخت می گردد.

هزینه عمل پولیپ بینی با سایر بیمه ها

همان طور که به آن اشاره شد، بیمه ها به دو نوع پایه و تکمیلی تقسیم می شوند. هزینه های مربوط به عمل درمانی پولیپ بینی، با توجه به سقف تعهدات بیمه تکمیلی، متفاوت می باشد.

بسته به سقف تعهدات بیمه تکمیلی، پرداختی توسط بیمه متفاوت است. اما بدون در نظر گرفتن این امر، بیشتر بیمه های تکمیلی، به صورت تقریبی از 70 درصد تا 90 درصد از هزینه های جراحی عمل درمانی پولیپ بینی را به فرد پرداخت می کنند.

دکتر جمشیدی توصیه می نمایند که پیش از انجام عمل پولیپ بینی، برای اطلاع دقیق از میزان تعهدات بیمه تکمیلی، با کارشناسان مربوط به آن بیمه،مشورت کرده تا از میزان دقیق سقف تعهدات آن، اطلاع دقیق پیدا نمایند.

دیگر نوع بیمه، بیمه سلامت است که در رده بیمه های درمانی پایه به شمار می رود. این بیمه، به صورت تقریبی 10 الی 30 درصد از هزینه های مربوط به عمل پولیپ را پرداخت می کند.

لازم به ذکر است که بیمه، اعم از پایه یا تکمیلی، تنها زمانی هزینه های مربوط به عمل جراحی بینی را پرداخت می نماید که فرد اثبات نماید که انجام عمل جراحی، تنها اهداف درمانی داشته است و به هیچ عنوان، جنبه زیبایی در عمل در نظر گرفته نشده است.

با توجه به این امر که عمل پولیپ بینی در دسته جراحی های درمانی قرار می گیرد، فرد می تواند با ارائه اسناد و مدارک لازم، بخش یا تمامی هزینه های مربوط به عمل جراحی را از بیمه های پایه و یا تکمیلی دریافت نماید.

انواع هزینه های مربوط به قبل و بعد از عمل پولیپ بینی

هزینه های مربوط به انجام عمل بینی، به دو دسته تقسیم می شوند. برخی از هزینه ها مانند هزینه ویزیت مربوط به مراجعات متعدد به جراحان مختلف بینی می باشد.

همچنین، پیش از انجام عمل بینی، لازم است که برخی از انواع هزینه های مربوط به آزمایشات مختلف را نیز در نظر گرفت.

این آزمایشات، شامل آزمایش خون، هزینه عکس آتلیه و در صورت لزوم، هزینه های مربوط به ام آر آی و سی تی اسکن هستند.

بر اساس بررسی های انجام شده و با کمک آزمایشات مذکور، مشخص می گردد که هدف اصلی از انجام عمل جراحی، تنها درمانی است و هیچ انگیزه زیبایی در کار نیست.

مشخص است که بخش عمده ای از هزینه ها، مربوط به انجام عمل جراحی است. علاوه بر این، هزینه های مربوط به ویزیت پزشک پس از انجام عمل جراحی را نیز نمی توان نادیده گرفت.

دکتر جمشیدی معمولاً پس از انجام عمل جراحی بینی، یک بار در هفته اول و پس از آن هر سه ماه یک بار، بیمار را ویزیت می نمایند.

هزینه های مربوط به ویزیت های ناگهانی

در کنار این ویزیت های معمول، نمی توان هزینه های مربوط به ویزیت های ناگهانی برای دریافت داروهای مسکن و یا پمادهای ضد التهاب را نادیده گرفت.

چنان چه هدف از انجام عمل جراحی بینی، درمانی باشد، با ارائه اسناد و مدارک کافی و لازم، می توان بخشی یا تمامی هزینه های از دست رفته قبل و بعد از عمل درمانی بینی را جبران نمود.

نکته ای که لازم است به آن اشاره شود، این است که هزینه عمل های درمانی در بیمارستان های دولتی، بسیار پایین تر از بیمارستان های خصوصی یا کلینیک ها است.

لذا بهتر است در جلسات مشاوره پیش از انجام عمل جراحی بینی، ابتدا از مراکزی که پزشک جراح در آن مراکز، اقدام به انجام جراحی بینی می نماید، آگاهی لازم و کافی را به دست آورد.

در دنباله مقاله ” هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی ” نگاهی کوتاه به مشکل پولیپ بینی خواهیم داشت. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

پولیپ بینی به چه معناست؟

پولیپ بینی، در حقیقت مسدود شدن مجاری بینی می باشد که عمل تنفس را برای فرد، بسیار دشوار می نماید. در برخی از موارد، این عارضه با مصرف دارو برطرف می گردد. اما بهترین و تنها راه قابل قبول برای درمان این مشکل، انجام عمل پولیپ بینی است.

شکل ظاهری پولیپ بینی، همانند یک دانه انگور است و عموماً خاکستری رنگ بوده و یا بی رنگ می باشد. پولیپ ها، معموماً به تعداد زیاد در هر دو سمت بینی ایجاد می شوند.علت به وجود آمدن پولیب، مخاط سینوس و یا مخاط خود بینی است.

بهترین راه برای تشخیص پولیپ بینی، مراجعه به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی می باشد. دکتر جمشیدی، آشنا به تمامی مشکلات تنفسی بینی، بهترین گزینه برای تشخیص این عارضه هستند.

دکتر جمشیدی، یکی از خصوصیات پولیپ ها را، متحرک بودن آنها بیان می نمایند که این حرکت ها، بدون هیچ گونه دردی همراه هستند.

در شرایطی که پولیپ بزرگ باشد، به راحتی می توان آن را از سوراخ بینی مشاهده کرد. از دیگر خصوصیات پولیپ، می توان به فراوانی آن در بانوان به نسبت آقایان اشاره کرد.

علل ایجاد پولیپ بینی

انواع عفونت های مزمن و تنگی نفس را می توان از علل اصلی به وجود آمدن پولیپ دانست. در برخی از موارد، غشای بینی به اندازه لازم رشد نمی کند که این امر باعث ایجاد پولیپ می شود. از دیگر موارد تشکیل پولیپ، می توان به انواع عفونت های سینوسی اشاره کرد.

پولیپ بینی، می تواند باعث گرفتگی سینوس و بروز سردردهای شدید شود. از دیگر موارد تشکیل توده بی رنگ اضافی پولیپ، می توان به عللی که باعث آلرژی می شوند، مانند گرد و غبار و گرد افشانی گل ها نیز اشاره کرد.

پولیپ بینی می تواند در کودکان نیز ایجاد شود. در میان کودکان، شایع ترین نوع پولیپ بینی، از نوع التهابات بینی نمایان می شود.

این پدیده زمانی رخ می دهد که بدن کودک به عفونت های باکتریایی، واکنش های شیمیایی نشان دهد. در این شرایط، بهترین گزینه، انجام عمل پولیپ بینی برای کودک است. به صورت کلی، پولیپ بینی می تواند در هر سنی ایجاد گردد.

علائم ابتلا به پولیپ بینی

علائم ابتلا به پولیپ بینی
علائم ابتلا به پولیپ بینی

پولیپ بینی، دارای علائم و نشانه های خاصی می باشد که از آن میان، می توان به احساس درد در ناحیه صورت و سینوس ها و داشتن سردرد در قسمت پیشانی اشاره کرد. علاوه بر این، داشتن آبریزش بینی و گرفتن دائمی بینی، از دیگر علائم ابتلا به پولیپ بینی به شمار می روند.

دکتر جمشیدی، متخصص برتر در امر انجام جراحی زیبایی بینی و آشنا با تمامی چالش های مربوط به انجام عمل بینی، دیگر نشانه های پولیپ بینی را، به صورت زیر بیان می نمایند:

  • احساس درد در ناحیه فک بالا
  • خر و پف در هنگام خواب و خرناس کشیدن
  • کاهش حس بویایی
  • کاهش حساسیت به مزه
  • احساس خارش در اطراف چشم

دکتر جمشیدی با ابزار مخصوص، ابتدا معاینات لازم را روی بینی انجام می دهد و در صورت تشخیص آن، اقدام به درمان آن می نماید. لازم به ذکر است که عمل پولیپ بینی، به دلیل آن که در زمره جراحی های درمانی به شمار می رود، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می گیرد.

اهمیت انتخاب جراح برای عمل پولیپ بینی

همان طور که به آن اشاره شد، یکی از هزینه های تاثیرگذار بر میزان هزینه های عمل جراحی پولیپ بینی، مربوط به هزینه های جراح است.

دکتر جمشیدی، مهارت جراح را بر اساس میزان دانش تئوری او، تجربه وی در انجام جراحی های مختلف بینی، گذراندن دوره های مختلف آموزشی و میزان توانایی وی در برقراری ارتباط با بیماران در نظر می گیرند.

دکتر جمشیدی، با بیش از 15 سال سابقه در امر انجام انواع جراحی بینی، اعم از درمانی و زیبایی، بهترین گزینه برای انجام عمل های درمانی نظیر عمل پولیپ بینی به شمار می روند.

ایشان پس از گذراندن دوره های متعدد آموزشی زیر نظر برترین اساتید ایران و جهان، موفق به انجام تعداد بی شماری عمل جراحی بینی موفق روی انواع بینی، اعم از استخوانی و یا گوشتی شده اند.

خانم دکتر جمشیدی در انجام انواع عمل های جراحی درمانی بینی نظیر پولیپ بینی، شکستگی استخوان بینی و سینوس، تبحر لازم و کافی را داشته و در جلسات مشاوره، با صبر و حوصله فراوان به تمامی سؤالات بیماران، پاسخ داده و راهنمایی های لازم را در چگونگی پرداخت هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی، به ایشان ارائه می دهند.

دکتر جمشیدی، مهم ترین هدف از انجام عمل جراحی بینی را، بهبود سلامت فرد بیان می نمایند و جنبه زیبایی را، پس از سلامت در نظر می گیرند. از نظر دکتر جمشیدی، داشتن یک بینی زیبا همراه با حفظ سلامت فرد و بهبود روند تنفسی، از اهداف اصلی انجام عمل جراحی بینی می باشد.

سخن پایانی

سخن پایانی
سخن پایانی

هزینه های مربوط به انجام عمل پولیپ بینی، با توجه به دستمزد جراح و شرایط بیمار، یعنی چگونگی شرایط پولیپ، اعم از بزرگی یا کوچکی آن، متغیر است. همچنین بسته به نوع مرکز اعم از دولتی یا خصوصی و نیز موقعیت جغرافیایی آن، هزینه های آن متفاوت می باشد.

به صورت کلی، به دلیل آن که عمل پولیپ بینی در دسته جراحی های درمانی قرار می گیرد، بخشی یا تمام هزینه های آن را می توان از بیمه های پایه و یا تکمیلی پرداخت نمود.

بیمه تامین اجتماعی به عنوان یکی از بیمه های پایه، بسته به مرکزی که عمل در آن انجام می گیرد، می تواند بخشی از هزینه های انجام عمل را تامین نماید که به صورت مفصل، در مقاله ” هزینه عمل پولیپ بینی با بیمه تامین اجتماعی ” به این موارد اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.