جراح بینی طبیعی در کرج

جراح بینی طبیعی در کرج

در این مقاله به بررسی موضوع جراح بینی طبیعی کرج می پردازیم. ما را همراهی نمایید.

لطفا اگر به دنبال جراح بینی ترمیمی در کرج این صفحه را ببنید.

همچنین اگر قیمت برای شما مساله مهمی است می توانید، جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در تهران را مطالعه کنید.

بینی تاثیر زیادی روی زیبایی افراد دارد. در واقع شکل بینی تاثیر مستقیمی روی اعتماد به نفس افراد دارد. بینی هایی که دارای قوز و افتادگی هستند، چهره افراد را پیر تر می کنند.

بسیاری از افرادی که عمل جراحی بینی را انجام می دهند، اعتقاد دارند که پس از عمل، چندین سال جوان تر شده اند. افراد زیادی خواهان انجام این عمل هستند اما از آن می ترسند.

همان طور که می دانید، عمل بینی، عمل آسانی نیست به همین علت افراد زیادی از انجام این عمل هراس دارند. اگر مردم عزیز شهر کرج به بهترین جراح بینی طبیعی کرج مراجعه کنند، هیچ ترسی از انجام این عمل نخواهند داشت،

دکتر خدیجه جمشیدی

زیرا این جراح، به بهترین شکل ممکن این جراحی را انجام می دهد. دکتر خدیجه جمشیدی خوش در سال 1385 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند.

رشته تحصیلی ایشان، تخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن است.

ایشان پس از فارغ التحصیلی در زمینه تزریق ژل و بوتاکس و همچنین در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت، دوره های متعددی را زیر نظر مجرب ترین اساتید داخلی و خارجی گذرانده اند.

البته دکتر جمشیدی در تهران مشغول به فعالیت می باشند. ولی رزومه دکتر جمشیدی به قدری قوی است که بیماران ایشان از اقصی نقاط کشور، به تهران می آیند و تحت نظر خانم دکتر جمشیدی، عمل بینی را انجام می دهند.

ما نیز به عزیزانی که به دنبال جراح بینی طبیعی کرج هستند، پیشنهاد می کنیم که به تهران آمده و از تجربیات خانم دکتر خدیجه جمشیدی بهره مند شوند. با شما هستیم.

عناوین مقاله:

یک جراح خوب، چه جراحی است؟

جراحی زیبایی بینی

روش های جراحی زیبایی بینی

دسته بندی جراحی زیبایی بینی

مراقبت های پیش از عمل

نکات مهم بعد از عمل جراحی

مراحل انجام عمل جراحی بینی

ویژگی های جراح بینی خوب

 

فهرست مطالب

یک جراح خوب، چه جراحی است؟

یک جراح خوب، چه جراحی است؟
یک جراح خوب، چه جراحی است؟

زمانی که بینی ما دچار مشکل می شود و به عمل نیاز پیدا می کند، به جراح مراجعه می کنیم تا هر چه زودتر مشکل ایجاد شده را برطرف کنیم. در حال حاضر بازار جراحی بینی یک بازار رقابتی شده است.

متاسفانه عده ای، از دانش و مهارت کافی برخوردار نیستند اما با به کارگیری روش های مختلفی سعی می کنند تا بیماران را به سمت خود جلب کنند.

این افراد معمولا با تبلیغ های متعدد و استفاده از مطب های پر زرق و برق، سعی می کنند که ارزش کاری خود را بالا ببرند.

همان طور که گفتیم، بینی نقش مهمی در زیبایی انسان ها ایفا می کنند، پس نباید در انتخاب جراح بینی عجله کنیم. فاکتورهای متعددی را باید مورد بررسی قرار دهیم تا پزشک معتمدی را پیدا کنیم. در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین جراح بینی طبیعی کرج آشنا کنیم.

در واقع اگر می خواهید از قابل اطمینان بودن یک جراح بینی طبیعی کرج اطمینان خاطر حاصل کنید، باید ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را داشته باشند.

رعایت اصول اولیه:

بهترین جراح بینی طبیعی کرج، جراحی است که به اصول اولیه در مورد بینی و ساختار آن واقف باشد و استانداردهای مورد نیاز را رعایت کند.

اگر جراحی به این اصول و استانداردها بی توجه باشد، سلامت بیمار خود را به خطر انداخته است. نکته قابل توجه این است که زمانی که جراح بینی هنگام درمان بیمار خود مرتکب خطا شود، بیمار می تواند از او شکایت کند که در این صورت مشکلات زیادی برای پزشک به وجود می آید.

دور کردن ترس از بیمار:

یک جراح بینی طبیعی کرج، در صورتی می تواند قابل اعتماد باشد که رفتار اطمینان بخشی داشته باشد. همان طور که گفتیم، بیشتر مردم از رفتن به مطب جراح بینی امتناع می کنند.

یکی از علت های امتناع کردن مردم، ترس آن ها از این جراحی است. یک جراح بینی خوب باید با این مشکلات مقابله کند و به گونه ای رفتار کند  که هم ترس بیمار از بین برود و هم از ماهر بودن دکتر مطمئن شود.

رفتار درست با دستیاران و پرسنل:

یک جراح بینی طبیعی کرج قبل از هر چیزی باید انسان خوبی باشد. یکی از ویژگی های خوب انسان ها رفتار درست با همنوعان است. به همین علت یک جراح بینی خوب باید با دستیاران خود به خوبی رفتار کند.

در واقع اگر تمایل دارید تا یک جراح بینی خوب را شناسایی کنید، باید رفتار او را با دستیارانش ارزیابی کنید. در واقع زمانی که جراح با همکاران و دستیاران خود تعامل خوبی داشته باشد، آرامش بیمار هم افزایش پیدا می کند.

جهت اطلاعات بیشتر از مقاله جراح بینی با قیمت مناسب در تهران دیدن کنید.

ارتباط طولانی مدت:

پزشک خوب پزشکی است که به طور کامل از وضعیت بیمار خود آگاه باشد. یعنی برای هر بیمار، پرونده ای داشته باشد و عکس ها و آزمایشات هر بیمار را در پرونده او نگهداری کند.

در این صورت بیمار از توجه جراح بینی خود حس خوبی دریافت می کند و بیشتر به او اعتماد می کند. زمانی که یک بیمار به مطب پزشکی مراجعه می کند، اگر جراح فقط برای معاینه یک جلسه ای برنامه ریزی کرده باشد، معمولا آن بیمار در دفعات بعدی به جراح دیگری مراجعه می کند.

صرف کردن زمان برای آشنایی با بیمار:

اگر با بیمار مانند یک پوشه در قفسه اطلاعات برخورد شود، احساس ناخوشایندی به او دست می دهد. به همین علت ممکن است در دفعات بعدی به آن جراح مراجعه نکند.

در واقع بهترین جراح بینی طبیعی کرج باید زمان مناسبی برای شناخت بیمار اختصاص دهد. زیرا در این شرایط، علاوه بر جلب اعتماد بیمار، می تواند روش های درمانی بهتری را هم به او پیشنهاد دهد.

تشویق نکردن بیمار به خرید:

همان طور که از نام جراح بینی طبیعی کرج پیدا است، وظیفه او درمان بینی بیماران خود است، نه این که آن ها را به خرید محصولات مختلف زیبایی بینی تشویق کند. متاسفانه در حال حاضر برخی جراح ها بیماران خود را به خرید محصولات زیبایی وادار می کنند که چنین کاری صحیح نیست.

داشتن یک مطب پاکیزه:

یکی از مهم ترین فاکتورهای قابل اعتماد بودن یا نبودن جراح بینی طبیعی کرج، تمیزی و پاکیزگی مطب دکتر است.

زمانی که به مطب جراح بینی می روید، با دقت به اطراف آن دقت کنید. اگر در مطب دکتر ابزار آلات کثیف و قدیمی را ملاحظه کردید، نشاندهنده این است که آلودگی به کل مطب منتقل شده است.

اهمیت به زمان بیماران:

حتما شما هم چنین تجربه ای دارید که به مطب پزشک مراجعه کرده اید اما مدت طولانی را در انتظار بوده اید تا نوبت به شما برسد. در واقع برخی از پزشکان به موقع در مطب خود حاضر نمی شود و همین مسئله سبب خستگی و اتلاف وقت بیماران می شود.

توجه به وضعیت مالی بیمار:

بهترین جراح بینی طبیعی کرج جراحی است که فقط به فکر کسب درآمد خود نباشد و توان مالی بیمار را هم در نظر بگیرد. در واقع جراح بینی باید با توجه به وضعیت مالی بیمار، به او گزینه های مختلفی را پیشنهاد بدهد.

انگیزه یادگیری بالا:

یکی از مواردی که هر جراح بینی باید به آن عمل کند، داشتن انگیزه بالا برای یادگیری است. همان طور که می دانید، بشر روز به روز پیشرفت می کند و از روش های به روزتری استفاده می کند.

همه ما برای این که زندگی بهتر و با کیفیت تری داشته باشیم، باید به روز زندگی کنیم و یا به بیانی دیگر نباید از پیشرفت عقب بمانیم.

همان طور که بشر در عرصه های مختلفی مانند تکنولوژی پیشرفت می کند، در زمینه درمان هم پیشرفت می کند. بهترین جراح بینی طبیعی کرج نیز جراحی  است که از این پیشرفت عقب نماند.

گوش دادن به بیمار:

جراح بینی، جراحی است که به حرف های بیمار خود گوش کند. در واقع جراح نباید با عجله به سمت انجام عمل برود و باید ابتدا یک زمان مشخصی را به بیمار اختصاص بدهد و حرف های او را بشنود.

پیشنهاد می کنیم از پست جراح بینی دیدن کنید.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی می تواند مشکلات زیادی را از بین ببرد. به همین علت است که در این متن به معرفی جراح بینی طبیعی کرج پرداخته ایم.

در واقع با انجام عمل جراحی زیبایی بینی، می توان اندازه آن را کوچکتر کرد و یا موقعیت و اندازه سوراخ های بینی را تغییر داد.

همچنین مشخصات ظاهری بینی مانند قوزها و برجستگی ها و فرورفتگی ها را می توان به کمک این جراحی از بین برد. البته  دقت کنید که قبل از هر چیزی باید بهترین جراح بینی طبیعی کرج را بشناسید.

توصیه ما به مردم عزیز شهر کرج این است که به تهران بیایند و عمل بینی خود را به بهترین جراح بینی یعنی خانم دکتر خدیجه جمشیدی خوش بسپارند.

افرادی که بینی آن ها دارای نقص های مادرزادی است

افرادی که بینی آن ها دارای نقص های مادرزادی است و همچنین افرادی که در تصادفات و یا سانحه های رانندگی دچار آسیب شده است هم نیاز به جراحی بینی دارند.

افرادی که در کرج زندگی می کنند و بینی آن ها دچار مشکلات گفته شده است، بهتر است به تهران بیایند و به خانم دکتر خدیجه جمشیدی خوش مراجعه کنند.

معمولا مردم برای انتخاب جراح بینی طبیعی کرج دچار دلهره می شوند. اما اگر تا آخر این متن همراه ما باشید، ترس شما از عمل زیبایی بینی برطرف می شود.

افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، با سوال های زیادی روبرو می شوند

افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، با سوال های زیادی روبرو می شوند. به طور مثال یکی از این سوال ها در مورد نتیجه نهایی عمل است. معمولا یکی از علت های امتناع مردم از انجام این عمل، این است که نتیجه نهایی مورد پسند آن ها نباشد.

در واقع تقریبا 80 درصد از افرادی که دارای بینی متفاوتی هستند، می توانند این عمل را انجام دهند. البته از بین 20 درصد باقیمانده، افرادی وجود دارند که امکان انجام این عمل را داشته باشند.

نکته مهم در باره این عمل در خصوص بینی های گوشتی و بدون استخوان است. افرادی که بینی بدون غضروفی دارند، برای انجام این عمل باید پیوند غضروف انجام بدهند که در این شرایط ممکن است عمل، نتیجه مناسبی نداشته باشد.

افرادی که بینی های غضروفی دارند، می توانند به راحتی این عمل را انجام دهند.

معمولا افرادی که به دنبال جراح بینی طبیعی کرج هستند، از یکی از مشکلات زیر رنج می برند.

 • مشکلات تنفسی فرد
 • تغییر در ظاهر بینی
 • مشکلاتی که بر اثر آسیب و یا ضربه برای بینی پیش می آید و زیبایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد.
 • پهن بودن بیش از اندازه بینی
 • وجود قوز بینی در ناحیه پل بینی
 • نوک بینی ضخیم
 • نوک بینی که بیش از حد بیرون زده باشد.
 • افتادگی بینی
 • شکستگی نوک بینی

خانم دکتر خدیجه جمشیدی خوش که ما از ایشان به عنوان بهترین جراح بینی یاد می کنیم، این عمل را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. اگر به دنبال آشنایی با جراح بینی طبیعی کرج هستید، تا آخر این متن همراه ما باشید.

روش های جراحی زیبایی بینی

روش های جراحی زیبایی بینی
روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی در دسته عمل های تهاجمی قرار می گیرد. یعنی افراد از نتیجه آن آگاه هستند. پس از اتمام عمل بینی با دیدن شکل ظاهری بینی، می توانید به مهارت و یا عدم مهارت پزشک پی ببرید.

البته در برخی از مواقع، اگر کلیت بینی مناسب نباشد، حتی ماهرترین جراح ها هم نمی توانند عمل موفقی انجام دهند. همین مسئله تاثیر منفی روی رزومه آن ها دارد.

به همین علت است که بیشتر پزشکان، بیمارانی که دارای فرم بینی نامناسبی هستند را عمل نمی کنند.

برای این که از جراح بینی طبیعی کرج اطمینان خاطر پیدا کنید، باید به موارد زیر توجه کنید.

 • رزومه پزشک
 • پرس و جو از بیماران قبلی
 • موقعیت مکانی کلینیک
 • تعداد مراجعه کنندگان
 • میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان قبلی

به طور کلی جراحی بینی به سه دسته تقسیم بندی می شود. این نوع جراحی انواع مختلفی دارد. در راستای آشنایی با بهترین جراح بینی طبیعی کرج، با انواع این جراحی ها آشنا خواهیم شد.

روش جراحی باز بینی:

روش جراحی باز بینی:
روش جراحی باز بینی:

معمولا بیشتر از 90 درصد از جراحی های  بینی به این روش انجام می شود. در واقع در این عمل، پوست بینی از قسمت تیغه که به آن کلولا گفته می شود، برش داده می شود.

سپس بافت نرم ساختارهای زیرتر بینی که به آن ها غضروف گفته می شود، برداشته می شوند. در این صورت جراح می تواند به طور کامل آناتومی بینی را ببیند.

در این مرحله پس از این که جراح به طور کامل ساختار بینی را مورد بررسی قرار داد، عملیات تراشیدن غضروف شروع می شود. در واقع در این مرحله به بینی فرم داده می شود.

فرم دهی و میزان تراشیدن غضروف بینی مطابق سلیقه بیمار انجام می شود. پس از آن که تراشیدن غضروف بینی به اتمام رسید، پوست به جای قبلی خود بازگردانده می شود و آن را به پوست های اطراف بخیه می زنند.

ممکن است تصور چنین عملی برای شما ترسناک باشد اما اگر عمل شما را بهترین جراح بینی طبیعی کرج انجام دهد، نیازی به نگرانی نیست.

روش جراحی بینی بسته:

روش جراحی بینی بسته:
روش جراحی بینی بسته:

معمولا از روش بسته کمتر استفاده می شود. در واقع روش جراحی بینی بسته برای انجام تغییرات غیر مهم و جزئی استفاده می شود.

برای انجام این عمل، در قسمت های داخلی و حفره های داخلی بینی، شکاف ها و برش هایی ایجاد می شود. با انجام این عمل، قوز و انحراف بینی از بین برده می شود.

معمولا از این روش برای تغییر در ظاهر نوک بینی استفاده نمی شود. در واقع برای تغییر نوک بینی، باید پوست روی پل بینی شکافته شود.

زمانی که به بهترین جراح بینی طبیعی یعنی دکتر خدیجه جمشیدی مراجعه می کنید، بهترین نوع عمل به شما پیشنهاد داده می شود و لازم نیست که نگران باشید.

تنها نکته مثبتی که روش جراحی بسته بینی دارد، این است که هیچ برش و شکافی روی پوست انجام نمی شود. با این وجود خیلی کمتر، از این روش جراحی استفاده می شود.

علت این که کمتر از این نوع عمل استفاده می شود، این است که جراح دسترسی کمتری به ساختار بینی دارد. همچنین با این روش نمی توان هیچ تغییری در نوک بینی ایجاد کرد.

جراحی بینی ثانویه:

جراحی بینی ثانویه:
جراحی بینی ثانویه:

این عمل زیبایی بینی با نام جراحی زیبایی بینی تجدید نظر هم شناخته می شود. در واقع زمانی این عمل بینی انجام می شود که مطابق میل بیمار نیست و قصد اصلاح آن را دارد.

علاوه بر موارد گفته شده، گاهی پس از این که عمل جراحی بینی انجام می شود، مشکلات و ایراداتی روی بینی ایجاد می شود. البته ممکن است این  مشکل خیلی جزئی باشد و به انجام عمل نیازی نباشد.

اما در اغلب موارد این مشکلات عمده هستند و نیاز است که عمل انجام شود. نکته مهمی در مورد این عمل وجود دارد و آن این است که به علت این که بینی در جراحی قبلی حساس شده است، برای انجام مجدد عمل با مشکل روبرو می شود.

در واقع در جراحی بینی، بافت های بینی ضعیف می شوند. به همین علت چگونگی انجام عمل ثانویه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به همین علت به شما توصیه می کنیم برای انجام این عمل به پزشک ماهر مراجعه کنید. در واقع بهترین جراح بینی یعنی دکتر خدیجه جمشیدی خوش به بهترین نحو این عمل را انجام می دهد.

شما نیز به جای یافتن جراح بینی طبیعی کرج، می توانید به تهران بیایید و تحت نظر دکتر جمشیدی قرار بگیرید.

دسته بندی جراحی زیبایی بینی

دسته بندی جراحی زیبایی بینی
دسته بندی جراحی زیبایی بینی

در قسمت قبل با روش های جراحی های بینی آشنا شدیم. اکنون به جزئیات بیشتری در این باره خواهیم پرداخت.

لیفت بینی با تزریق ژل:

ما به مردم خوب شهر کرج توصیه می کنیم که به تهران بیایند و به ماهرترین جراح بینی طبیعی یعنی دکتر خدیجه جمشیدی برای انجام این عمل مراجعه کنند.

عمل لیفت بینی جزو عمل های غیر تهاجمی به حساب می آید. در این عمل از پرکننده های تزریقی برای رسیدن به هدف بیمار استفاده می شود.

معمولا دکترها در این مرحله از ژل و یا فیلر استفاده می کنند. اما ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که عمل لیفت بینی چه عملی است و در چه شرایطی از آن استفاده می شود. برای پاسخ به این سوال به موارد زیر توجه کنید.

پر کردن فرورفتگی های بینی

تغییر زاویه نوک بینی

بازگرداندن تقارن به بینی

کوچک تر و جذاب تر نشان دادن بینی

صاف کردن زاویه های تیز بینی

پزشک خوب پزشکی است که از جدیدترین روش ها برای انجام عمل استفاده کند

پزشک خوب پزشکی است که از جدیدترین روش ها برای انجام عمل استفاده کند. بهترین جراح بینی طبیعی یعنی خانم دکتر خدیجه جمشیدی هم از جدیدترین روش های برای درمان کردن بیماران خود استفاده می کنند.

معمولا جراحان برای برطرف کردن فرورفتگی های بینی از روش های باز یا روش های بسته استفاده نمی کنند. در واقع آن ها به کمک یک پر کننده تزریقی، سطوح و پل بینی را یکنواخت می کنند.

این روش، پایدار نیست

در این صورت با هزینه و وقت بسیار کمتری مشکل بیمار حل می شود. البته نکته قابل توجه این است که این روش، پایدار نیست.

در واقع پس از مدتی، بیمار باید مجددا به پزشک مراجعه کند و تزریق انجام دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید نژاد افراد تاثیر مستقیمی روی جراحی بینی آن ها دارد.

در واقع بهترین جراح بینی طبیعی کرج جراحی است که به این مسئله توجه کند. دکتر خدیجه جمشیدی  هنگام عمل بینی، به این مسئله توجه می کند. به همین دلیل تاکید داریم تا از کرج به تهران بیایید.

در واقع نژاد و رنگ پوست از جمله نکاتی هستند که هنگام عمل بینی باید به آن ها توجه کرد.  توجه کنید که جراحی زیبایی بینی فقط برای بالا بردن نوک بینی انجام نمی شود.

در حال حاضر مردم زیادی برای پهن بودن بینی و همچنین عدم سازگاری آن با فرم چهره به جراح بینی مراجعه می کنند.

مراقبت های پیش از عمل

مراقبت های پیش از عمل
مراقبت های پیش از عمل

پیش از آن که برای عمل جراحی بینی به بیمارستان بروید، باید کارهایی را انجام دهید. بهترین جراح بینی طبیعی یعنی خانم دکتر خدیجه جمشیدی شما را با توصیه های قبل از عمل به خوبی آشنا می کند و نیازی نیست تا در این باره نگرانی داشته باشید. توجه کنید که تا چند ساعت قبل عمل باید از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.

نکته مهمی که متاسفانه عده کمی به آن توجه می کنند، این است که افرادی که سیگار می کشند، تا یک هفته قبل از انجام این عمل نباید از سیگار استفاده کنند.

ممکن است افرادی وجود داشته باشند که توانایی ترک سیگار را نداشته باشند. این افراد باید از راه و روش های مقابله با کشیدن سیگار استفاده کنند.

مشورت با جراح

همچنین می توانند با جراح خود در این زمینه مشورت کنند. ماهرترین جراح بینی طبیعی یعنی خانم دکتر خدیجه جمشیدی در همه زمینه ها، بیماران خود را راهنمایی می کند.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که سیگار کشیدن چه تاثیری روی انجام عمل بینی دارد. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که سیگار اثرات مخربی روی سلامت بدن انسان ها می گذارد، اما نکته قابل توجه برای جراحی بینی این است که استعمال سیگار، جریان خون در پوست را تحت تاثیر قرار می دهد.

یعنی اکسیژن کمتری به پوست می رسد و در نهایت پوست دیرتر ترمیم می شود. در واقع هر چقدر بهتر اکسیژن به پوست برسد، زخم بهتر درمان می شود و اگر اکسیژن به پوست نرسد، نکروز پوست رخ می دهد.

باید یک هفته قبل از عمل، الکل مصرف نشود

همچنین باید یک هفته قبل از عمل، الکل مصرف نشود. زیرا الکل سبب ایجاد اختلال در روند بهبودی می شود. زمانی که به جراح برای انجام جراحی بینی مراجعه می کنید، باید پزشک خود را از داروهایی که مصرف می کنید، آگاه کنید.

زیرا ممکن است نیاز باشد تا مصرف برخی از داروها را در مدت خاصی قبل از عمل قطع کنید. همچنین دقت کنید که نباید قبل از انجام این عمل هر دارویی را مصرف کنید.

به طور مثال قرص ایبوپروفن یکی از این داروها است، زیرا می تواند خطر خونریزی را افزایش دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخی از داروهای گیاهی و برخی از ویتامین ها خطر خونریزی را افزایش می دهند.

مانند ویتامین E، اسیدهای چرب امگا 3، جینکو بیلوبا، چای سبز. بیماران باید بیش از عمل به خوبی با این نکات آشنا باشند تا پس از انجام جراحی، هیچ مشکلی برای آن ها پیش نیاید.

مراجعه به خانم دکتر جمشیدی

البته اگر به خانم دکتر جمشیدی بهترین جراح بینی مراجعه کرده اید، نیازی نیست از این بابت نگرانی داشته باشید، زیرا به خوبی با همه ممنوعیت های دارویی و غذایی و رفتاری آشنا خواهید شد.

همچنین دقت کنید که پس از عمل نباید داروهایی که پزشک برای شما تجویز کرده است را قطع کنید. برای انجام این کار حتما باید با پزشک مشورت کرده باشید.

ممکن است برخی از جراحان، گیاهان و یا داروهایی که تورم و خونریزی را کاهش می دهند، قبل از عمل برای شما تجویز کنند. به طور مثال آنیکا گیاهی است که کبودی را کم می کند و استروئید تورم را کاهش می دهد.

دقت کنید که هر پزشک جراح بینی طبیعی کرج نمی تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد و باید ابتدا از ماهر بودن پزشک، اطمینان خاطر حاصل کنید.

نکات مهم در مورد بعد از عمل جراحی بینی

نکات مهم در مورد بعد از عمل جراحی بینی
نکات مهم در مورد بعد از عمل جراحی بینی

عمل زیبایی بینی عوارض مختلفی دارد. یعنی حتی اگر شما به ماهرترین جراح بینی طبیعی کرج هم مراجعه کنید، باز هم نمی توانید از عوارض این عمل به دور باشید.

جراحی بینی چه تهاجمی باشد و چه غیر تهاجمی، عوارضی دارد. بیماران باید با توجه به شرایط خود یکی از این عمل ها را انتخاب کنند.

بهتر است در این زمینه از پزشک خود کمک بگیرند. اگر به ماهرترین جراح بینی طبیعی کرج مراجعه کرده باشید، می توانید با مشورت با او بهترین روش را انتخاب کنید. البته خانم دکتر جمشیدی همیشه به بیماران خود بهترین پیشنهادها را ارائه می دهند.

به همین علت توصیه می شود که مردم خوب کرج برای انجام جراحی بینی به تهران بیایند و به ایشان مراجعه کنند.

برخی از خطرات ناشی از جراحی زیبایی بینی عبارتند از:

 • خونریزی
 • عفونت
 • عدم رضایت از نتایج ظاهری پس از عمل
 • عوارض بیهوشی
 • سوراخ شدن سپتال(سوراخی که در تیغه بینی ایجاد می شود و ممکن است فرد هنگام آواز خواندن و یا حتی صحبت کردن صدایی مانند سوت تولید کند.)
 • نیاز به جراحی های اضافی و ترمیمی

مراحل انجام عمل جراحی بینی

مراحل انجام عمل جراحی بینی
مراحل انجام عمل جراحی بینی

ارزیابی بیمار:

اولین قدمی که برای جراحی بینی برداشته می شود، ارزیابی بینی بیمار است. در واقع جراح باید از زاویه های مختلف بینی بیمار خود عکسبرداری کند.

همچنین در این جلسه باید در مورد اهداف و سلایق بیمار از او سوال شود تا در نهایت نتیجه عمل مورد رضایت او باشد. همچنین پزشک در روز عمل از بینی شما عکس می گیرد.

معمولا برخی از جراحان، عکس های بیماران دیگر که دارای فرم مشابهی با فرم بینی بیمار هستند را به او نشان می دهند تا بیمار بتواند با نتایج احتمالی بهتر آشنا شود. اگر قصد انجام این عمل را دارید، به خانم دکتر خدیجه جمشیدی بهترین جراح بینی طبیعی مراجعه کنید.

این که زمان انجام عمل چقدر است، به نوع عمل بستگی دارد. در واقع جراحی بینی اگر به روش باز انجام شود، تقریبا یک تا سه ساعت طول می کشد.

اگر جراحی بینی به روش تجدید نظر انجام شود، می تواند خیلی بیشتر طول بکشد. جراحی بینی به روش پر کننده هم نهایتا 15 دقیقه طول می کشد. بهترین جراح بینی طبیعی کرج این مرحله را به طور کامل انجام می دهد و وقت زیادی برای آن صرف می کند.

بیهوشی:

بیهوشی:
بیهوشی:

یکی از مهم ترین مرحله های انجام این عمل، بیهوشی است. معمولا جراحان، بینی را به بی حسی آغشته می کنند و پس از آن، مقداری آرامبخش و بیهوشی به بیمار تزریق می کنند.

جراحی بینی ثانویه (باز و یا بسته) دارای پیچیدگی بسیار زیادی است. به همین علت باید تحت بیهوشی کامل انجام شود. اما در مقابل جراحی بینی پر کننده با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی ندارد.

بهترین جراح بینی طبیعی کرج از کادر بسیار مجربی بهره می برد، به همین علت تمامی مراحل جراحی از جمله بیهوشی به بهترین شکل انجام می شود.

برش و شکاف بینی:

برش و شکاف بینی:
برش و شکاف بینی:

در روش بسته، برش پوست بینی فقط در داخل بینی صورت می گیرد. یعنی تمامی شکاف ها به صورت داخلی انجام می شوند.

اما در روش باز، برش هایی در کل ناحیه کلوما انجام می شوند. در نهایت جراح به کمک این برش هایی که ایجاد کرده است، بافت های نرم بینی را به سمت بالا می کشد.

این کار سبب می شود تا جراح بتواند به راحتی به جزئیات بینی دسترسی پیدا کند. این مرحله از عمل، مرحله بسیار مهمی است که بهترین جراح بینی طبیعی کرج آن را به درستی انجام می دهد.

تغییر شکل دادن فرم بینی:

تغییر شکل دادن فرم بینی:
تغییر شکل دادن فرم بینی:

در این مرحله جراح می تواند به کمک غضروف های پیوندی، تغییری در ساختار بینی بیمار ایجاد کند. در واقع غضروف پیوندی می تواند فرم نوک بینی و سایر قسمت های آن را تغییر دهد.

این نوع غضروف ها معمولا از تیغه بینی و یا حتی از گوش و یا غضروف دنده به دست می آیند. اگر تیغه بینی منحرف شده باشد، جراح باید در ابتدا آن را صیقل داده و به خوبی صاف کند.

خانم دکتر خدیجه جمشیدی، ماهرترین جراح بینی طبیعی هستند که به بهترین شکل، بینی بیماران خود را فرم دهی می کند.

بخیه و پانسمان:

پس از این که فرم بینی تغییر پیدا کرد، باید نواحی برش داده شده بخیه زده شوند. سپس پوست هایی که برداشته شده اند، به حالت اولیه خود بر می گردند. در این مرحله ممکن است پزشک تشخیص دهد که بینی بیمار گچ گرفته شود.

دوره نقاهت:

دوره نقاهت:
دوره نقاهت:

در هفته اول ممکن است فرد پس از دیدن بینی خود در آینه دچار اضطراب شود. زیرا چهره او دارای کبودی و  التهاب است. معمولا زیر چشم این افراد سیاه می شود.

بیماران باید خونسردی خود را به خوبی حفظ کنند و صبور باشند. اگر به بهترین جراح بینی مراجعه کنید، از این بابت نگرانی نخواهید داشت.

زیرا خانم دکتر خدیجه جمشیدی به عنوان بهترین جراح بینی طبیعی، عمل بینی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. افرادی که به دنبال ماه ترین جراح بینی طبیعی کرج هستند، بهتر است به تهران بیایند و به خانم دکتر خدیجه جمشیدی مراجعه کنند.

به طور کلی ممکن است یک سال پس از عمل بینی، نتیجه نهایی حاصل شود

به طور کلی ممکن است یک سال پس از عمل بینی، نتیجه نهایی حاصل شود. افرادی که این عمل را انجام می دهند، ممکن است نتوانند در 24 ساعت اولیه پس از عمل با بینی نفس بکشند،

زیرا ورم بینی ممکن است مانع انجام این کار شود. بیشتر افرادی که عمل زیبایی بینی را انجام می دهند، 48 ساعت پس از عمل، مصرف قرص های مسکن را قطع می کنند.

برخی از افراد پس از انجام این عمل با مشکلاتی مربوط به معده مواجه می شوند که می توانند از داروهای ضد تهوع استفاده کنند.

ممکن است در روزهای اول، بینی خونریزی محدودی داشته باشد

ممکن است در روزهای اول، بینی خونریزی محدودی داشته باشد. خانم دکتر خدیجه جمشیدی خوش که ما از ایشان به عنوان بهترین جراح بینی طبیعی یاد می کنیم، بیماران را با توصیه های قبل از عمل آشنا می کنند.

به طور مثال دکتر جمشیدی به بیماران خود توصیه می کنند که پس از عمل، سر خود را بالا نگه دارند تا خونریزی آن ها کمتر شده و همچنین کبودی ها زودتر از بین بروند و در 24 ساعت اولیه از کمپرس سرد استفاده کنند تا ورم کمتر شود. همچنین بیماران باید سعی کنند تا عطسه نکنند،

اما اگر نتوانستند جلوی عطسه خود را بگیرند، باید از عمق گلو عطسه کنند، به گونه ای که هیچ فشاری به بینی وارد نشود.

همچنین همیشه باید مراقب باشند تا ضربه ای به بینی آن ها وارد نشود. برخی از جراحان اعتقاد دارند که 6  تا 12 ماه پس از انجام این عمل، نباید ضربه ای به بینی وارد شود.

ویژگی های جراح بینی خوب

ویژگی های جراح بینی خوب
ویژگی های جراح بینی خوب

به نظر شما می توان به هر جراح بینی طبیعی در کرج مراجعه کرد؟ قطعا پاسخ این سوال منفی است. یعنی برای انجام عمل بینی تنها مراجعه به مطب جراح مهم نیست و قبل از آن باید یک پزشک ماهر و زبردست را بشناسیم.

در حال حاضر جراحان زیادی در سراسر کشورمان مشغول به کار هستند. همچنین تعداد بالای جراحان بینی کار ما را کمی سخت می کند.

با توجه به شرایط موجود، ما باید با ویژگی های یک جراح خوب آشنا باشیم تا بتوانیم به خوبی قابل اعتمادترین جراح بینی طبیعی در کرج را شناسایی کنیم. این ویژگی ها عبارتند از:

مهارت میان فردی بالا:

یک پزشک خوب پزشکی است که مردمدار باشد. همچنین این فرد باید دلسوز و مهربان باشد و به بیماران خود دلگرمی و آرامش بدهد.

مهارت ارتباطی بالا:

یکی از مهم ترین مهارت های بهترین جراح بینی طبیعی در کرج، مهارت ارتباطی او است. در واقع این فرد باید بتواند بیماران خود را در زمینه های مختلفی راهنمایی کند.

همچنین این فرد باید بتواند اطلاعات تخصصی را به گونه ای در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد که برای آن ها قابل فهم باشد.

صداقت و رأفت:

همان طور که می دانید، صداقت یکی از بهترین ویژگی های انسانی به حساب می آید. در واقع یک پزشک خوب قبل از هر چیزی باید انسان خوبی باشد.

زمانی که یک پزشک صادق باشد، به راحتی می تواند اعتماد بیمار را به خود جلب کند. یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح بینی طبیعی در کرج، وجود رأفت در اوست. در واقع این فرد باید تا حد زیادی با بیمار خود همدردی داشته باشد.

مهارت حل مشکل:

یک پزشک بینی خوب باید بتواند در شرایط حساس بهترین راه را برای حل مشکل به کار بگیرد. در واقع بهترین جراح بینی طبیعی در کرج جراحی است که بتواند گاهی خارج از چارچوب های مشخص شده عمل کند تا به بهترین روش، بیمار خود را درمان کند.

داشتن مطب مناسب:

قابل اعتمادترین جراح بینی طبیعی در کرج باید مطب خوبی داشته باشد. اگر جراح، مطب مناسبی داشته باشد، بهتر می تواند اعتماد بیمار را به خود جلب کند. مطب جراح بینی باید به روز بوده و با توجه به نیاز بیماران ساخته شود.

اهمیت سلامت بیمار:

یک جراح خوب باید به سلامت بیمار اهمیت بدهد.

تجربه:

بهتر است به جراحی مراجعه کنید که از تجربه مناسبی برخوردار باشد.

مهارت در درمان و تشخیص مناسب:

بهترین جراح بینی طبیعی در کرج جراحی است که یک طرح مناسبی برای درمان بیماران داشته باشد و توصیه های درمانی را به آن ها ارائه دهد.

سرشناس بودن:

اگر یک جراح بینی کار خود را به خوبی انجام دهد، در میان بیماران خود سرشناس می شود. یعنی در این صورت افرادی که به این پزشک مراجعه کرده اند، اطرافیان را نیز به مراجعه به او تشویق می کنند.

داشتن تجهیزات پیشرفته:

همان طور که گفتیم، جراح خوب باید به روز باشد. یعنی باید از تجهیزات به روز کمک بگیرد و جدیدترین تکنیک ها را به کار ببندد. البته جراح ماهر برای استفاده از تکنولوژی های جدید عجله نمی کند.

قبل از خرید تجهیزات لازم برای جراحی بینی، باید از ایمنی و تاثیر گذاری آن ها اطمینان خاطر حاصل کند. استفاده از تجهیزات پیشرفته می تواند تبلیغ مناسبی برای یک جراح باشد.

تمامی ویژگی های گفته شده در سرکار خانم دکتر خدیجه جمشیدی خوش وجود دارد و به همین علت است که ما از ایشان به عنوان بهترین جراح بینی طبیعی یاد می کنیم. پس توصیه و تاکید می نماییم که با خیال راحت از کرج به تهران بیایید و به این جراح زبردست و ماهر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.