بهترین دکتر تیپ پلاستی

بهترین دکتر تیپ پلاستی

شاید این سوال برای شما به وجود آید که بهترین دکتر تیپ پلاستی از چه ویژگی‌هایی برخوردار می‌باشد؟

اما بهتر است قبل از آن از عوارض تیپ پلاستی مطلع باشید.

البته بسیاری از این عوارض، مانند ورم بینی بعد از تیپ پلاستی موقتی هستند.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از ویژگی‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین چالش‌های زندگی انسان از دیرباز تا به امروز میل بسیار به زیبایی بوده ‌است و همین مسئله باعث شده ‌است افراد پیگیری‌های بسیار زیادی برای انجام عمل‌های زیبایی و زیبایی داشته باشند.

روز به‌ روز در حوزه پزشکی پیشرفت بسیاری حاصل می‌گردد و برای اندام‌های مختلف بدن جراحی‌های زیبایی‌ها زیبایی بسیار زیادی انجام می‌گیرد.

با توجه به این ‌که صورت یکی از مهم‌ترین عضو بدن انسان می‌باشد، اغلب افراد اهمیت بسیار زیادی به زیبایی این نواحی خواهند داد.

یکی از بخش‌های بسیار مهم صورت افراد که تاثیر بسزایی بر روی زیبایی خواهد داشت، بینی است. در واقع داشتن زوایای مناسب بینی می‌تواند زیبایی ظاهری افراد را دو چندان کند و تأثیر بسزایی بر روی کیفیت بر روی بهبود زیبایی افراد داشته باشد. امروزه پیشرفت تکنولوژی توانسته ‌است راهکارهای متعددی برای رسیدن به زیبایی بینی فراهم سازد.

یکی از پرطرف‌دارترین روش‌ها

حال یکی از پرطرف‌دارترین روش‌های امروز تیپ پلاستی شناخته می‌شود که به‌ مرور زمان توانسته با استقبال بسیار زیاد افراد مواجه شود.

این روش اغلب برای افرادی کاربرد خواهد داشت که از طریق جراحی بینی نتوانستند رضایت کافی از فرم بینی خود کسب کنند.

اما برای این‌که از این روش خوب بهره‌مند شوید، نیاز به تخصص‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی دارید، می‌توانیم نام دکتر خدیجه جمشیدی را به ‌عنوان بهترین پزشک در راستای انجام تیپ پلاستی برای بینی ذکر کنیم. با مراجعه به مطب ایشان و مشاوره گرفتن از او می‌توانید بهترین خدمات را دریافت کنید.

حال با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری دراین‌باره در اختیار شما قرار بدهیم تا با نگاهی باز در راستای انجام تیپ پلاستی اقدام کنید.

مطالبی که در ادامه این مبحث بررسی خواهیم کرد، عبارت‌اند از:

تیپ پلاستی چیست؟

عدم تنفس خوب از بینی

مفهوم لغوی تیپ پلاستی

دلیل انجام تیپ پلاستی چیست؟

تغییرات نوک بینی با تیپ پلاستی

تیپ پلاستی چگونه انجام می‌گیرد؟

عمل غضروف تیپ پلاستی

کوچکی سوراخ بینی با تیپ پلاستی

ویژگی‌ افراد کاندید تیپ پلاستی چیست؟

کاندید استفاده از تیپ پلاستی

مدت‌ زمان انجام تیپ پلاستی

ویژگی‌ها و مزایای تیپ پلاستی چیست؟

کاهش دوران نقاهت

عدم برش برروی بینی

تغییرات خاص  بینی

عدم استفاده از تامپون

رفع ناهمواری‌های پره بینی

تفاوت رینو پلاستی و تیپ پلاستی چیست؟

اقدامات لازم قبل‌ از انجام تیپ پلاستی چیست؟

بهبودی بعد از تیپ پلاستی

چگونه می‌توان بهترین دکتر تیپ پلاستی را شناخت؟

میزان تخصص

تجربه پزشک

توانایی برقراری ارتباط

دکتر خدیجه جمشیدی بهترین دکتر تیپ پلاستی

مراقبت‌های بعد از تیپ پلاستی چیست؟

نکات مهم در رابطه با عمل تیپ پلاستی چیست؟

هزینه تیپ پلاستی بینی

سوالات متداول درباره تیپ پلاستی بینی چیست؟

حرف آخر

 

فهرست مطالب

تیپ پلاستی چیست؟

تیپ پلاستی چیست؟
تیپ پلاستی چیست؟

در ابتدای امر برای شناخت تیپ پلاستی باید بگوییم در بین تمامی جراحان انجام این نوع روش نوین برای اصلاح مشکلات نوک بینی‌های استخوانی صورت خواهد گرفت و به ‌مرور زمان با استقبال بسیار زیاد افراد مواجه شده ‌است.

تعداد بسیار زیادی از افراد رضایت کافی از فرم بینی خود ندارند و نیاز دارند تا از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این روش نوین بهره‌مند شوند.

در واقع در زیرمجموعه‌های جراحی رینو پلاستی می‌توان عمل تیپ پلاستی را نیز انجام داد و این روش تمرکز کافی بر روی نوک بینی دارد.

عملکرد اصلی این جراحی این است که برای برطرف نمودن افتادگی و پهنی نوک بینی کارساز می‌باشد و باعث جلوگیری از افزایش بی‌رویه ارتفاع نوک بینی خواهد شد.

در کل می‌توان گفت که هدف اصلی انجام تیپ پلاستی اصلاح کردن نوک بینی می‌باشد و می‌تواند ظاهری زیباتر ببینی بدهد.

مزیت‌های بسیار زیادی از انجام تیپ پلاستی بینی مشاهده خواهید کرد، مهم‌ترین آن قرینه‌سازی سوراخ‌های بینی و کوچک‌سازی آن می‌باشد .

پیشنهاد می کنیم از پست ایا تیپ پلاستی دائمی است دیدن کنید.

عدم تنفس خوب از بینی

ممکن است تعداد بسیار زیادی از افراد به دلیل افتادگی نوک بینی خود در عملکرد تنفس کردن مشکلات بسیاری داشته باشند و این مسئله نه‌ تنها بر روی ظاهر افراد تاثیر گذار می‌باشد،

بلکه بر روی سلامت آن‌ها نیز اثربخش است و از بین بردن زیبایی بینی بر اثر نوک پهنی بینی و گوشتی اتفاق خواهد افتاد و این مسئله باعث می‌شود چهره افراد مسن‌تر و کسل تر نشان داده شود و به ‌عنوان معضل اصلی افراد برای عدم زیبایی آن‌ها شناخته می‌شود. زیرا بینی‌های گوشه‌دار و تیز زاویه مناسبی در صورت افراد به وجود نخواهند آورد.

بنابراین نوک متعادل‌سازی شده‌ی بینی می‌تواند چهره افراد را زیبایی چهره افراد را دو برابر کند. پس در حالت کلی هدف از استفاده از تیپ پلاستی بهبود ظاهری صورت افراد و تغییراتی در بینی می‌باشد.

برای ‌اینکه افراد بتوانند تناسب خوب را در صورت خود با دیگر اجزای مختلف بدن خود صورت خود برقرار کنند، استفاده از تیپ پلاستی می‌تواند به آن‌ها کمک کند و در راستای متقارن سازی صورت آن‌ها نقش داشته باشد.

اما مهم‌ترین هدف استفاده از تخصص‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی می‌باشد، زیرا این عمل فقط باید به دست افراد متخصص انجام بگیرد و نمی‌توانید تحت نظر هر پزشکی از آن بهره‌مند شوید.

دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان یکی از بهترین دکتر تیپ پلاستی در کنار شماست تا بتوانید نتایج منحصر به‌ فردی از انجام این عمل دریافت کنید و زیبایی خود را دوچندان کنید.

مفهوم لغوی تیپ پلاستی

برای این ‌که به جزئیات مربوط به انجام این عمل آگاه باشید، باید از نظر لغوی نیز واژه این راهکار پزشکی را بررسی کنیم. نوک بینی از نظر آناتومی کلمه به ‌معنای تیپ می‌باشد.

حال هنگامی‌که از کلمه تیپ پلاستی برای انجام این جراحی استفاده می‌شود، منظور بازسازی عمل زیبایی انجام‌ شده می‌باشد. پس هدف اصلی جراحی فقط در بخش نوک بینی می‌باشد.

به‌ همین دلیل است که واژه تیپ پلاستی برازنده انجام این عمل می‌باشد، البته یک نکته مهم که در راستای انجام این عمل باید بدانید این است که عمل تیپ پلاستی بدون برداشتن غضروف و تیغه بینی ممکن است رضایت کافی را برای بیمار به ‌همراه نداشته باشد.

در واقع هنگامی می‌توان از تیپ پلاستی استفاده کرد که فرد قبل ‌از آن از جراحی رینو پلاستی رضایت کافی نداشته ‌است و همچنان نوک بینی پهن باعث کسل نشان ‌دادن صورت او می‌شود.

تیپ پلاستی می‌تواند نواقص به ‌وجود آمده براثر رینو پرستی را به ‌سادگی برطرف کند

پس تیپ پلاستی می‌تواند نواقص به ‌وجود آمده براثر رینو پرستی را به ‌سادگی برطرف کند. اما در برخی مواقع امکان دارد بینی بیمار هیچ‌گونه نقصی نداشته باشد، فقط در بخش نوک بینی مشکلاتی به ‌وجود آمده باشد که نواقص آن از طریق انجام تیپ پلاستی برطرف خواهد شد.

اما همچنان به این ‌موضوع تاکید می‌کنیم که انجام این عمل باید به دست متخصص حرفه‌ای انجام بگیرد، برخی از افراد تصور می‌کنند که به تزریق ژل یا لیفت یا نخ می‌تواند تغییرات کافی در نوک بینی آن‌ها ایجاد کند.

در صورتی ‌که قطعا از طریق این موارد به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید و فقط هزینه برای فقط هزینه پرداخت کرده‌اید. پس با شناخت این مسئله باید دقت کنید تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوید و از راهکار درستی به نتایج دل‌ها دلخواه خود برسید.

دلیل انجام تیپ پلاستی چیست؟

دلیل انجام تیپ پلاستی چیست؟
دلیل انجام تیپ پلاستی چیست؟

قبل از این که اطلاعاتی در زمینه تخصص‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی برای شما فراهم سازیم، لازم است بدانید که به چه دلیل برخی از افراد نیاز به انجام این راهکار مفید دارند.

دلایل بسیار زیادی سبب می‌شود تا بیمار نیاز به استفاده از این راهکار مفید داشته باشد تا بتواند فرم بینی خود را اصلاح کند.

در هنگام مراجعه برخی از بیماران به مطب دکتر خدیجه جمشیدی این ممکن است بینی برخی از افراد دارای نوک آویزان باشد و یا به‌ صورت ارثی و ژنتیکی نوک بینی فرد قلاب گونه یا واژگون شده باشد.

این مشکل به‌ عنوان مهم‌ترین دلیل اصلی برای انجام عمل تیپ پلاستی شناخته می‌شود و این فرد حتما نیاز به انجام این راهکار دارد تا بتواند تنفس بهتری داشته باشد.

زیرا این مسئله نه ‌تنها بر روی ظاهر صورت فرد تاثیرگذار می‌باشد، بلکه قطعا در سلامتی و نفس‌کشیدن بهتر او نیز مؤثر واقع می‌شود.

به غیر از آن ممکن است برخی از افراد تصور کنند که ساختار بینی آن‌ها متناسب با صورت آن‌ها نیست و نیازمند تغییراتی در بخش پره‌های بینی یا نوک بینی می‌باشد.

حال پزشک حال دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین پزشک در راستای انجام تیپ پلاستی بعد از معاینات انجام ‌گرفته می‌تواند در اصلاح ظاهر بینی افراد تاثیر نقش بسیار مهمی داشته باشد.

زیرا استفاده از تیپ پلاستی می‌تواند باعث باریک‌تر شدن نوک بینی افراد شود و در نهایت میزان جذابیت چهره افراد را دو چندان کند.

تغییرات نوک بینی با تیپ پلاستی

افزایش سن به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین دلایل افرادی افتادگی پوست صورت و نوک بینی می‌باشد. زیرا به ‌مرور زمان با افزایش سن آرواره‌های صورت تحلیل خواهند رفت و این عامل مؤثری برای کم شدن میزان ارتفاع فک بالا و پایین خواهد شد. حال به ‌مرور زمان نوک بینی افراد به سمت پایین کشش پیدا می‌کند و نشست خواهد کرد.

این مسئله در حالت طبیعی ممکن است سبب پیدایش قوز بینی در صورت بیمار نیز گردد و تأثیر بسزایی بر روی ظاهر ناخوش و سبب ایجاد ظاهری ناخوشایند در صورت او خواهد شد.

قطعا این مساله عامل مؤثری برای تاثیر در زیبایی افراد می‌باشد. زیرا هر چقدر که نوک بینی به سمت پایین کشش داشته باشد، صورت افراد خسته‌تر به ‌نظر می‌رسد و چهره افراد عبوس تر خواهد بود.

این مسائل نیز می‌تواند میزان سن افراد را در ظاهر بیشتر نشان بدهد و باعث کاهش زیبایی افراد گردد. اما استفاده از تیپ پلاستی به ‌عنوان یک روش نوین با هدف زیبایی نوک بینی توانسته افراد را از این نگرانی رها کند و باعث جوان کردن و شاداب کردن صورت افراد خواهد شد.

دکتر خدیجه جمشیدی با کوتاه کردن بخش غضروف سبب مقاومت و قوام غضروف خواهد شد

بهترین دکتر تیپ پلاستی یعنی دکتر خدیجه جمشیدی با کوتاه کردن بخش غضروف سبب مقاومت و قوام غضروف خواهد شد. ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار زیادی در راستای تیپ پلاستی وجود دارد.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن این است که افرادی که قبلاً به دلیل افتادگی بیش ‌از اندازه بینی خود دچار مشکلات تنفسی بودند، عملکرد تنفسی بهتری را تجربه خواهند کرد.

در نهایت تاثیر مخربی بر روی سیستم تنفسی افراد نخواهد داشت. مسئله مهم دیگر در راستای ظاهر اصلی و بدنه بینی می‌باشد. زیرا هیچ‌گونه تغییراتی بر روی آن اعمال نخواهد شد و فقط عملکردهای اصلی بر روی نواحی نوک بینی انجام خواهد شد.

البته در کنار این دو مورد ویژگی‌های بسیار زیادی در این راهکار نوین وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت تا بتوانیم از تخصص‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی بهره‌مند شوید و ظاهری دل‌نشین تر توسط برطرف نمودن نواقص بینی خود کسب کنید.

تیپ پلاستی چگونه انجام می‌گیرد؟

تیپ پلاستی چگونه انجام می‌گیرد؟
تیپ پلاستی چگونه انجام می‌گیرد؟

در ابتدا بعد از معاینات انجام ‌شده توسط دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی، تشخیص نیاز و خواسته بیمار می‌توان تیپ پلاستی را به روش باز یا بسته انجام داد.

کاملاً طبیعی است که زمان انجام جراحی بسته تیپ پلاستی به نسبت جراحی باز کوتاه‌تر خواهد بود و بیمار دوران نقاهت کمتری را سپری خواهد کرد.

اما در صورتی ‌که پزشک تشخیص دهد بیمار نیازمند استفاده از تیپ پلاستی روش باز می‌باشد، برش کوچکی بین نواحی سوراخ‌های بینی ایجاد خواهد شد تا پزشک از این طریق بتوانند عملکرد تیپ پلاستی را به روش باز انجام بدهد. مهم‌ترین عملکرد استفاده از این راهکار تغییر فرم و پوزیشن نوک بینی‌های استخوانی به می‌باشد.

اما اگر تغییرات حاصل‌ شده در نوک بینی افراد بسیار محسوس و کم باشد بیمار می‌تواند از روش بسته این‌که فواید بسیار زیادی خواهد داشت

و دوران نقاهت بیمار را کمتر خواهد کرد و نیازی به برش و بخیه بر روی صورت بیمار نخواهد داشت، استفاده داشته باشد. پس در حالت کلی می‌توان گفت که انجام این روش به دو صورت بسته و باز صورت خواه انجام اتفاق خواهد افتاد.

عمل غضروف تیپ پلاستی

در برخی مواقع ممکن است دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتری تیپ پلاستی تشخیص دهد که فرد نیاز به جراحی غضروف نیز خواهد داشت.

حال برای استفاده از این عملکرد ممکن است از عمل ایمپلنت استفاده شود. البته ایمپلنت های مصنوعی در این مواقع کارساز نخواهند بود. بلکه مهم‌ترین چیز در راستای این عمل کاشت و تغییر شکل و جایگزینی قوه غضروف در بینی بیمار خواهد بود.

مهم‌ترین بخش‌هایی که می‌توان از طریق آن غضروف دریافت کرد تا به بخش بینی اضافه شود، لاله‌ی گوش می‌باشد.

بافت‌برداری از این ناحیه می‌تواند برای جراحی غضروف تیپ پلاستی تاثیرگذار باشد و این بافت‌ها در بخش‌های شکسته ‌شده کاشت خواهند شد. این راهکار کمک می‌کند تا فرم دهی بینی انجام بگیرد و باعث استقامت بیشتر بینی خواهد شد.

کوچکی سوراخ بینی با تیپ پلاستی

یکی دیگر از مهم‌ترین نواحی اصلی بینی که می‌تواند در ظاهر بینی نقش عمده و اساسی داشته باشد، سوراخ‌های بینی است.

حتی اگر فرم بینی افراد به سمت بالا باشد، کوچک کردن سوراخ‌های بینی نیز حیاتی می‌باشد. در برخی مواقع مشاهده می‌شود پره‌های کناری بینی صورت افراد به ابعاد بزرگ‌تری به نسبت خود بینی خواهد داشت.

در این مواقع طبق توصیه دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی نیاز است از این راهکار مفید استفاده کرد. استفاده از این جراحی تفاوت‌های بسیار زیادی با جراحی غضروف تیپ پلاستی خواهد داشت

و غضروف‌ها هیچ نقشی در انجام این جراحی نخواهند داشت، بلکه مهم‌ترین بخش اصلی پوست و عضلات بینی بیمار می‌باشد و جراح تمرکز بسیاری بر روی این موارد و خواهد داشت.

از خاطر نبرید که انجام تیپ پلاستی به ‌عنوان یک راهکار برای تکمیل روند مراحل عمل بینی می‌باشد. به ‌همین دلیل استفاده از تیپ پلاستی به ‌تنهایی نمی‌تواند در راستای برطرف نمودن نواقص بینی نقش داشته باشد، بلکه تکمیل ‌کننده عمل رینو پلاستی می‌باشد.

ویژگی‌ افراد کاندید تیپ پلاستی چیست؟

ویژگی‌ افراد کاندید تیپ پلاستی چیست؟
ویژگی‌ افراد کاندید تیپ پلاستی چیست؟

برای این‌که فردی از جراحی تیپ پلاستی استفاده داشته باشد، هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و همین مسئله باعث می‌شود همه افراد به دلیل عدم نتیجه‌گیری از عمل بینی اولیه برای اصلاحات نوک بینی خود از این جراحی توسط تخصص بهترین دکتر تیپ پلاستی استفاده داشته باشند.

البته قطعا در هنگام مراجعه و مشاوره از دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین پزشک در این راستا می‌توانید متوجه شوید که آیا فردی مناسب برای انجام این راهکار مفید هستید.

زیرا ممکن است پزشک بعد از معاینات انجام‌ شده شما تشخیص دهد که انجام تیپ پلاستی نمی‌تواند برای شما کارساز و مفید باشد.

در کل می‌توان به این جمع‌بندی رسید که اگر شخصی دارای قوس بینی کم تا متوسط می‌باشد، انجام تیپ پلاستی برای او می‌تواند نتایج دل‌نشینی داشته باشد و معضلات به‌ وجود آمده در بینی افراد را رفع کند و در کنار این مسئله نتایج تیپ پلاستی بر روی بینی‌های استخوانی نیز بسیار بهتر از بینی‌های گوشتی می‌باشد.

استفاده از این روش برای افرادی که در بخش نوک بینی خود دچار غیر قرینگی و انحراف می‌باشند، می‌تواند زیبایی صورت آن‌ها را دو چندان کند.

البته تعداد بسیار زیادی از افراد علاقه‌مند به داشتن بینی سربالا می‌باشند، انجام تیپ پلاستی می‌تواند برای این دسته از افراد و رسیدن آن‌ها به اهداف خود مفید باشد. حال در صورتی‌ که همان‌طور که در مطلب قبلی گفتیم انجام تیپ پلاستی به‌ تنهایی مثمرثمر واقع نمی‌شود.

بلکه اگر فردی از قبل عمل بینی انجام داده‌ است اما همچنان از نتیجه آن راضی نیست، برای این ‌که مشکلات ایجاد شده را اصلاح کند، می‌تواند از این راهکار مفید بهره‌مند شود و به‌ عنوان کاندید مناسبی برای استفاده از تیپ پلاستی شناخته خواهد شد.

کاندید استفاده از تیپ پلاستی

در هر صورت طبق توصیه دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی افرادی که دارای ویژگی‌های زیر هستند، به ‌عنوان کاندیدای مناسب برای استفاده از تیپ پلاستی شناخته می‌شوند.

 • شخصی که دارای نوک بینی خوکی به سمت بالا است.
 • شخصی که نوک بینی او در مقایسه با دیگر اجزای صورت سنگین‌تر است.
 • شخصی که دارای نوک بینی گوشتی، پهن و یا دو تکه است.
 • شخصی که نوک بینی بسیار کوتاهی دارد.
 • شخصی که نوک بینی او چرخیده به سمت داخل یا افتاده می‌باشد.
 • شخصی که نوک بینی بسیار تیزی دارد.
 • شخصی که سوراخ‌های بینی او از جلو دیده خواهد شد.

مدت‌ زمان انجام تیپ پلاستی

مدت‌ زمان انجام تیپ پلاستی
مدت‌ زمان انجام تیپ پلاستی

در مطالب قبلی گفتیم که انجام تیپ پلاستی به دو صورت بسته و یا باز انجام می‌گیرد. حال با توجه به این دسته‌بندی می‌توان در راستای مدت ‌زمان انجام این راهکار مفید نظر داد، اما طبق بررسی‌های انجام‌ شده توسط بهترین دکتر تیپ پلاستی زمانی بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه برای انجام این عملکرد مورد نیاز می‌باشد.

البته همچنان همچنان براساس تغییراتی که قرار است بر روی بینی بیمار حاصل گردد، امکان دارد شرایط و مدت ‌زمان متفاوت‌تری برای افراد در نظر گرفته شود.

طبق گفته دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی برای‌ اینکه بیمار در حین عمل هیچ‌گونه دردی را احساس نکند، از بی‌حسی‌های موضعی و همین‌طور آرام‌بخش برای بیمار استفاده خواهد شد. البته طبق مشاوره‌های برنامه ‌ریزی ‌شده‌ای که با این پزشک در راستای تیپ پلاستی خواهید داشت.

تجزیه‌ و تحلیل اصلی بر روی نوع جراحی و روش مدنظر آن انجام خواهد گرفت تا به‌ خوبی بتوانید نتایج دلخواه خود را از انجام تیپ پلاستی بینی دریافت کنید.

ویژگی‌ها و مزایای تیپ پلاستی چیست؟

ویژگی‌ها و مزایای تیپ پلاستی چیست؟
ویژگی‌ها و مزایای تیپ پلاستی چیست؟

چیزی کاملاً مشخص است این است که بهترین دکتر تیپ پلاستی در تلاش است تا بتواند تغییراتی در راستای افتادگی نوک بینی انجام بدهد و بتواند از این طریق زیبائی بینی و صورت افراد را دوچندان کند.

پس به مهم‌ترین عملکرد اصلی تیپ پلاستی بالا رفتن بینی می‌باشد. اما انجام این راهکار ویژگی‌های بسیار زیادی نیز خواهد داشت و باعث می‌شود که افراد از این راهکار استفاده داشته باشند

و طی تخصص‌های دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی از مزایای آن بهره‌مند شوند. حال در ادامه به برخی از ویژگی‌ها و مزایای آن اشاره خواهیم داشت.

کاهش دوران نقاهت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تیپ پلاستی این است که پزشک درصدد است تا مشکلات به ‌وجود آمده در بخش فوقانی بینی را برطرف کند.

این مسئله باعث می‌شود تا جراحی‌های تیپ پلاستی اغلب به‌ صورت بسته انجام بگیرد و دوران نقاهت بسیار اندکی برای بیمار در نظر خواهد داشت.

این مسئله به ‌عنوان یکی از ویژگی‌های اصلی استفاده از این عملکرد شناخته می‌شود. همین‌طور استفاده از تیپ پلاستی می‌تواند در کاهش ارتفاع بین فک بالا و پایین اثربخش باشد و نتایج مفیدی را به دنبال داشته باشد.

عدم برش برروی بینی

با توجه به این‌ که این روش محدودیت‌های بیشتری به نسبت جراحی خواهد داشت، به‌ همین دلیل برش‌هایی که برای انجام این جراحی در نظر گرفته می‌شود، بسیار کم می‌باشد و این مسئله باعث می‌شود سرعت بالایی برای بهبود بخیه‌ها انجام بگیرد و هیچ‌گونه جای بخیه بر روی بینی مشاهده نشود.

این ‌دست از مسائل به‌عنوان مزیت اصلی تیپ پلاستی شناخته می‌شود و در کنار این موضوع خون‌ریزی‌های بسیار کمتری برای افراد در نظر گرفته می‌شود.

این مسئله باعث می‌شود افرادی که ترس بسیار از انجام عمل بینی دارند، مشتاق استفاده از این راهکار برای بهبود ظواهر بینی خود باشند.

تغییرات خاص  بینی

اغلب افراد قصد انجام جراحی کامل ندارند، زیرا از بخش عمده‌ای از بینی خود راضی هستند اما فقط از نواحی متعددی از بینی خود رضایت ندارند.

به ‌همین دلیل تیپ پلاستی می‌تواند با مزایای منحصر به ‌فردی که دارد و ظاهری زیبا را برای افراد به وجود بیاورد و تغییرات خاصی در بینی آن‌ها ایجاد کند.

یکی از مزایای اصلی آن این است که ظرافت نوک بینی افراد بسیار بیشتر خواهد شد و فرم مناسب‌تری برای صورت آن‌ها خواهد داشت.

در کل اغلب افرادی که دارای نوک بینی پهن هستند و با کاهش فاصله بین بینی تا لب بالا بالایی مواجه شده‌اند، می‌توانند از تیپ پلاستی به ‌عنوان یک روش ایده‌آل استفاده داشته باشند.

البته نقش یک پزشک حاذق در این زمینه بسیار زیاد است و می‌تواند تاثیر بسیاری در نتیجه حاصل ‌شده داشته باشد.

عدم استفاده از تامپون

روند انجام عمل این نوع عمل توسط بهترین دکتر تیپ پلاستی به گونه‌ای است که برای این‌که فیلدهای بیرونی بینی دچار ورم نشوند بینی گچ گرفته خواهد شد. سپس بخیه‌های برروی بینی بعد از گذشت یک هفته کشیده خواهد شد و گچ نیز از روی بینی برداشته خواهد شد.

مسئله مهم در راستای عدم استفاده از مش یا تامپون در داخل بینی می‌باشد. زیرا عمل جراحی رینو پلاستی حتما نیازمند تامپون در داخل بینی می‌باشد.

حال با توجه به این‌که تیپ پلاستی هیچ‌گونه برشی بر روی بینیم بینی به وجود نیاورده است، نیازی به استفاده از تامپون نیست و احتمال چسبندگی در این مواقع به وجود نخواهد آمد.

رفع ناهمواری‌های پره بینی

یکی از فواید مهم دیگر استفاده از تیپ پلاستی برطرف نمودن ناهمواری‌هایی است که در لبه پره‌های بینی به‌ وجود آمده است و باعث کجی و کشیدگی بیش ‌از اندازه بینی شده ‌است. در کل می‌توان گفت که استفاده از این روش مزایا و ویژگی‌های بسیار زیادی را در بر خواهد داست داشت.

البته بیمار در صورتی می‌تواند از این مزایا بهره‌مند گردد که انجام این عمل را به بهترین دکتر تیپ پلاستی یعنی و دکتر خدیجه جمشیدی بسپارد.

در غیر این صورت اگر انجام تیپ پلاستی توسط فرد بی‌مهارت انجام بگیرد، قطعا از نتیجه آن راضی نخواهید بود و سپس لازم است مجدداً به دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی برای انجام این روش کاربردی مراجعه داشته باشید.

تفاوت رینو پلاستی و تیپ پلاستی چیست؟

تفاوت رینو پلاستی و تیپ پلاستی چیست؟
تفاوت رینو پلاستی و تیپ پلاستی چیست؟

با ارائه تمامی مطالب گفته‌شده همچنان ممکن است تعداد بسیار زیادی از افراد در هنگام مراجعه به بهترین دکتر طیب پلاستیک این راهکار مفید را با روش جراحی رینو پلاستیک اشتباه بگیرند و همین دلیل لازم است تفاوت‌های این ۲ جراحی را برای شما بازگو کنیم

تی پلاستیکی فقط براساس بی‌حسی انجام می‌گیرد درصورتی‌که رینو پلاسی با بیهوشی کامل انجام خواهد شد

ابعاد برداشت قوز بینی در این ۲ روش متفاوت هست و رینو پلاستیک با هدف قوز بینی انجام می‌گیرد اما تیپ پلاسی با هدف اصلاح نوک بینی انجام خواهد شد

هزینه‌های مربوط به رینو پلاسی به نسبت تیپ پلاسی بسیار بیشتر است دلیل اصلی آن در راستای هزینه‌های بیهوشی کامل در رینو پلاستیک است

با این ۳ نکته مهم که به‌عنوان تفاوت‌های اصلی تیپ پلاسی و رینو پلاستیک شناخته می‌شود می‌توانید این ۲ راهکار را با یکدیگر تفکیک کنید و بدانید هر کدام از آن‌ها فرایند مخصوص به خود را سپری خواهد کرد

اما درصورتی‌که همچنان نمی‌دانید فرد مناسبی برای انجام تیپ پلاسی هستید می‌توانید با مراجعه به مطب دکتر خدیجه جمشیدی به‌عنوان بهترین دکتر طیب پلاسی و معاینات انجام‌شده توسط توسط ایشان به درک درستی از این‌موضوع برسید

اقدامات لازم قبل‌ از انجام تیپ پلاستی چیست؟

اقدامات لازم قبل‌ از انجام تیپ پلاستی چیست؟
اقدامات لازم قبل‌ از انجام تیپ پلاستی چیست؟

قبل از این که بیمار آمادگی کافی برای انجام تیپ پلاستی را داشته باشد، حتما نیاز است انتظارات خود را با پزشک در میان بگذارد و نظرات و پیشنهادات پزشک را جدی بگیرد.

به این نکته توجه کنید که استفاده از تیپ پلاستی نمی‌تواند تمامی اجزای بینی را دچار تغییرات کند، بلکه هدف اصلی آن نوک بینی و پره‌های کناری بینی است.

حال در صورتی‌ که کاندید مناسبی برای انجام این جراحی هستید، باید آمادگی‌های لازم را قبل ‌از تیپ پلاستی داشته باشید که مهم‌ترین آن‌ها را در موارد زیر برای شما خواهیم گفت.

 • انجام یک تست آزمایشگاهی به تشخیص پزشک صورت می‌گیرد.
 • بنابر دستور پزشک داروهای مصرفی خاص شما قطع خواهد شد.
 • به مدت یک ماه قبل و بعد از تیپ پلاستی سیگار کشیدن ممنوع است.
 • مکمل‌های گیاهی و داروهای ضد التهاب در این دوره ممنوع می‌باشد.
 • عدم استفاده از قرص‌هایی همچون آسپرین که باعث افزایش خون می‌گردد، ضروری است.

انجام جراحی تیپ پلاستی در مراکز تخصصی همچون بیمارستان یا کلینیک انجام خواهد گرفت. درست است که بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار نمی‌گیرد،

اما بعد از پروسه درمان نیاز به یک همراه دارد تا او را به خانه همراهی کند و بعد از ترخیص از او مراقبت کند. پس نکته را از یاد نبرید که با مراجعه به بهترین دکتر تیپ پلاستی می‌توانید از مزایا و ویژگی‌های راهکار مفید بهره‌مند شوید.

بهبودی بعد از تیپ پلاستی

بهبودی بعد از تیپ پلاستی
بهبودی بعد از تیپ پلاستی

این‌که بیمار بعد از انجام این روش کاربردی اندکی احساس درد خفیف داشته باشد، طبیعی است اما با مسکن‌های تجویز شده توسط دکتر خدیجه جمشیدی می‌توانید در کنترل این دردها موفق باشید.

البته چیزی که کاملاً مشهود است این است که انجام این روش به نسبت رینو پلاستی دوران نقاهت بسیار کمتری را خواهد داشت و بیمار با گذشت یک دوره کوتاه‌ مدت می‌تواند به بهبودی برسد. باید حدوداً ۱ هفته به گچ بینی بر روی صورت بیمار باشد.

در این مدت‌ زمان شنا کردن و دویدن دو امر خطرناک برای بیمار است. با توجه به این ‌که بینی از استخوان‌های ظریف تشکیل ‌شده است و ساختار پیچیده‌ای دارد، به دلیل این‌ که تغییرات نامحسوسی بر روی نوک بینی به واسطه عمل تیپ پلاستی انجام‌ گرفته است، ممکن است نواحی دیگر صورت نیز تحت تاثیر قرار بگیرد.

پس در این زمینه مهارت‌های پزشک به شما کمک می‌کند تا هیچ کدام یک از نواحی به‌ صورت شما به‌ غیر از بینی دچار اختلال دچار مشکل نشود و قطعا می‌توانید با عملکردهای صحیح دکتر خدیجه جمشیدی از نتیجه تیپ پلاستی بهترین رضایت را داشته باشید.

جهت اطلاعات بیشتر، دوران نقاهت تیپ پلاستی را مطالعه کنید.

چگونه می‌توان بهترین دکتر تیپ پلاستی را شناخت؟

چگونه می‌توان بهترین دکتر تیپ پلاستی را شناخت؟
چگونه می‌توان بهترین دکتر تیپ پلاستی را شناخت؟

با ذکر تمامی نکات گفته‌ شده در راستای تیپ پلاستی مهم‌ترین دغدغه ذهنی اغلب افراد در راستای انتخاب بهترین دکتر تیپ پلاستی می‌باشد.

با توجه به این‌ که انجام این عمل به‌ عنوان عمل زیبایی به حساب می‌آید، قطعا فرد باید مهارت کافی در این زمینه داشته باشد و با تجارب کافی خود بتواند در راستای زیبایی صورت افراد اقدامات مفیدی انجام بدهد.

قطعا شخصی می‌تواند به بهترین نحو ممکن تیپ پلاستی انجام دهد که در این خصوص تحصیل‌ کرده باشد و تعداد بی‌شماری تیپ پلاستی با موفقیت به سرانجام رسانده باشد.

برای این‌که اطلاعات گسترده‌ای در زمینه مشخصات و ویژگی‌های بهترین دکتر تیپ پلاستی داشته باشید باید به برخی از مهارت‌های جراح اشاره داشته باشیم.

میزان تخصص

هر چه که میزان دانش تئوری پزشک در راستای عمل زیبایی بینی بیشتر باشد، قطعا می‌تواند به شما کمک بیشتری در راستای انجام این عمل کند.

یک پزشک حاذق اطلاعات دقیقی در رابطه با زیباشناسی ساختار صورت دارد و براساس اجزای دیگر صورت شما تشخیص می‌دهد که چه اندازه و ابعادی از بینی برای شما می‌تواند زیبایی بسیاری به‌ همراه داشته باشد.

در نهایت با مراجعه‌ی شما به مطب دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی درابتدای امر مشاوره‌هایی در راستای خواسته‌ها و نیاز شما انجام خواهد گرفت و براساس دانش تئوری پزشک در راستای عمل زیبایی بینی بهترین عملکرد برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

تجربه پزشک

مهم‌ترین نکته دیگری که باعث می‌شود به شناخت بهترین دکتر تیپ پلاستی برسید، میزان تجربه جراحی‌های متعدد او می‌باشد.

هر چه که پزشک در این زمینه تعداد تجربه جراحی بیش تعداد جراحی بیشتری داشته باشد، قطعا تجربه کافی کسب کرده ‌است و با اصول و فرم بینی آشنا شده ‌است. در نهایت می‌تواند نتیجه انجام تیپ پلاستی به بهترین نحو ممکن بر اثر ساختار صورت فرد با نتایج خوبی روبرو کند.

توانایی برقراری ارتباط

درست است که داشتن دانش تئوری پزشکی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های او به حساب می‌آید، اما جراحی که بتواند ارتباط خوبی با بیمار برقرار کند و نیاز و خواسته او را تشخیص بدهد، قطعا می‌تواند نتیجه بهتری از انجام تیپ پلاستی را برای او به سرانجام برساند.

زیرا این پزشک با برقراری ارتباط خوب با بیمار قادر است استرس و نگرانی او را در برای انجام این عمل کاهش دهد و به بهترین نحو ممکن راهنمای او باشد.

دکتر خدیجه جمشیدی بهترین دکتر تیپ پلاستی

دکتر خدیجه جمشیدی بهترین دکتر تیپ پلاستی
دکتر خدیجه جمشیدی بهترین دکتر تیپ پلاستی

با شناخت مباحث ذکر شده می‌توان گفت که دکتر خدیجه جمشیدی در راستای انجام تیپ پلاستی قادر است بر اساس خصوصیات صورت بیمار و موارد دیگری همچون جنسیت بیمار، خواسته‌های بیمار، مشکلات بینی، ن فرم مطلوب بینی و دیگر موارد تشخیص درستی برای افراد بدهد و به بهترین نحو ممکن در راستای بهبود ظاهر بینی فرد مؤثر واقع شود.

در نهایت اگر جراح در راستای فعالیت در راستای وظایف خود دقت کافی داشته باشد، به این نتیجه می‌رسد که بینی تمامی افراد با یک خصوصیت نیست.

بلکه زوایای صورت فرد، استخوانی بودن صورت فرد، جنسیت بیمار، گوشتی بودن بینی، و دیگر موارد می‌تواند باعث فرم دهی بینی فرد شود و طبق این دسته از مسائل و مواردی همچون استخوانی و یا گوشتی بودن بیمار بهترین شیوه‌ی جراحی را برای او انتخاب خواهد کرد.

با ذکر این مطالب دکتر خدیجه جمشیدی با سوابق بسیار زیادی که در حیطه جراحی زیبایی بینی دارد، به بهترین نحو ممکن می‌تواند به شما را به خواسته‌هایتان برای داشتن بینی زیباتر برساند.

این پزشک حاذق با سوابق کاری پربار و انجام جراحی‌های موفقیت‌آمیز بر روی انواع بینی‌های مختلفی همچون گوشتی، استخوان، بینی کج، بینی شکسته و دیگر موارد توانسته ‌است نام خود را به‌ عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی به ثبت برساند.

اگر شما نیز نیازمند مشاهده نمونه کارهای دکتر خدیجه جمشیدی هستید، می‌توانید از سایت ایشان نمونه جراحی‌های انجام‌ شده و میزان رضایت مخاطبان و بیماران ایشان را بسنجید.

مراقبت‌های بعد از تیپ پلاستی چیست؟

مراقبت‌های بعد از تیپ پلاستی چیست؟
مراقبت‌های بعد از تیپ پلاستی چیست؟

درست است که برای انجام تیپ پلاستی بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار نمی‌گیرد، اما برخی از مراقبت‌ها بعد از انجام تیپ پلاستی ضروری است تا بیمار بتواند نتیجه بهتری از این روش دریافت کند. حال طبق توصیه‌های دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین دکتری تیپ پلاستی مراقبت‌های بعد از آن به شرح زیر می‌باشد.

 • عدم انجام ورزش‌های سنگین
 • عدم استفاده از سیگار و مشروب در یک دوره خاص
 • عدم فین کردن بعد از تیپ پلاستی به دلیل خون‌ریزی
 • عدم عکسی یا سرفه‌های محکم و شدید
 • دست‌کاری نکردن محل بخیه و زخم
 • احتیاط در راستای مسواک زدن
 • عدم فشار به بخیه‌ها و نوک بینی
 • عدم استفاده از عینک طبی و آفتابی
 • به تعویق انداختن چندهفته‌ای رفتن به استخر
 • داشتن رژیم غذایی مغذی و مایعات برای بهبودی بیشتر
 • در تماس نبودند با نور مستقیم خورشید
 • استفاده از کرم‌های ضدآفتاب

تمامی موارد گفته ‌شده است به افراد کمک می‌کند تا در دوران نقاهت تیپ پلاستی هیچ‌گونه مشکلی نداشته باشند و در نهایت از نتیجه‌ی بینی و زیبایی حاصل‌شده در صورت خود رضایت کافی داشته باشند.

نکات مهم در رابطه با عمل تیپ پلاستی چیست؟

نکات مهم در رابطه با عمل تیپ پلاستی چیست؟
نکات مهم در رابطه با عمل تیپ پلاستی چیست؟

یک نکته مهم در رابطه با انجام عمل تیپ پلاستی این است که استخوان بینی جمع نخواهد شد. در همین راستا است که پزشکان استفاده از این روش را برای افرادی که دارای بینی‌های کج و استخوان برآمده با قوز بسیار زیاد هستند، پیشنهاد نمی‌کنند. این تغییرات حتما باید به واسطه رینو پلاستی صورت بگیرد.

طبق گفته‌های دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی از هر ۲۰ نفری که برای انجام تیپ پلاستی مراجعه می‌کنند، فقط ۲ نفر آن‌ها شرایط لازم برای استفاده از این روش‌ها خواهند داشت.

پس حتما به این نکته دقت داشته باشید که ممکن است برخی از افراد سودجو برای اخذ هزینه‌ای بیشتر از شما استفاده از این راهکار را به شما پیشنهاد دهند.

در صورتی‌ که با مشاوره‌های یک پزشک حاذق می‌توانید نتیجه بهتری از هر کدام یک از روش‌های موجود برای زیبایی بینی برخوردار شوید.

بهترین دکتر تیپ پلاستی با مهارت کافی که در این زمینه دارد فقط رفاه حال بیمار خود را هدف اصلی قرار می‌دهد. پس برای افرادی که قوز بینی بسیار زیادی دارند، استفاده از این فرایند را مناسب نمی‌داند و عمل رینو پلاستی را به آن‌ها پیشنهاد خواهد داد.

البته اغلب افرادی که توانایی بیهوش شدن ندارند و به دلیل بیماری‌های مختلف شرایط بیهوشی برای آن‌ها فراهم نیز می‌توانند به تشخیص پزشک خود از این روش کاربردی استفاده داشته باشند و از نتایج دل‌نشین آن لذت ببرند.

هزینه تیپ پلاستی بینی

هزینه تیپ پلاستی بینی
هزینه تیپ پلاستی بینی

یک چالش مهم در هنگام مراجعه به پزشک برای انجام تیپ پلاستی برای افراد هزینه‌های مربوط به آن می‌باشد. با توجه به که این روش به ‌عنوان تغییرات اصلی بر روی فرم بینی شناخته نمی‌شود و فقط هدف اصلی آن نوک بینی می‌باشد، به نسبت عمل‌های اصلی بینی هزینه‌های معقول‌تری برای آن در نظر گرفته می‌شود.

اما قطع به‌ یقین نمی‌توان در رابطه با یک هزینه قطعی صحبت کرد. زیرا در هنگام مراجعه به دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی با بررسی وضعیت شما و مشاوره‌های متعدد می‌توانید براساس شرایط خاص خود از هزینه این عمل اطلاعات کسب کنید.

چیزی که کاملاً مشهود است این است که برای زیبایی بیشتر باید هزینه‌هایی پرداخت کرد. زیرا بینی به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین عضو صورت شناخته می‌شود که اگر از فرم خوبی برخوردار باشد، قطعا زیبایی افراد را چندین برابر خواهد کرد.

برای شناخت هزینه‌ای تیپ پلاستی بینی باید موارد مهمی همچون میزان تخصص پزشک، منطقه‌ای جغرافیایی مطب پزشک، امکانات و تجهیزات مطب پزشک و دیگر موارد را در کنار یکدیگر بگذارید و با شناخت این دسته از پارامترها بتوانید به تشخیص دقیقی از هزینه تیپ پلاستی برسانید.

با توجه به این‌ که داشتن نوک بینی تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره افراد خواهد گذاشت، پرداخت این هزینه‌ها می‌تواند برای شما مثمرثمر واقع شود.

البته در صورتی‌ که از خدمات ارزنده بهترین دکتر تیپ پلاستی استفاده کرده باشید، نتایج رضایت‌بخشی از آن دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول درباره تیپ پلاستی بینی چیست؟

سوالات متداول درباره تیپ پلاستی بینی چیست؟
سوالات متداول درباره تیپ پلاستی بینی چیست؟

با تمامی نکاتی که در رابطه با این راهکار مفید در اختیار شما قرار دادیم، ممکن است همچنان برخی از ابهامات ذهنی افراد برطرف نشده باشد. در ادامه به برخی از این سوالات پاسخ می‌دهیم.

حداقل سن تیپ پلاستی چقدر است؟

برای انجام هر گونه عمل زیبایی فرد باید بالای ۱۸ سال داشته باشد.

چگونه دریابیم نیاز به تیپ پلاستی داریم؟

برای ‌اینکه تشخیص دهید به فرد مناسبی برای انجام تیپ پلاستی می‌باشید، باید به نزد دکتر خدیجه جمشیدی به‌ عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی مراجعه کنید تا براساس شاخصه‌های اصلی تشخیص داده شود که شما نیاز به انجام این عملکرد خواهید داشت.

تیپ پلاستی چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت؟

تیپ پلاستی می‌تواند نواقص به ‌وجود آمده در راستای افتادگی نوک بینی را برطرف کند و همین‌طور سوراخ‌های بزرگ بینی را کوچک‌تر کند. به همین دلیل افراد در راستای تنفس بهبودی بیشتری خواهند داشت و برجستگی‌های جزئی که بر روی غضروف بینی وجود دارد، برطرف خواهد شد.

نتایج تیپ پلاستی چگونه مشاهده می‌شود؟

برا این‌که بهترین نتیجه تیپ پلاستی دریافت کنید، باید حدوداً ۶ هفته صبر کنید.اما قطعا به‌ مرور زمان نتیجه‌ای حاصل ‌شده برای تیپ پلاستی بیشتر مشاهده خواهد شد.

حرف آخر

حرف آخر
حرف آخر

شناخت بهترین دکتر تیپ پلاستی و خصوصیات او به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید نتایج رضایت‌ بخشی از انجام این راهکار مفید بگیرید.

زیرا قطع به ‌یقین فردی می‌تواند نتایج رضایت‌بخشی را برای شما در برداشته باشد که در این خصوص مهارت کافی دارد و تجربه‌ بیش‌ از اندازه‌ی او به دلیل انجام مکرر این روش بر روی افراد دیگر می‌باشد.

با گفته‌های ذکرشده اصلاح فرم بینی از طریق تیپ پلاستی به‌ عنوان یکی از ضرورات اصلی برای برخی از افراد شمرده می‌شود و نه‌ تنها بر روی زیبایی افراد تاثیر گذار می‌باشد،

بلکه می‌تواند تنفس راحت‌تری را برای افراد به ارمغان بیاورد. پس می‌توان گفت که در بسیاری از مواقع تیپ پلاستی با هدف سلامتی افراد انجام می‌گیرد.

برای این‌که از این روش بهره‌مند شوید می‌توانید با مراجعه به دکتر خدیجه جمشیدی به ‌عنوان بهترین دکتر تیپ پلاستی نمونه کارهای پزشک این پزشک حاذق را ببینید و با اطمینان خاطر از ویژگی‌ها و مزایای این راهکار مفید استفاده داشته باشید.

در هر صورت این پزشک با سابقه پانزده‌ ساله در زمینه جراحی‌های زیبایی بینی می‌تواند برای رسیدن شما به اهدافتان و داشتن صورتی جذاب‌تر به شما کمک کند. امیدواریم که استفاده از این مطلب درک شما را در راسته خصوصیات بهترین دکتر تیپ پلاستی افزایش داده باشد.

https://bit.ly/3xQbufi

https://cutt.ly/dKSSB6C

1 دیدگاه

 • Thanks for your blog, nice to read. Do not stop.

  پاسخ
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با مطب

  ۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

  ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

  واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

  روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

  میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

  Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.