هزینه عمل بینی در بیرجند

هزینه عمل بینی در بیرجند

در این مقاله، به بررسی هزینه عمل بینی در بیرجند می پردازیم.

ما به همراه خانم دکتر خدیجه جمشیدی که یکی از بهترین متخصصین در زمینه جراحی بینی می‌باشد، می خواهیم اطلاعات کامل و جامعی را ارائه دهیم تا شما عزیزان در مورد هزینه عمل بینی در مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند، اطلاعات کاملی داشته باشید.

برای شما عزیزانی که در شهر بیرجند ساکن هستید و به دنبال جراحی بینی برای خود و یا نزدیکان خود هستید، قطعا یکی از مهم ترین سوالاتی که در این زمینه برایتان به وجود خواهد آمد، این است که در کجا و توسط چه کسی جراحی بینی را به منظور زیبایی ظاهری و یا درمان بیماری های تنفسی و … انجام دهید؟ این جراحی چه هزینه هایی دارد؟

در مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند، می خواهیم دقیقا در مورد هزینه متداول برای انجام یک جراحی بینی اصولی و مناسب صحبت نماییم و سپس به عوامل موثر در میزان این هزینه صحبت خواهیم نمود.

پیشنهاد می کنم از پست راینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی دیدن کنید.

فهرست مطالب

اینفوگرافیک هزینه عمل بینی در بیرجند

اینفوگرافیک هزینه عمل بینی در بیرجند
اینفوگرافیک هزینه عمل بینی در بیرجند

در این راستا، مشورت با خانم دکتر جمشیدی، بسیار کمک کننده است. خانم دکتر جمشیدی، از معتبرتربن متخصصین در این حوزه به شمار می آیند. در ادامه مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند، همراه ما باشید.

پیشنهاد می کنیم از پست هزینه رینوپلاستی بینی گوشتی دیدن کنید.

فهرست مطالب:

هزینه عمل بینی چقدر است؟

چه عواملی در هزینه عمل بینی اهمیت دارد؟

عمل بینی چیست؟

انواع عمل بینی را نام ببرید.

چرا باید تهران را برای انجام عمل بینی انتخاب کنیم؟

نکاتی که باید قبل و بعد از انجام عمل به آن توجه کنیم.

نتیجه گیری

 

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل بینی چقدر است؟
هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینه عمل جراحی بینی ممکن است با توجه به دستمزد پزشک جراح و همچنین نوع و روش عمل جراحی بینی و همچنین شهر و امکانات محلی که در آن مکان این عمل جراحی به انجام می‌رسد، متفاوت باشد.

اما به صورت کلی می توان گفت که این هزینه ها باید به نحوی مشخص شود تا همه افراد در سرتاسر کشور بتوانند با یک هزینه معقول این عمل را به بهترین وجه و با بهترین امکانات به انجام برسانند.

البته در جراحی بینی، هزینه های معاینه و کلینیک نیز باید بر مجموع هزینه های جراحی اضافه گردد تا بتوانیم درک و دیدگاه درستی نسبت به هزینه عمل بینی در مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند داشته باشیم.

شهر و محلی که در آن برای عمل بینی اقدام می‌کنیم، بسیار پر اهمیت است

همان طور که در بخش مقدماتی مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند بیان نمودیم، شهر و محلی که در آن برای عمل بینی اقدام می‌کنیم، بسیار پر اهمیت است و از این لحاظ قطعا پزشک های پایتخت، بهترین پزشکان با بهترین امکانات ممکن هستند و ما هم به شما پیشنهاد می کنیم تا به شهر تهران آمده و تحت نظر پزشکان مجرب این شهر بزرگ همانند دکتر خدیجه جمشیدی، به عمل کردن این عضو بسیار موثر و حساس در مرکزیت صورت و ظاهر خود بپردازید.

دکتر خدیجه جمشیدی هزینه های خود را کنترل نموده تا فشار کمتری به بیماران متحمل شود و در کل هزینه های درمانی عمل بینی اعم از جراحی بینی و هزینه های کلینیک، حدود بیست میلیون تومان خواهد شد که هزینه ای معقول و متوسط در زمینه عمل بینی می‌باشد و باید این نکته را نیز بگوییم که احتمالا این هزینه ها در بیرجند نیز کمتر از این مقدار نخواهد بود. شما عزیزان می توانید متوسط مجموع هزینه های عمل بینی در تهران و تحت نظر دکتر خدیجه جمشیدی را بیست میلیون تومان در نظر بگیرید.همچنین شما با کلیک بر جراحی بینی با 10 میلیون اطلاعات جامعی در اینباره کسب می نمایید.

عمل بینی چیست؟

عمل بینی چیست؟
عمل بینی چیست؟

رینوپلاستی عملی است که شکل بینی را تغییر می دهد و یکی از متداول ترین اعمال جراحی در جراحی پلاستیک است. رینوپلاستی می تواند اندازه بینی را کاهش یا افزایش دهد، شکل نوک یا پشت را تغییر دهد، سوراخ های بینی را باریک کند یا زاویه بین بینی و لب بالایی را تغییر دهد.

همچنین مشکلات مادرزادی، تروما و برخی مشکلات تنفسی را اصلاح می کند. اگر به جراحی بینی فکر می کنید، اطلاعات اولیه در مورد جراحی، زمان تجویز، نحوه انجام آن و نتایجی که باید انتظار داشته باشید را خواهید آموخت.

با این حال، پاسخ به تمام سوالات شما غیرممکن است، زیرا آن ها تا حد زیادی به عوامل شخصی و ترجیحات جراح پلاستیک بستگی دارند. اگر دچار ابهام هستید، با خانم دکتر جمشیدی تماس مشورت نمایید.

کاندیدای ایده آل برای انجام جراحی بینی چه کسی است؟

کاندیدای ایده آل برای انجام جراحی بینی چه کسی است؟
کاندیدای ایده آل برای انجام جراحی بینی چه کسی است؟

کاندیدای ایده آل برای انجام جراحی بینی افرادی هستند که به دنبال بهبود و نه کمال مطلق در ظاهر خود هستند. اگر از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستید، از ثبات روانی برخوردار هستید و در انتظارات خود واقع بین هستید، کاندیدای خوبی خواهید بود.

رینوپلاستی ظاهر و اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد، اما شما را شبیه دیگران نمی کند یا به گونه ای متفاوت با شما رفتار می شود. پس قبل از تصمیم گیری در مورد انجام جراحی بینی، به آنچه می خواهید برسید، فکر کنید و آن را با جراح پلاستیک خود در میان بگذارید.

سن را نیز باید در عمل بینی در نظر گرفت. اکثر جراحان پلاستیک ترجیح می‌دهند تا زمانی که “بلوغ” انجام نشده است، یعنی توصیه می شود حداقل تا سن 14 یا 15 سالگی برای دختران و کمی بیشتر برای پسران، جراحی بینی را انجام ندهند.

به همین ترتیب، مهم است که سازگاری عاطفی و اجتماعی نوجوانان را در نظر بگیریم و مطمئن شویم که این خود آن ها هستند و نه والدینشان که تصمیم دارند جراحی زیبایی بینی انجام دهند، یعنی فرد به درک و شعور اهمیت این جراحی برسد و تحت تاثیر عواطف و احساسات زودگذر نسبت به ظاهر خود و یا تحت تاثیر نظر دیگران نباشد.

روند عادی عمل جراحی بینی

روند عادی عمل جراحی بینی
روند عادی عمل جراحی بینی

جراحی بینی همیشه در اتاق عمل، داخل کلینیک یا بیمارستان انجام می شود. بیماران به صورت طبیعی و با نظر پزشکان، به طور معمول، شب بعد از جراحی در کلینیک می مانند و روز بعد مرخص می‌شوند. پس همه ‌چیز به روش جراحی و حال شما بستگی دارد تا شما بتوانید سریع تر مرخص شوید یا دیرتر.

بسته به پیچیدگی جراحی و ترجیحات جراح، جراحی بینی را می توان تحت بی حسی موضعی به همراه آرامبخش یا اغلب تحت بیهوشی عمومی انجام داد.

اگر عمل بینی تحت بی حسی موضعی به همراه آرامبخش انجام شود، بیمار احساس آرامش می کند و بینی و اطراف آن نسبت به درد حساس نیستند. با بیهوشی عمومی، بیمار در طول عمل خواب است و اصولا چیز خاصی حس نمی کند که این مدل نیز به نظر پزشکان و بیماران بستگی دارد که کدامین روش را بهتر و به صلاح تر ببینند تا آن را به انجام برسانند‌.

جراحی بینی معمولا بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد

جراحی بینی معمولا بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد، اگر چه در موارد پیچیده ممکن است بیشتر نیز طول بکشد. در حین جراحی، پوست بینی از تکیه گاه آن جدا می شود که از استخوان و غضروف تشکیل شده است که به شکل دلخواه تراشیده می شود.

در نهایت پوست روی این ساپورت جدید دوباره بر شاکله بینی وصل می شود. بسیاری از جراحان پلاستیک، این عمل را از داخل بینی انجام می دهند و برش های کوچکی در داخل سوراخ های بینی ایجاد می کنند. برخی دیگر ترجیح می دهند که جراحی بینی باز انجام دهند، به خصوص برای موارد پیچیده تر که در آن یک برش کوچک در کلوملا ایجاد می شود.

هنگامی که جراحی بینی کامل شد، روی موضع عمل کرده بینی، گچ یا مواد دیگری قرار داده می شود که به حفظ شکل جدید بینی کمک می کند. همچنین برای جلوگیری از خونریزی و تثبیت تیغه بینی در هر دو سوراخ بینی، پلاک های بینی قرار داده می شود که البته این پلاک ها دائمی نبوده و خیلی زود توسط پزشکان متخصص از بینی خارج خواهند شد. توجه داشته باشید که تمام این کارها برای حفظ ساختار بینی به انجام خواهد رسید.

با ما در ادامه هزینه عمل بینی در بیرجند همراه باشید.

بازگشت به حالت عادی بعد از عمل بینی

بازگشت به حالت عادی بعد از عمل بینی
بازگشت به حالت عادی بعد از عمل بینی

برش هایی در داخل یا در پایه بینی ایجاد می شود. بعد از جراحی و مهمتر از همه در 24 ساعت اول ممکن است احساس تورم صورت، ناراحتی بینی و سردرد داشته باشید که با مصرف دارو برطرف می شود.

همچنین شما باید در روز اول با سر بالا دراز بکشید (به جز رفتن به دستشویی). پس از 2 تا 3 روز متوجه خواهید شد که تورم و کبودی اطراف چشم به اوج خود می رسد. استفاده از کمپرس سرد باعث کاهش تورم می شود و با این کار احساس بهتری خواهید داشت. در هر صورت، احساس بهتری نسبت به ظاهرتان خواهید داشت.

بیشتر کبودی‌ها و تورم‌ها در عرض 2 هفته ناپدید می‌شوند (کمترین تورم که بیشتر توسط جراح شما قابل مشاهده است، ممکن است چند ماه طول بکشد). این نکته نیز بسیار مهم است که در چند روز اول، خونریزی خفیف بینی طبیعی است. تا یک هفته یا بیشتر نباید فین کنید البته تا زمانی که بافت ها بهبود پیدا کنند.

اگر تامپون بینی دارید، این پلاک ها توسط پزشکان ظرف 1-2 روز برداشته می شود و پس از آن احساس بسیار بهتری خواهید داشت. بعد از یک هفته یا حداکثر دو هفته، گچ به همراه بخیه های پوستی، برداشته خواهند شد و فرد احساس راحتی بسیار بیشتری خواهد کرد و مشکلات بعد از عمل از این پس کمتر از پیش خواهد شد.

اکثر بیمارانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار می‌گیرند، در عرض 2 الی یک هفته به حال مساعدی دست پیدا می کنند

اکثر بیمارانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار می‌گیرند، در عرض 2 الی یک هفته به حال مساعدی دست پیدا می کنند و می‌توانند در عرض یک هفته یا بیشتر به محل کار یا مدرسه بازگردند. با این حال، برخی از فعالیت ها را نباید تا چند هفته انجام داد.

اگر چه جراح پلاستیک شما دستورالعمل های خاصی را به شما ارائه می دهد، اما برخی از توصیه ها عبارتند از: به مدت 2 تا 3 هفته از انجام فعالیت های شدید (دویدن، شنا، حرکات فشاری و …) خودداری کنید، به مدت 8 هفته از ضربه به بینی و آفتاب گرفتن خودداری کنید، بدن خود را بشویید.

اگر می خواهید آرایش کنید، باید دقت بسیاری در ناحیه صورت و بینی داشته باشید. شما می توانید به محض این که دوست داشتید، از لنزهای خود به جای عینک استفاده کنید، اما اگر از عینک استفاده می کنید، باید اقدامات احتیاط خاصی را انجام دهید.

جراح پلاستیک شما در طول ماه های بعد از جراحی شما را می بیند و معاینه مرتب خواهد نمود تا تکامل را ببیند. اگر بین بازدیدها ناراحتی دارید یا سؤالی در مورد کارهایی که باید انجام دهید یا نباید انجام دهید دارید، در این زمینه و در مقاله جامع هزینه‌ عمل بینی در بیرجند، ما به شما دکتر خدیجه جمشیدی را معرفی می کنیم که یکی از بهترین متخصصین و جراحان بینی در تهران می‌باشد. اعتبار خانم دکتر جمشیدی به حدی است که بیشتر بیماران، از شهرهای مختلف به تهران می آیند تا تحت نظر ایشان قرار بگیرند.

آیا خطراتی وجود دارد؟ آیا تضمینی وجود دارد؟

آیا خطراتی وجود دارد؟ آیا تضمینی وجود دارد؟
آیا خطراتی وجود دارد؟ آیا تضمینی وجود دارد؟

هنگامی که جراحی بینی توسط جراح پلاستیک واجد شرایط انجام می شود، عوارض، نادر و جزئی هستند و مشکلات زیادی رخ نخواهد داد. زیرا پزشک، تخصص و تجربه کافی دارد و با اطمینان دست به انجام روش جراحی اصلاحی زده است.

با این حال، همیشه احتمال عوارضی مانند عفونت، خونریزی بینی یا واکنش به بیهوشی وجود دارد. با رعایت دقیق دستورالعمل های جراح پلاستیک، چه قبل و چه بعد از جراحی، می توان خطرات را به حداقل رساند.

گاهی اوقات، پس از جراحی، ممکن است نقاط قرمز کوچکی روی پوست ظاهر شود که رگ های کوچک شکسته هستند. آن ها معمولاً بسیار کوچک هستند، اما دائمی هستند.

هیچ مشکلی برای زخم وجود ندارد زیرا برش ها در داخل بینی قرار دارند. حتی در جراحی بینی باز نیز جای زخم قابل مشاهده نیست. تقریباً 1 مورد از هر 10 مورد نیاز به جراحی تجدید نظر برای اصلاح عیوب جزئی دارد.

پس به طور کامل این جراحی خطر زیادی ندارد اما به علت حساس بودن بینی در امر ظاهری، باید تحت نظر متخصصان مجرب مانند دکتر جمشیدی به انجام برسد.

در روزهای اول پس از جراحی، زمانی که صورت متورم و کبود شده است، به راحتی می توان فراموش کرد که ظاهر ما بهبود می یابد و بسیاری از بیماران ممکن است کمی احساس افسردگی کنند. این یک احساس عادی است و روز به روز ظاهر بهتر می شود و بیمار شروع به احساس خوشحالی  بیشتری می کند.

در عرض 1 تا 2 هفته، به نظر نمی رسد که شما جراحی کرده اید

در عرض 1 تا 2 هفته، به نظر نمی رسد که شما جراحی کرده اید. بهبود، پیشرونده و تدریجی است؛ اگر چه می توان حداقل تورم را به خصوص در نوک آن برای چند ماه حفظ کرد. نتیجه نهایی تقریباً در 1 سال به دست می آید.

پس به صورت کلی در مبحث هزینه عمل بینی در بیرجند، می توان گفت که رینوپلاستی یک عمل جراحی است که برای اصلاح ناهنجاری های بینی انجام می شود و عموما و اساساً شامل اصلاح ساختار استخوان و غضروف بینی برای دستیابی به شکل جدیدی است که هارمونی صورت را بهبود می بخشد. هنگامی که انحراف تیغه بینی برای بهبود عملکرد تنفسی نیز اصلاح شود، به آن رینوسپتوپلاستی می گویند.

این عمل که معمولاً با بیهوشی عمومی یا در موارد منتخب با بی حسی موضعی و آرامبخش انجام می شود، با نزدیک شدن به بینی از طریق برش های داخلی شروع می شود.

به گونه ای که هیچ جای زخم خارجی قابل مشاهده ای وجود ندارد. جراح، استخوان ها و غضروف بینی را برش داده و شکل می دهد تا به شکل دلخواه برسد. در برخی موارد، برش هایی نیز در پایه سوراخ های بینی ایجاد می شود و برای کمک به شکل دادن یا حمایت از هرم بینی، اغلب از بافت های مختلف بیمار (غضروف، استخوان) یا به ندرت مواد مصنوعی به عنوان پیوند استفاده می شود.

پس از عمل که معمولاً تقریباً یک ساعت طول می کشد، پکینگ بینی گذاشته می شود

پس از عمل که معمولاً تقریباً یک ساعت طول می کشد، پکینگ بینی گذاشته می شود که معمولاً روز بعد برداشته می شود، مگر این که سپتوپلاستی انجام شده باشد که در این صورت دو یا سه روز باقی می ماند. به همین ترتیب، یک آتل گچی روی بینی زده می شود و به مدت یک هفته نگهداری می شود.

مقداری ادم و ورم بعد از عمل و وجود اکیموز (کبودی) شایع است که معمولا پس از یک هفته فروکش می کند و اکثر بیماران در مدت 8 -10 روز می توانند به زندگی عادی خود برگردند.

این نکته را باید در مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند بدانیم که معمولا تا چند ماه و حتی یک سال، نمی توانید در مورد نتیجه جراحی بینی قضاوت کنید. این زمانی است که بافت ها باید تثبیت شوند و حالات فرآیند بلوغ خود را انجام دهند. هدف از جراحی بینی این است که بینی “جدید” جلب توجه نکند و به طور کامل در بافت کلی صورت ادغام شود و مجموعه ای هماهنگ و دلپذیر ایجاد کند، یعنی تشخیص داده نشود که جراحی شده است.

در برخی مواقع به دلیل تغییرات جدی آناتومیکی اولیه، اختلالات ترمیم بافت، ترومای بعد از عمل و غیره، نتیجه کامل حاصل نمی شود. (عدم تقارن، نامنظمی در کانتور بینی و غیره) به همین دلیل ممکن است نیاز به جراحی باشد. پس برای آن که مشکل خاصی رخ ندهد، باید به پزشکان مجرب و با امکانات عالی مراجعه کنید.

اطلاعات موجود در مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند، نمی‌تواند جایگزین اطلاعات ارائه شده توسط جراح پلاستیک شما شود و اصولا نمی‌تواند جایگزین مشاوره متخصص باشد. پس در صورت شک، جراح پلاستیک شما همچون دکتر خدیجه جمشیدی توضیحات مناسب را به شما ارائه خواهد کرد. اگر به فکر انجام یک مداخله جراحی پلاستیک یا زیبایی هستید، به یک متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی همچون دکتر خدیجه جمشیدی در شهر تهران مراجعه کنید.

انواع عمل بینی

انواع عمل بینی
انواع عمل بینی

باید بدانیم که شرایط بیماران متفاوت است و به همین دلیل است که چندین نوع عمل جراحی زیبایی بینی برای اصلاح عیوب یا مشکل های مربوط به بینی وجود دارد . هر جراح باید مطالعه ای را روی بیمار انجام دهد تا نوع مداخله و عملی را که بهترین نتایج را به دست می آورد، برای او به سبک خاص و ویژه تعیین کند.

هدف از جراحی بینی؛ اصلاح تغییر شکل بینی، اندازه و ظاهر بینی بیمار به گونه ای است که با بقیه قسمت های صورت هماهنگ شود. همان طور که در بخش های قبلی مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند بیان نمودیم، رینوپلاستی یک عمل بینی است که از بیرون انجام می شود.

در صورتی که بینی بیمار تغییر شکلی در تیغه بینی ایجاد کند، هدف زیبایی شناختی به یک هدف کاربردی تبدیل می شود که به آن سپتوپلاستی می گویند. در این روش، جنبه خارجی بینی سالم می ماند و کار از داخل سوراخ های بینی انجام می شود.

انواع جراحی بینی

انواع جراحی بینی
انواع جراحی بینی

جراحی بینی بسته به تهاجمی که لازم است به دو صورت انجام می شود. رینوپلاستی بسته یا رینوپلاستی باز

تفاوت بین این دو روش در سبک استفاده شده است. در یک عمل جراحی بینی باز، پزشک برشی را در قاعده بینی ایجاد می کند، به طوری که پوست و ماهیچه بینی بلند می شود تا آن را از فریم و یا شاکله استخوانی و غضروفی جدا کرده و آن را به هر سبک و سیاقی که مد نظر دارد، حالت دهد.

رینوپلاستی بسته:

رینوپلاستی بسته:
رینوپلاستی بسته:

پرکاربردترین و کم تهاجمی ترین عمل جراحی بینی است. در این روش، برای دسترسی به استخوان ها و غضروف بینی، برش های کوچک از سوراخ های بینی دنبال می شود. بعد از عمل، برش ها با بخیه های جاذب بخیه می شوند و هیچ جای زخم قابل مشاهده ای باقی نمی ماند.

رینوپلاستی باز:

رینوپلاستی باز:
رینوپلاستی باز:

این نوع جراحی بینی در پیچیده ترین مواردی که نیاز به اصلاح ساختار استخوان بینی دارد، انجام می شود. جراح برشی را در قسمت قاعده ای ایجاد می کند و استخوان های بینی را در معرض دید قرار می دهد. به لطف این واقعیت که سه یا چهار نقطه کوچک ساخته شده است، جای زخم در قسمت پایه پنهان می شود.

در مواردی ممکن است اتفاق بیفتد که باید سپتوپلاستی انجام شود که معمولاً به آن “تغییر موقعیت تیغه بینی” می گویند. این به دلیل انحراف دیواره غضروف و استخوانی است که سوراخ های بینی را تقسیم می کند. این روش شامل صاف کردن سپتوم از یک برش و جدا کردن آن از مخاط آن است، بنابراین جریان هوا از طریق بینی بهبود می یابد.

همچنین برای درمان انسداد بینی نیز می توان رینوپلاستی انجام داد. به آن جراحی شاخک یا توربینکتومی می گویند. این شاخک ها کشیده و گوشتی هستند و داخل سوراخ های بینی هستند که به تنفس، گرم کردن و مرطوب کردن هوا کمک می کنند. در صورتی که بزرگتر از حد طبیعی باشند، بیمار ممکن است دچار سینوزیت یا سردرد شود و این عمل بینی بیشتر جنبه درمانی خواهد داشت تا زیبایی. خانم دکتر جمشیدی تجربه عمل بینی گوشتی زیادی را در کشور دارند.

چرا باید تهران را برای انجام عمل بینی انتخاب کنیم؟

چرا باید تهران را برای انجام عمل بینی انتخاب کنیم؟
چرا باید تهران را برای انجام عمل بینی انتخاب کنیم؟

همان طور که در بخش های قبلی مقاله هزینه عمل بینی در بیرجند برای شما عزیزان بیان شد، به علت حساس بودن این عمل جراحی و حساس بودن آن به علت مرکزیت جایگاه بینی در صورت و در نتیجه ظاهر فرد، نمی توان برای انجام جراحی های بینی به هر شهر و هر پزشک جراحی مراجعه کرد و در مورد تجربه، علم و امکانات پزشکی و محل جراحی، تحقیق و مشورت نکرد.

ما در اینجا بار دیگر شهر تهران را به عنوان یکی از بهترین مکان هایی که دارای بالاترین امکانات این جراحی می‌باشد و همچنین دارای بهترین پزشکان و جراحان در این زمینه می باشد، معرفی می کنیم.

رتبه اول در انجام جراحی بینی و زیبایی

زیرا با توجه به رواج انجام عمل بینی در کشور ایران که می توان گفت به عنوان رتبه اول در انجام جراحی بینی و زیبایی در سرتاسر جهان محسوب می شود و همچنین به دلیل و علت ارزان بودن انجام این عمل در کشور عزیزمان برای توریست ها و همسایگان ایران، ایران به کشوری تبدیل شده است که شاید دارای بیشترین انجام عمل بینی در طی سال در دنیا باشد

و همین عامل سبب می شود که پزشکان و جراحان بینی در ایران دارای تجربه و علم به روزتری نسبت به جراحان سایر کشورها باشند و از آنجایی که بخش اعظم این عمل ها در کلانشهرها به انجام می‌رسد و تهران به علت پایتخت بودن و تجمع بالای امکانات درمانی و جراحی دارای یکی از بالاترین مراجعات برای انجام جراحی بینی می باشد، می توان به این نتیجه رسید که انجام دادن این عمل جراحی در کلانشهرهایی همانند تهران بسیار بهتر می‌باشد و بیماران می توانند در این شهرها، پزشکان مجرب تر و امکانات بیشتری را نسبت به شهرهای کوچک تر پیدا کنند که این مورد ثابت شده است.

پس ما بار دیگر در مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند، به شما دکتر خدیجه جمشیدی را به عنوان یکی از بهترین متخصصین و جراحان بینی در شهر تهران معرفی می کنیم که شما می توانید با تحقیق و مشورت با افرادی که این عمل را تحت نظر ایشان به انجام رسانده اند و ویزیت شدن توسط این متخصص مجرب و صحبت با ایشان، با خاطر آسوده تری نسبت به انجام این عمل جراحی حساس با هزینه مناسب، اقدامات لازم را به انجام برسانید.

نکاتی که باید قبل و بعد از انجام عمل به آن توجه کنیم

نکاتی که باید قبل و بعد از انجام عمل به آن توجه کنیم
نکاتی که باید قبل و بعد از انجام عمل به آن توجه کنیم

ورود به اتاق عمل با رفع تمام ابهامات ضروری است. فکر کنید که پزشک یا جراح شما در طول این فرآیند شما را همراهی خواهد کرد.

توصیه می شود از همان اولین مشاوره با جراح خود، تمام مسائلی که به شما مربوط می شود را مطرح کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید. اما نه تنها قبل از ورود به اتاق عمل، بلکه بعد از عمل نیز تیم پزشکی برای رفع ابهامات در طول فرآیند و بعد از عمل بینی، شما را همراهی می کند.

به خاطر داشته باشید که هر مورد با موارد دیگر متفاوت است، بنابراین حتی اگر تجربیات افراد دیگری را که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند می شنوید، بهترین مشاور شما همیشه متخصصانی خواهند بود که بخشی از تیم پزشکی هستند که با پرونده شما سر و کار دارند.

کار را در اختیار تیم پزشکی قرار دهید. برای این کار می توانید از تصاویر بینی و چهره ای که در ذهن دارید، استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که متخصصانی همچون دکتر خدیجه جمشیدی، تجربه و دانش گسترده ای در زمینه جراحی بینی دارند. بنابراین بهترین گزینه را بر اساس ویژگی های صورت شما و با در نظر گرفتن انتظاراتی که شما ایجاد کرده اید، توصیه می کنند. در اولین مشاوره، اجازه دادن به خودتان توسط جراح بینی تصمیم خوبی خواهد بود. به قضاوت حرفه ای و مهارت جراح اعتماد کنید.

بهتر است به فشارهای محیطی توجه نکنید.

گاهی اوقات افرادی که علاقه مند به عمل بینی هستند، به دلیل فشارهای اجتماعی حتی از مستقیم ترین محیط خود به مشاوره جراحان زیبایی مراجعه می کنند. از آنچه دیگران می خواهند در مورد شما ببینند، غافل نشوید. مهم این است که بدون در نظر گرفتن “توصیه هایی” که از محیط دریافت می کنید، چگونه ظاهر شده و احساسی با چهره خود دارید.

ضروری است به این فکر کنید که آیا واقعاً می خواهید تحت عمل جراحی قرار بگیرید، آیا می خواهید صورت خود را به روشی خاص اصلاح کنید و آیا می خواهید بینی متفاوتی داشته باشید. فقط خودتان بعد از آن با آینه روبرو خواهید شد.

پس اگر می خواهید عمل زیبایی بینی را انجام دهید، این کار را با امنیت کامل و بدون دریافت فشار از طرف شخص ثالث، حتی زمانی که آن ها افراد بسیار نزدیک هستند، انجام دهید.

ارتباط دائمی و شفاف با جراح را حفظ کنید.

برقراری ارتباط دائمی و شفاف با جراح به شما این امکان را می دهد که نه تنها شک و شبهه هایی را که ممکن است از قبل داشته باشید یا در حین انجام عمل به وجود بیاید برطرف کنید، بلکه در مورد خطرات، عوارض جانبی و عوارض احتمالی بعد از عمل نیز شفاف باشید.

توانایی ارزیابی تمامی اطلاعات ارائه شده توسط تیم پزشکی به شما این امکان را می دهد که با آسودگی هر چه بیشتر عمل را انجام دهید. دانستن مزایا و معایب قبل از عمل نیز بسیار است.

از سوی دیگر، ضروری است که جراح خود را از هرگونه بیماری، آلرژی، علائم یا داروهایی که مصرف می‌کنید، مطلع کنید.

حداقل 15 روز قبل از عمل، سیگار نکشید.

متخصصان جراحی پلاستیک توصیه می کنند در طول 15 روز قبل از عمل جراحی بینی سیگار نکشید. با حذف عادت سیگار کشیدن طی دو تا سه هفته قبل از عمل، به این نتیجه می رسیم که بدن ما نیکوتین را دفع می کند و با این کار، رگ های ما اندازه خود را باز می یابند و خون به طور طبیعی به تمام بافت ها می رسد.

مصرف دخانیات قبل، حین و بعد از عمل کاملاً منع می شود زیرا باعث انقباض عروق در مویرگ های خونی می شود که در صورت جراحی بینی، رسیدن مواد مغذی و اکسیژن به ناحیه بینی را با مشکل مواجه می کند و در نتیجه ظرفیت بهبودی کاهش می یابد.

بعد از عمل چه زمانی می توان دوباره سیگار کشید؟ توصیه پزشکی این است که تا شش هفته پس از عمل سیگار نکشید. سیگار کشیدن قبل از این شش هفته می تواند مانع از بهبودی شود و باعث التهاب بیشتر در ناحیه جراحی شود.

باید قبل از عمل بینی ناشتا باشید.

مانند هر عملی، چه از نظر زیبایی و چه غیر زیبایی، باید هشت ساعت قبل از مداخله ناشتا باشید. علاوه بر این، روزهای قبل توصیه می شود که از خوردن وعده های غذایی زیاد و سنگین خودداری کنید. یک رژیم غذایی سبک و متعادل، مناسب ترین خواهد بود.

بلافاصله پس از عمل، باید سعی کنید پانسمان ها را همیشه تمیز نگه دارید تا از عفونت جلوگیری کنید و می توانید برای کاهش تورم، آن ناحیه را کمپرس یخ بمالید.

از دست زدن به زخم خودداری کنید، اشیاء را از سوراخ بینی وارد نکنید و پس از عمل، در حالت استراحت بمانید. تلاش بدنی غیر ضروری انجام ندهید.

در مورد وضعیت سر، توصیه می شود که قسمت بالای بدن حداقل در روز اول بعد از عمل بینی کمی بالا بماند. با این موقعیت کمی سر بالا، از فشار روی بخیه ها جلوگیری شده و التهاب کاهش می یابد. بالش های برجسته ای برای این نوع نیازها طراحی شده اند، اما اگر از این نوع بالش ها ندارید، می توانید چندین بالش یا کوسن را روی هم قرار دهید تا این موقعیت را حفظ کنید.

مراقبت در روزهای اول:

در روزهای اول چه باید کرد؟ چه مراقبت هایی را باید حفظ کنیم؟ اول از همه سعی کنید سر بالا بخوابید، روزهای اول نیمه نشسته بخوابید و غذاهایی که خیلی گرم هستند یا نیاز به جویدن زیاد دارند، نخورید.

مصرف هر گونه مشروبات الکی همان طور که همیشه برای بدن مضرات بسیار مخربی به همراه دارد، می تواند در این عمل اصلاحی نیز مشکلات بسیاری به وجود آورد. همچنین باید از استعمال دخانیات یا دود سیگار خودداری کنید.

همچنین باید از فعالیت هایی که نیاز به تماس یا تلاش بدنی دارند، خودداری کنید و برای دوره بعد از جراحی بینی بسیار مهم است که بینی خود را باد نکنید! اگر مجبور به عطسه کردن هستید، این کار را با دهان باز انجام دهید.

علاوه بر این، توصیه می‌شود تا جایی که ممکن است کمتر صحبت کنید و با صورت خود اشاره نکنید، سعی کنید نخندید یا گریه نکنید، حرکاتی که می‌توانند باعث مشکلات درمانی شوند. این توصیه ها باید در 10 روز اول رعایت شوند.

روزهای اول ممکن است کبودی روی صورت ظاهر شود

روزهای اول ممکن است کبودی روی صورت ظاهر شود که در دو تا سه روز اول بیشتر می شود. همچنین ممکن است خونریزی های کوچک یا سردرد داشته باشید و متوجه انسداد بینی شوید. این عوارض نگران کننده نیستند و با گذشت روزها از بین خواهند رفت.

پلاگ هایی که بعد از عمل در سوراخ های بینی قرار می گرفتند، به دلیل تکنیک های کم تهاجمی که انجام می دهیم، کمتر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. در صورت لزوم، آن ها در 24 ساعت اول پس گرفته می شوند. آتل باید حدود 6-7 روز باقی بماند.

در مورد تمیز کردن روزانه، می توانید مانند معمول دوش بگیرید، اگرچه سعی کنید اطراف بینی را خیس نکنید. فکر کنید که ناحیه عمل شده باید تا حد امکان خشک بماند. بهتر است هنگام شست و شوی صورت، این کار را با آب سرد و بدون خیس کردن ناحیه عمل انجام دهید.

اگر از عینک یا لنز استفاده می کنید، پزشک به شما خواهد گفت که چه زمانی می توانید دوباره از آن ها استفاده کنید. به طور معمول لنزهای تماسی را می توان دوباره سه روز پس از عمل و عینک را بعد از سه هفته، تقریباً استفاده کرد.

مراقبت در ماه های اول:

مراقبت در ماه های اول:
مراقبت در ماه های اول:
  • 30 روز پس از عمل، نتایج نهایی دیده می شود و بیمار می تواند یک زندگی عادی داشته باشد، اگر چه باید مراقبت های خاصی را حفظ کند. مهم است که در دو تا سه ماه اول آفتاب نگیرید، از سرما و باد در ناحیه عمل شده خودداری کنید و حرکات ناگهانی که ممکن است بر ناحیه عمل شده تأثیر بگذارد، انجام ندهید. توصیه می شود در ماه های اول سیگار نکشید تا روند بهبودی بافت ها کند نشود.

داروهای تجویز شده را مصرف کنید:

داروهای تجویز شده را مصرف کنید:
داروهای تجویز شده را مصرف کنید:
  • البته باید داروها را در دوزها و زمان های مشخص شده توسط پزشک مصرف کنید. داروهایی را که توسط جراح تایید نشده است، خودسرانه مصرف نکنید. اگر شک دارید، با پزشک مشورت کنید تا داروی مصرفی را به شما نشان دهد.
  • با ما در ادامه مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند همراه باشید تا به جمع بندی موارد بالا بپردازیم.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

پس اگر بخواهیم به عنوان سخن آخر به نتیجه گیری از مقاله جامع هزینه عمل بینی در بیرجند بپردازیم، باید به یاد داشته باشیم که جراحی بینی از اهمیت بسیار بالایی برخورد بوده و افراد باید برای انجام این عمل که بسیار با ظاهر ما رابطه مستقیم دارد، به پزشکان مجرب و با تجربه ای مراجعه کنند که آنان علاوه بر علم و

تجربه کافی، از امکانات به روزی هم در زمینه انجام جراحی بینی برخوردار باشند و به صورت معمول یکی از بهترین مکان ها و یا شهرها در مورد عزیزمان که دارای آمار بیشترین جراحی بینی در دنیا می باشد، کلانشهرها، به خصوص شهر تهران می‌باشد که پزشکان مجرب و متخصصی همچون دکتر خدیجه جمشیدی را در خود جای داده است و از تمرکز امکانات درمانی کاملی برخوردار می‌باشد

و از این حیث، شما می توانید در حال حاضر با بودجه ای در حدود ۲۰ میلیون تومان، هزینه های جراحی بینی و معاینات در کلینیک دکتر خدیجه جمشیدی را پرداخت نموده و به درمان و یا اصلاح حالت بینی خود به بهترین سبک و وجه ممکن بپردازید.

پس بار دیگر ما به شما در مبحث هزینه عمل بینی در بیرجند، دکتر خدیجه جمشیدی را به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه عمل بینی در شهر تهران به شما عزیزان معرفی می کنیم  که شما عزیزان می توانید با مراجعه به این پزشک متخصص و مشاوره گرفتن از او و دیدن نمونه های مشابه، به بهترین تصمیم و روش عمل ممکن در زمینه جراحی بینی خود برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مطب

۰۲۱۸۸۸۵۶۳۳۷

۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

واتساپ : ۰۹۳۹۰۵۹۰۷۹۵

روزهای مطب، یکشنبه و سه شنبه ۴تا۷

میدان ونک،خیابان گاندی شمالی خیابان شهید محمدصانعی،پلاک ۱۹ طبقه ۳،واحد۸

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.